• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bejelentés Személyi változások

Syntex

Ex-Csapattag
Kedves Játékosaink,

Minden jónak eljön egyszer a vége, és minden vég egyben egy új kezdet is. A mai napom az utolsó az Elvenar Magyarországi Community Managereként, és szeretném megragadni az alkalmat, hogy köszönetet mondjak nektek az itt töltött percekért. Öröm volt minden nap fellépni ide, a leveleitekre válaszolni, fórum hozzászólásaitokra reagálni és a nagyszerűbbnél nagyszerűbb ötleteiteket és visszajelzéseiteket továbbítani. Számomra nagyszerű látni azt a pozitív változást, amelyet közös erővel értünk el, és bár sokan ezt a sikert nagyrészt nekem tulajdonítják, én sokkal inkább gondolom közös érdemünknek, mivel ehhez a közösség minden tagjára szükség volt és van.

Lehetőségem nyílt a jövőben az InnoGames The West játékánál továbbfejleszteni magam több felelőséget kapva a projektben, így sajnos már nem maradna elég időm az itteni közösségre is, emiatt kellett meghoznom ezt az igen nehéz döntést. Ugyanakkor nagy öröm számomra, hogy a kiváló Elvenar Csapat továbbra is a szolgáltotokban fog állni bármilyen ügyben, és a játék vezetését is egy csapattagom a The West-től veszi át, aki hiszem hogy szintén minden erejével azon lesz, hogy számotokra a legjobbakat biztosítsa. Hamarosan be fog mutatkozni ő is.

Kívánok mindenkinek további nagyszerű időtöltést az Elvenar varázslatos világában!

Üdvözlettel, Syntex
Former Community Manager - Elvenar HU

UPDATE: Nem volt tervben kibeszélő, de ti nyitottak neki, szóval
aki hozzászólna erre tessék. :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Kedves Játékosaink,

Ahogy azt fentebb is olvashatjátok Syntex a The West játékánál fog az eddigieknél is többet segíteni, a kinevezéséért szeretnék itt is gratulálni neki!

Szeretnélek tájékoztatni benneteket arról, hogy én veszem át a játék irányítását decembertől. Találkozhattatok velem már a Klánháború és a The West Support csapatában is, nagyon örvendek, hogy itt lehetek.

Ha bármilyen problémátok vagy kérdésetek lenne, kérlek forduljatok bizalommal hozzám, illetve a csapat bármelyik tagjához.

Mindenkinek további jó szórakozást kívánok!

Üdvözlettel, Simple
Community Manager - Elvenar HU
 
Fent