• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs

DeletedUser1047

Vendég
ezekre nem tudok mit mondani. a városod fejlettsége/fejletlensége miatt voltál bajba meg azért mert nem voltál kicsit se rugalmas és felkészült.
4 acél manu hát kevés ezzel nem tudsz mit kezdeni nem a te hibád gondolom a fejlesztők más logika mentén gondolkodtak.
nekem is állt 2 manuban egész event 1 napos termelés. és nem kellett... csomó kalapács kiesett? na és? pótlom máshonnan mert nem nehéz. a többit pazarlás nélkül tudod teljesíteni fenséges fabrikálással vagy akár gyorsítókkal(nekem szinte katalizátorrra megy el a gyorsítóm) akár bennhagyod a termelést a akadémiában stb. most azt várjuk el a játéktól h egy pofon egyszerű eventet csináljon? amugy megkaptuk mert az első része amikor adta a szalagot bőven azt a részt 7-10nap alatt a többség teljesíette a többi csak bónusz... én csak katalizátort gyorsítoztam mert az amúgy is csinálom 11 ereklyével zártam az eventet. maximálisan elégedett voltam a küldetések nehézségével ha odafigyeltél temsan tudtál haladni :)
Nem hiszem, hogy a rugalmasság hiánya, hogy nem akarom egy játékhoz igazítani az életemet. A felkészültségemmel és a városom fejlettségével nem volt semmi probléma. Előre szoktam olvasni a megfelelő fórumokon, hogy mi várható és az eredményeim is igazolják ezt: 2 maxos mézeskalács-házam lett. 4 acél manu nem kevés, minden alapvető áruból több millió áll a raktáramban, tehát teljesen fölösleges 4-nél többet tartani. A régi struktúrában, amikor kis műhelyekkel lehetett teljesíteni a küldetéseket, a termelés zavartalanul tudott folyni a nagyokban. Nem muszáj eventeket csinálni, inkább legyen kevesebb, de élvezhető. A fenséges fabrikálást és a gyorsítókat ismerem, a bennhagyásos technikát is ismerem, a problémámat azt hiszem, hogy nem sikerült megértened. Örülök, hogy Te elégedett voltál, én nem. 11 ereklyében én az elpazarolt erőforrások miatt bosszankodnék, mivel a mézeskalácsházat kis szinten nem éri meg kitenni, így a második veszendőbe megy.
 

Deleted User - 204368

Vendég
az eredményeim is igazolják ezt: 2 maxos mézeskalács-házam lett.
akkor most gyorsítóztál h tudtál haladni? én normál tempóban haladtam nem használtam semmit amit amúgy se használnék. talán csak a fabirkálásokat használtam "túlzott" módon de azért se volt kár és így napi 4-5 küldit tudtam bezsákolni átlagban ami 80-100 masnit jelent. 11 ereklye miért pocséklás? én nem rakom le a mézes kalács házat mert keveset ad és nem pocsékoltam el semmit. most is gyorsítózóm a katalizátorokat mert kell. most is használok fabrikálást mert kell. én személy szerint ekkora teljesítményhez mérten nem csináltam semmi extrát. tp-t vásároltam ami "különleges" volt de mikor ha nem most? és főleg h 9 ereklyét összekaparni nem nehéz nézzük össze azokkal az eventekkel amikor nem votl végtelenítve a küldi. pl főnix event. mindent megcsináltam és 7 ereklyét tudtam összeszedni. na az nem volt fair. most meg össze tudtál szedni ha akartál akár 2 eventes épületet is. akkor most melyik is a rossz?
 

DeletedUser1047

Vendég
akkor most gyorsítóztál h tudtál haladni?
Igen és ezt a korábbi hozzászólásaim alapján kikövetkeztethetted volna. Mondtam, hogy enélkül én nem tudtam volna megfelelően haladni.

én normál tempóban haladtam nem használtam semmit amit amúgy se használnék. talán csak a fabirkálásokat használtam "túlzott" módon de azért se volt kár és így napi 4-5 küldit tudtam bezsákolni átlagban ami 80-100 masnit jelent.
Kedves egészségedre!

11 ereklye miért pocséklás? én nem rakom le a mézes kalács házat mert keveset ad és nem pocsékoltam el semmit.
Örülök, hogy Neked annak ellenére tetszett az event, hogy a fődíját ki sem teszed és még arra is van időd, hogy beleköss azokba, akik megfogalmazzák, hogy miért nem tetszett nekik ez az egész.

most is gyorsítózóm a katalizátorokat mert kell.
Nekem kb. 200 van és nem fogy olyan gyorsan, mint ahogy jön az utánpótlás pl. a toronyból. Nem kell gyártanom.

most is használok fabrikálást mert kell.
Alapvető áruk termeléséhez nekem nem kell, csak érzékeny áruk termeléséhez használnám rendszeresen. Mind a 9 alapvető árufajtából milliók állnak a raktárban, fabrikálásból is van majdnem 500, alapvető áruk termeléséhez régebben sem használtam.

én személy szerint ekkora teljesítményhez mérten nem csináltam semmi extrát. tp-t vásároltam ami "különleges" volt de mikor ha nem most?
Ha nem lenne munka, család és egyéb kötelezettségek, akkor én is jobban haladtam volna...

és főleg h 9 ereklyét összekaparni nem nehéz nézzük össze azokkal az eventekkel amikor nem votl végtelenítve a küldi. pl főnix event. mindent megcsináltam és 7 ereklyét tudtam összeszedni. na az nem volt fair. most meg össze tudtál szedni ha akartál akár 2 eventes épületet is. akkor most melyik is a rossz?
Nekem a 2018-as Aratási fesztivál tetszett a legjobban és ott sem volt végtelenítve a küldi. A jelenlegi eventtel kapcsolatos problémáimat korábban leírtam, olvass vissza. Ha nem érted, ne kérdezd meg többször, nem fogom tudni elmagyarázni...
 

Deleted User - 204368

Vendég
@hullamvasut erre csak annyit mondok még h felfoghatod úgy h nagyon keményen megdolgoztál a 2 fődíjért és ennél könnyebben kellett volna mennie. vagy felfoghatod úgy h kemény munkádnak meg lett a gyümölcse. én is a maci eventen már sírtam szinte de meg lett a 2 barna maci nagyon kemény munka és nagy áldozat árán de megérte. a mostani eventhez én úgy állok hozzá h minimális erőfeszítésért kaptam "rengeteg" bűbáj töredéket tp-t gyorsítót stb-t. nem lehet minden event termelékeny és szerintem hangulatos volt. messze nem volt tökéletes de öszintén milyen küldetések legyenek benne? az első főnyereményt bezsebelni nem volt nehéz a többit te akartad hozzátenni magadnak és láttad milyenek a küldetések és mennyit érnek... semmi váratlan nem ért téged ezért nem értem ha tudtad h nehéz miért csináltad? miért nem volt elég 1 főnyeremény a többit meg töredéknek bezúzod ha más nem?
 

DeletedUser1047

Vendég
@RED1 Bár kértelek, hogy ne kérdezz... mégis megpróbálom elmagyarázni.
A 2018-as Aratási fesztiválon két szettet lehetett szerezni, nekem az egyiket sikerült. Az az egy szett majdnem annyit ér, mint 2 Mézeskalács kastély együtt, de feleannyi helyen. A folyamatos küldetésekkel az event vége előtt kis odafigyeléssel végezni lehetett. Nem volt szintekhez kötve, hogy milyen épületekben teljesítem a feladatokat, így a gyártás zavartalanul folyhatott a nagyobb termelőkben. A nyitásokkal vigyázni kellett, mert mindent nem lehetett megnyerni, választani kellett, hogy mire játszik az ember. Amikor végeztem, az volt az érzésem, hogy ezért megdolgoztam, megterveztem, fegyelmezett nyitásokkal elértem, amit akartam és megérte.
A mostani eseményen azt éreztem, hogy ha nem szerzek a meglevőkhöz további mézeskalács ereklyéket, akkor vághatom az egészet töredékekre(=a kukába, hisz annyi töredékem van, amit biztosan nem fogok elhasználni, ha nem változik a varázsakadémia), mivel a mézeskalácsház alacsonyabb szinteken nem éri meg (nekem sem). Az eddigi tapasztalatok alapján a későbbiekben nem nagyon fogok tudni ereklyéket szerezni hozzá, tehát muszáj az eseményen bezsebelni a lehető legtöbbet. A bűbájtöredékek nekem nem osztanak vagy szoroznak, a TP nem annyira látszik, eltűnik a csodákban, a gyorsítóim inkább fogytak. Sikerült elkerülni, hogy ki kelljen dobni bármit is, ez ad egy kis elégedettséget, de ha elölről kezdeném, nem így csinálnám. Meg fogom gondolni, ha hasonló eventek jönnek, hogy egyáltalán foglalkozzak-e velük egy percig is. Nem annyira lehetett előre tervezni, ami teljesen szokatlan az Elvenartól és nem is szimpatikus.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@RED1 Bár kértelek, hogy ne kérdezz... mégis megpróbálom elmagyarázni.
nem igazán erre voltam kiváncsi de azört köszi h leírtad :) nyilván mindneki érzi h ez a nagy véletlenszerűség rossz volt de szerintem ez az út irány a jó. volt egy első rész ami adott volt nem volt szint korlát tudtál könnyen haladni és volt egy bónusz rész amit az ambiciózusabb embereknek szántak. itt mindneki dönthetett h mennyire veszi ezt komolyan és ez egyéni döntés volt emiatt nem lehet hibáztatni a rendszert hisz nem titkolt el semmit
 
Fent