• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szerver hiba

Klarao

Tag
Sziasztok. Segítséget kérek egy tagunk nem tud már napok óta belépni, mert szerver hibát ír ki neki a gép. Laptopról játszik. Én javasoltam, hogy telefonon távolítsa el az alkalmazást és telepítse újra, de nem megy neki. Tudnátok egy linket küldeni, ahonnan laptopra le tudja tölteni a játékot? Köszönöm szépen a nevében is.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. Segítséget kérek egy tagunk nem tud már napok óta belépni, mert szerver hibát ír ki neki a gép. Laptopról játszik. Én javasoltam, hogy telefonon távolítsa el az alkalmazást és telepítse újra, de nem megy neki.

Tudnátok egy linket küldeni, ahonnan laptopra le tudja tölteni a játékot? Köszönöm szépen a nevében is.

Szia.

Ha laptopról játszik, akkor a telefonnak semmi köze hozzá. A telefonon keresztül nem fogja tudni eltávolítani az alkalmazást a laptopról. Ez egy online játék. Laptop vagy asztali PC esetében nincs szükség telepítésre.

Ha a mobilon keresztül nem tud belépni, akkor először frissítse (töltse le) a játék legújabb verzióját. Ha így sem megy, akkor írjon a Supportra (PC-n keresztül).

Support rendszer: https://support.innogames.com/kb/Elvenar/hu_HU
 
Fent