• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Támogatás a mobilalkalmazásban

  • Témaindító DeletedUser1665
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1665

Vendég
Játékverzió: __ 1.41.2 (mobil)
Játékvilág: __ Arendyll
Operációs rendszer: __ Android 6.0.1
Képernyőfelbontás: __ 1280 x 720, 4.5"
Felhasználónév: __ HerrBismarck
Nép: __ Emberek

Reprodukálhatóság: __ 5/5

Jelenlegi helyzet:__ A mobilalkalmazáson belül a támogatás soha nem ad ereklyét, bűbájt, vagy tudáspontot, csak pénzt és alapanyagot.
 

DeletedUser1776

Vendég
Játékverzió: __ 1.44.0 (mobil)
Játékvilág: __ Arendyll
Telefon: Samsung Galaxy Y5 2016
Operációs rendszer:
__ Android 6.0.1
Képernyőfelbontás: __ 1280 x 720, 5.2 "
Felhasználónév: __ TomiGazda
Nép: __ Emberek

Reprodukálhatóság: __ 5/5

Jelenlegi helyzet:__ továbbra is megáll a betöltés a 9/16-nál mint a kibeszélőben megdícsértem, 1x már elindult 1 napig működött. Kár volt dícsérni, a fejlesztők vissza tönkretették. Egy noname kínain kipróbáltam. Ott működött. De érthetetlen számomra egy közép kategóriás telefonra miért nem tudják megírni a programot ???
 

DeletedUser3

Vendég
Jelenlegi helyzet:__ A mobilalkalmazáson belül a támogatás soha nem ad ereklyét, bűbájt, vagy tudáspontot, csak pénzt és alapanyagot.
Ez nem hiba, ez a rész egyszerűen még nem került bele az alkalmazásba, hiszen a többi játékost sem lehet meglátogatni, ahol a kincsesládákat találhatnád meg.

Jelenlegi helyzet:__ továbbra is megáll a betöltés a 9/16-nál mint a kibeszélőben megdícsértem, 1x már elindult 1 napig működött. Kár volt dícsérni, a fejlesztők vissza tönkretették. Egy noname kínain kipróbáltam. Ott működött. De érthetetlen számomra egy közép kategóriás telefonra miért nem tudják megírni a programot ???
Azt remélem te sem gondoltad komolyan, hogy minden telefontípusra külön alkalmazást írnak a fejlesztők, és direkt elrontják neked. Ha letesztelted egy készüléken, és ott működik, a másikon pedig nem, akkor a hiba valószínűleg nem az alkalmazásban keresendő.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent