• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Szavazás testvérisegen belül

Yellonelli

Újonc
Sziasztok!
A Testvériségeknek egyre gyakrabban kell döntéseket hozni. Ezt megkönnyítendő jó lenne egy szavazó részt beépíteni a játékba. Pl testvériségi körüzenet létrehozásánál választható lenne szavazás indítása főmágus, mágusok által. A tárgyban a kérdés, és néhány választható pont, melyeket csak a testvériség tagjai érhetnek el. Nem tudom volna e lehetőség erre?
Üdv: Yellonelli
 

Siorna

Veterán
Mivel azt vallom, hogy mindent támogatok, ami nem kifejezetten káros, ezért legyen, támogatom. De: mennyiben más ez, mint körlevélben feltenni a kérdést, és a tesók válaszolnak rá szépen igennel vagy nemmel? Aki meg nem válaszol, az valószínűleg a szavazáson sem nyomna gombot.
 

sleeky41

Veterán
Sziasztok

Szerintem a levél jobb már csak azért is mert ott nem csak igen és nem van.
Én mindig szoktam kérni azt is, hogy írják le ha van jobb ötletük vagy más módon jobban van értelme az adott feladatot megcsinálni.

25 igen vagy nem - et meg nem nehéz megszámolni és a lehetőség megmarad, hogy bárki elmondja a véleményét úgy mint itt :)
 

Yellonelli

Újonc
Mivel azt vallom, hogy mindent támogatok, ami nem kifejezetten káros, ezért legyen, támogatom. De: mennyiben más ez, mint körlevélben feltenni a kérdést, és a tesók válaszolnak rá szépen igennel vagy nemmel? Aki meg nem válaszol, az valószínűleg a szavazáson sem nyomna gombot.
Szerintem a testvériségi tudásmegosztással kapcsolatban tökéletesen működhetne a szavazás. Miután mindenki ismeri a módját,nem kell minden alkalommal magyarázni, egyszerűbb volna a 4 lehetőségnél csak bejelölniük a tagoknak a választott lehetőséget. De alkalmazhatjuk akár a kalandok útvonal tervezése során is. Én hasznosnak tartanám.
 

Yellonelli

Újonc
Sziasztok

Szerintem a levél jobb már csak azért is mert ott nem csak igen és nem van.
Én mindig szoktam kérni azt is, hogy írják le ha van jobb ötletük vagy más módon jobban van értelme az adott feladatot megcsinálni.

25 igen vagy nem - et meg nem nehéz megszámolni és a lehetőség megmarad, hogy bárki elmondja a véleményét úgy mint itt :)
Én is kikérem a csapattagok véleményét minden kérdésben körüziben, de pl a tudásmegosztásnál, vagy kaland útvonal tervezésnél hasznosnak tartanék egy ilyen fejlesztést, ahol már nem kell magyarázni a véleményt. Nem körüzenet helyett, hanem mellette választható opció lenne a szavazás.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
A körüzenet és a szavazás között lehetne különbség, hogy a szavazás időkorlátos és anonim lenne, csak a végeredmény jelenne meg annak lejárta után.
 

Yellonelli

Újonc
A körüzenet és a szavazás között lehetne különbség, hogy a szavazás időkorlátos és anonim lenne, csak a végeredmény jelenne meg annak lejárta után.
Jó ötlet, bár így nem derülne ki, ki nem szavazott. De tulajdonképpen a többségi döntés a fontos szavazás esetén, így elég volna egy számlálót beépíteni a lehetőségekhez.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent