• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Szomszédi segítség

Monica11

Újonc
Az a kérdésem, van-e rá lehetőség, hogy szomszédi segítségnyújtáskor ne kelljen feltétlenül minden taggal egyesével "pacsizni", hanem pl.kiválasztok 10et, és azonos időn belül megy nekik a segítség. Sok időt elvesz szerintem egyesével végigmenni ha már sok a szomszéd.. :) Pl. a műhelyeknél is jó ötlet volt, hogy van lehetőség egyszerre kiválasztani a termelést. Valami ilyesmit képzelnék el a szomszédi segítségnyújtásra is :) Köszönöm szépen - üdv Monica11
 

Calyr

Veterán
Ez technikailag problémás, mert játékosonként választani kell, mire menjen a pacsi. Kb. egyedül a főépületet lehetne csoportosan kiválasztani, mert az építőknél megy a számláló, a kultnál meg épületenként egy pacsi lehetséges. Ráadásul sok játékos előre megadja, mit kér, amit ez figyelmen kívül hagyna.
Gépen valóban macerás ez még mindig, de mobil verzióban szerintem már gyorsan és kényelmesen végig lehet kattogtatni.
 

Mihaszna

Veterán
Annyival még kiegészíteném Calyr gondolatát, hogy technikailag még a napi 3 ajándékláda is gondot jelentene, amit a Szomszédi segítség után kapunk. Szerintem hatalmas előny, hogy amit mobilon bevezettek, azt áthozták PC-re is. Ennél nagyobb és kényelmesebb könnyítést nem is kaphattunk volna ahhoz képest, hogy régebben még testvériségen belül is kénytelenek voltunk belépni a tagok városába, hogy szomszédi segítséget nyújtsunk. :)
 

Lupuj

Erős harcos
Az a kérdésem, van-e rá lehetőség, hogy szomszédi segítségnyújtáskor ne kelljen feltétlenül minden taggal egyesével "pacsizni", hanem pl.kiválasztok 10et, és azonos időn belül megy nekik a segítség. Sok időt elvesz szerintem egyesével végigmenni ha már sok a szomszéd.. :) Pl. a műhelyeknél is jó ötlet volt, hogy van lehetőség egyszerre kiválasztani a termelést. Valami ilyesmit képzelnék el a szomszédi segítségnyújtásra is :) Köszönöm szépen - üdv Monica11
Szia!
@Calyr magyarázatához már csak annyit lehet hozzáfűzni, hogy (ne haragudj, de) ... ez már megint egy "fagolyó" irányba tartó elgondolás. :eek:
A mostani megoldással/lehetőséggel percek alatt végig lehet "pacsizni" mindenkit. ;)
Még úgy is, hogy olvasom a kéréseket.
Üdv.: Lupuj
 

Deleted User - 373998

Vendég
Az a kérdésem, van-e rá lehetőség, hogy szomszédi segítségnyújtáskor ne kelljen feltétlenül minden taggal egyesével "pacsizni", hanem pl.kiválasztok 10et, és azonos időn belül megy nekik a segítség. Sok időt elvesz szerintem egyesével végigmenni ha már sok a szomszéd.. :) Pl. a műhelyeknél is jó ötlet volt, hogy van lehetőség egyszerre kiválasztani a termelést. Valami ilyesmit képzelnék el a szomszédi segítségnyújtásra is :) Köszönöm szépen - üdv Monica11
Kedves @Monica11
Köszönjük szépen az ötletedet, de fentebb @Calyr , @Mihaszna és @Lupuj nagyon szépen levezette azt, hogy ez miért is nem valósulhat meg. Köszönöm szépen a megértésed!
 
Fent