• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Szomszédi segítség hibája

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Játékverzió: 0.24.808-6be10df-(master) (2015-09-08 10:43)
Játékvilág: Arendyll (hu1)
Böngésző + verzió: Google Chrome 45.0.2454.85 m, Mozilla Firefox 40.0.3, Internet Explorer 11.0.9600.17959
Flash Player verzió: 18.0.0.232
Operációs rendszer: Windows 7 Home Premium SP1 64-bit
Képernyőfelbontás: 1366x768
Felhasználónév: Samael9301
Nép: Elf
Hardveres gyorsítás: Engedélyezve

Reprodukálhatóság: 1/5 (1/5 = egyszer történt; 2/5 = véletlenszerűen történik; 3/5 = néha megtörténik; 4/5 = gyakran történik, de nem mindig; 5/5 = mindig megtörténik)

Küldetés neve: -

Jelenlegi helyzet:
Szomszédi segítséget kaptam adam026 játékostól ma 17:49-kor, de hiába a Repülő hajón a segítség, valamiért az semmilyen hatással nincs még a lakosságra sem, tehát nem kapok extra bevételt a megnövekedett százalékok miatt. Amikor segítséget kaptam, nem voltam online, tehát nem láttam az eseményt.

Elvárt helyzet:
Tekintve, hogy a Szomszédi segítség megkétszerez egy kulturális épületen lévő kultúrát és összesen nekem 3 van, a végeredménynek kereken 1000 kultúrapontnak kellene lennie, de csak az amúgy is meglévő 750-et kapom meg.

Reprodukálhatósági lépések: -

Képernyőmentés a hibákról:

elvenarbug2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

elvenarbug1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

elvenarbug3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

elvenarbug4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

Vanek

Veterán
Ha jól tudom, a segítséget nem ott jelzi (legalábbis nálam ott nem jelzi). Ahol megnézted, ott csak az 'alap' értékeket jelzi ki: mennyi az épületekből és utakból származó összes termelésed; illetve mennyit használnak az épületeid; és hogy mennyi is az 'egyenleg'. A szomszédi segítséget a mellette lévő 'felhős' ikonra húzva a kurzort fogod látni - illetve ott is mutatja, hogy mennyi kell a következő kultúr-szintlépéshez.
 

DeletedUser

Vendég
Ha jól tudom, a segítséget nem ott jelzi (legalábbis nálam ott nem jelzi). Ahol megnézted, ott csak az 'alap' értékeket jelzi ki: mennyi az épületekből és utakból származó összes termelésed; illetve mennyit használnak az épületeid; és hogy mennyi is az 'egyenleg'. A szomszédi segítséget a mellette lévő 'felhős' ikonra húzva a kurzort fogod látni - illetve ott is mutatja, hogy mennyi kell a következő kultúr-szintlépéshez.
Igen, igazad van, megnéztem és valóban így van, ahogy mondod, de(!) csak azután jelent meg az imént említett bónusz, hogy eltávolítottam egy épületemet és már mindenhol helyesen jelzi ki a segítséget. Tehát nem vizuális hibáról van szó, hanem igaziról. Ennek nem így kellene lennie, a helyeset kellett volna mutatnia előtte is. Amikor a hiba fennállt, annyi értéket kaptam az épületekből, amennyi az alap, mindennemű bónusz nélkül és most, hogy működik rendesen és a kultúra megnőtt, minden rendben van.
 

Tessaiga

Erős harcos
Szia! Sok minden nem frissül azonnal. Azaz, ha valami nem stimmel - szerinted -, lépj ki, és lépj be újra a játékba! Akkor már a jó értékeket kell mutatnia. Nem is oly rég építettem pár dolgot, de rossz helyre is hagyta, hogy lerakjam. Azaz odébb rakta magától az épületeket 1 négyzettel. Azt hittem hú de okos, nem kell apróságokkal foglalkoznom, de később derült ki, mikor újra beléptem 2 órával később, hogy egyáltalán nem épülnek a dolgok. Szóval kilépés, belépés. Ha akkor sem jó, akkor írj ide! :)
 

DeletedUser3

Vendég
A hibát eddig nem sikerült reprodukálni. Akinek van hasonló tapasztalata, az ne tartsa magában. ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent