• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Sziasztok!

DeletedUser5084

Vendég
Segitséget kérnék egy testvérem számára.
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20200630-134632_Messenger.jpg
    Screenshot_20200630-134632_Messenger.jpg
    753,7 KB · Megtekintések: 28

Mihaszna

Veterán
Szia.

A manufaktúrák termeléséhez Aranyra és Alapanyagra van szükség. Ha nincs elegendő, nem tudja elindítani a termelést. Továbbá.. ha az út kapcsolat megszűnik, akkor szintén nem lehet termelést elindítani. Egyenlőre más nem jut eszembe, remélem, hogy tudtam valamit segíteni :)

Szép napot
 

DeletedUser5084

Vendég
Szia.

A manufaktúrák termeléséhez Aranyra és Alapanyagra van szükség. Ha nincs elegendő, nem tudja elindítani a termelést. Továbbá.. ha az út kapcsolat megszűnik, akkor szintén nem lehet termelést elindítani. Egyenlőre más nem jut eszembe, remélem, hogy tudtam valamit segíteni :)

Szép napot
[/QUOTE
 

DeletedUser5084

Vendég
És esetleg a zárolás mit jelenthet?vagy miért lehet?
 

Deleted User - 204368

Vendég
@mindenes az h zárolva van az természetes dolog mivel csak a bónuszos termékekhez van termelés növelés. nekem is így néz ki mobilon csak a 2. sor is nyitva van mivel érző áru már ki van kutatva. mivel látom h arany/alapanyag van út is van hozzá szerintem maradt a "szerver hiba". nyomjon relogot ha nincs változás akkor irány a support rendszer és majd ők többet tudnak tenni :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5084

Vendég
@mindenes az h zárolva van az természets dolog mivel csak a bónuszos termékekhez van termelés növelés. nekem is így néz ki mobilon csak a 2. sor nyitva van mivel van érző áru már ki van kutatva. mivel látom h arany/alapanyag van út is van hozzá szerintem maradt a "szerver hiba". nyomjon relogot ha nincs változás akkor irány a support rendszer és amjd ők többet tudnak tenni :)
 
Fent