• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szomszédi látogatás hiánya

DeletedUser4554

Vendég
Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy nekem miért nem engedi a játék a szomszédi latogatást? Csak a szomszédi segítség ikont dobja ki, ha rákattintok valamelyik szomszédomra és mellette egy másik ikont, ahol a klánját látom. De a kis középső látogatás ikon nem található, amit barátom mutatott a sajátján.
Válaszotokat és segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv.: Noémi
 

DeletedUser4281

Vendég
Szia!
Gondolom mobilról van szó, ez elvileg egy kísérleti funkció jelenleg.
Sziasztok
Tegnap este játszottam telefonon ( most nem IOS, hanem Droid) . A szomszédokat szedegetve( motiválás) a nevek mellett, megjelent egy miniatűr földgömb, amire ha rámentem, be tudtam lépni az adott játékos városába. ( Csak telóra értendő) . Végül egy 20 perc múltán eltűnt ez az opció teljesen.
Más játékos városába belépve,amikor még működött, nem tudtam egyéb motiválást választani, mint amit, alapból feldob telefonon a játék. Tehát értelme max annyi volt, hogy lehet " nézelődni", a többi játékosnál mi hogy épül, szépül.
Más is észre vette ezt?

Ez az opció visszatér? Lesz érdemben is értelme? ( Lehet válogatni, ha akarok a telefonon motiválható pl kulti épületek közt, hogy hova akarom tenni a pacsit?) Vagy ez csak nézelődésre lesz jó?

Bár nem béta, hanem éles szerverek, ha írtok erről, engem érdekel. :)

Köszi :)

by
Kami

Az 1.69-es verzióval érkezett. Egyelőre az alap van meg, ami a látogatást teszi lehetővé és további fejlesztés alatt áll. Valamint csak kevés játékosnál érhető el, ugyanis még tesztelni kell, így korlátoztuk az esetleges problémák számát.

Link: https://hu.forum.elvenar.com/index....ok-avagy-mi-is-várható.191/page-97#post-75845
 

DeletedUser5963

Vendég
Problémám hasonló , asztali gépről és egy embernél jelentkezik. (távolság 6)
mobilról viszont sikerült :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent