• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szettes épületek mozgatása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1519

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom ki hogy van vele, de engem városrendezésnél kegyetlenül idegesít egy idő után, hogy szettbe tartozó épület mozgatásánál mindig felteszi a kérdést a játék, hogy valóban akarom-e mozgatni. Igen akarom, lehet, hogy tizenötször egymás után. Ha megszüntetni nem is, de legalább kikapcsolni nem lehetne ezt a figyelmeztetést, akár a beállítás menüben, akár mondjuk az adott épület infópaneljén egy pipás rubrikával? Ez lenne az ötlet. :)
 

DeletedUser1259

Vendég
Szerintem a legjobb az lenne ha lenne egy sor a kérdés alatt: "Ne kérdezzen rá többször" és mellette lenne egy négyzet amire kattintva ki lehetne pipálni és nem adná fel többször a kérdést. Egy város átrendezésnél csak egyszer adná fel az ablakot.
 

mac001

Tag
Maga az ötlet jó, és támogatom.-> hogy kérdezzen, de ki lehessen iktatni, szóval a pipás verziót.
Mert megvallom őszintén, én "szeretem" h rákérdez, mert volt hogy meggondoltam magam és nem pakoltam át a termelés miatt(mert ugye az újraindul, akárhányszor csak pakolgatjuk). Azaz jó hogy kérdezi, h biztos átteszem-e, de nem lenne hülyeség , hogy akinek erre nincs szüksége, az valahogy ki tudja kapcsolni.
 

DeletedUser3

Vendég
Továbbítva: A beállításokban, vagy a megjelenő ablakban lehessen kikapcsolni az épületegyüttesek tagjainak áthelyezésekor megjelenő figyelmeztető ablakot, akár végleg (beállításokban) vagy legalább az aktuális játék session-ön belül (ablakban egy pipával).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent