• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Szűrők az értesítésekhez és a motiváláshoz

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 10 66,7%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 5 33,3%

  • Összes szavazó
    15
  • A szavazás lezárult .

Nazaroff

Tapasztalt építő
Remek fejlesztések jöttek a értesítésekhez és a tartományi motiválásokhoz is.
Hogy tényleg jól használhatóak legyenek, - és ne értelmetlen kattingatással menjen az idő -, mindgyiket ki kéne egészíteni néhány szűrővel.
1. ) Értesítések.
Remek hogy 50 re növelték a lapozható oldalak számát, de pont ez nagyon megnöveli a végignézéshez szükséges kattintásokat.
Az egészet 50 kattintéssal lehez végignézni és lehet, hogy senkit sem találok akit motiválni lehetne.
Kérés:
A most készült első szűrőnek jelen állapotában nem sok értelmét látom, de ez ha úgy működne, hogy az első kattintásra csak azokat a sorokat jelenítse meg azol arany kéz van, a másodikra azokat ami ezüst és a harmadikra mindent, na az jól felgyorsítaná a motiválást
2.) Tartományi áttekintő/Szomszédok fül. (Már most is remek!)
A javaslat ugyan az. Lehessen szürni, arany és ezüst kézre. Kissebb játékosoknak ez talán nem annyira fontos, de akinek már sok feldeített tartomény van az szerintem örülne neki.
A szürők kezelésre persze más technikai megoldás is lehetséges, pl. további pipálható négyzetek.
Mivel a szűrőrendszer programozása kész, úgy gondolom nem nagy munka ezeket a további szűrőket berakni
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Nincs értelme. Nem támogatom.
Megnéztem a városaidat. Szépek de picikék.
Nekem az érteítés fülön 84 lap van, 500 sor. Ha neked is ennyi lenne, és csak egyszer bogarásztad volan végig, talán látnád értelmét a javaslatoknak.
Gondolom más ís így van vele, ezért ekkora az érdeklődés :(

Én amúgy a keseskedői értesítéseknek nen látomértelmét. kereskedek, de nekem tök mindegy ki veszi meg a kitete árumat.
De persze Neked még az sincs, így nem is tudhatod, miről mondasz véleményt.
Peace
 

polgarmaercell

Erős harcos
Remek fejlesztések jöttek a értesítésekhez és a tartományi motiválásokhoz is.
Hogy tényleg jól használhatóak legyenek, - és ne értelmetlen kattingatással menjen az idő -, mindgyiket ki kéne egészíteni néhány szűrővel.
1. ) Értesítések.
Remek hogy 50 re növelték a lapozható oldalak számát, de pont ez nagyon megnöveli a végignézéshez szükséges kattintásokat.
Az egészet 50 kattintéssal lehez végignézni és lehet, hogy senkit sem találok akit motiválni lehetne.
Kérés:
A most készült első szűrőnek jelen állapotában nem sok értelmét látom, de ez ha úgy működne, hogy az első kattintásra csak azokat a sorokat jelenítse meg azol arany kéz van, a másodikra azokat ami ezüst és a harmadikra mindent, na az jól felgyorsítaná a motiválást
2.) Tartományi áttekintő/Szomszédok fül. (Már most is remek!)
A javaslat ugyan az. Lehessen szürni, arany és ezüst kézre. Kissebb játékosoknak ez talán nem annyira fontos, de akinek már sok feldeített tartomény van az szerintem örülne neki.
A szürők kezelésre persze más technikai megoldás is lehetséges, pl. további pipálható négyzetek.
Mivel a szűrőrendszer programozása kész, úgy gondolom nem nagy munka ezeket a további szűrőket berakni
Egyébként, ha segíteni akarsz valakinek, nézd meg a szomszédjaidat! Nekem kilenc lapra férnek ki.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Remek fejlesztések jöttek a értesítésekhez és a tartományi motiválásokhoz is.
Hogy tényleg jól használhatóak legyenek, - és ne értelmetlen kattingatással menjen az idő -, mindgyiket ki kéne egészíteni néhány szűrővel.
1. ) Értesítések.
Remek hogy 50 re növelték a lapozható oldalak számát, de pont ez nagyon megnöveli a végignézéshez szükséges kattintásokat.
Az egészet 50 kattintéssal lehez végignézni és lehet, hogy senkit sem találok akit motiválni lehetne.
Kérés:
A most készült első szűrőnek jelen állapotában nem sok értelmét látom, de ez ha úgy működne, hogy az első kattintásra csak azokat a sorokat jelenítse meg azol arany kéz van, a másodikra azokat ami ezüst és a harmadikra mindent, na az jól felgyorsítaná a motiválást
2.) Tartományi áttekintő/Szomszédok fül. (Már most is remek!)
A javaslat ugyan az. Lehessen szürni, arany és ezüst kézre. Kissebb játékosoknak ez talán nem annyira fontos, de akinek már sok feldeített tartomény van az szerintem örülne neki.
A szürők kezelésre persze más technikai megoldás is lehetséges, pl. további pipálható négyzetek.
Mivel a szűrőrendszer programozása kész, úgy gondolom nem nagy munka ezeket a további szűrőket berakni
én támogatom... persze ez baromi nagy előnyöket fog nyújtani szerintem, hisz csak darálni kell majd a pacsikat, de az ötlet jó
valójában én a jelenlegi megoldáson is meglepődtem hogy megvalósították, hisz ez is giga nagy előnyöket ad a korábbi megoldáshoz képest.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kicsi vagy még. De véleményed az van.
Kedves Nazaroff!
Akár kicsi, akár nagy a városa, véleménye mindenkinek lehet. Egy feldobott ötletnél jöhet a negatív de a pozitív hozzászólás is. Kérlek ezt vedd figyelembe!
Köszönöm.
Nincs értelme. Nem támogatom.
Kedves polgarmaercell!
Ilyen esetben azért az ötletnyitót érdekelné a "nincs értelme" kibővített változata.
Persze senkinek sem kötelező megindokolni az elutasítást, de ha erre volna más véleményed, biztosan jobban venné ki magát, mit az egyszerű nem.
Köszönöm a megértésed!
 

polgarmaercell

Erős harcos
Kedves polgarmaercell!
Ilyen esetben azért az ötletnyitót érdekelné a "nincs értelme" kibővített változata.
Persze senkinek sem kötelező megindokolni az elutasítást, de ha erre volna más véleményed, biztosan jobban venné ki magát, mit az egyszerű nem.
Köszönöm a megértésed!
Cyklon a kérésedre kifejtem bővebben. Szerintem semmi szükség ezekre a szűrőkre, mert ha időben nézel rá az értesítésekre, ott marad az arany kéz, és vissza tudod segíteni, és az újításoknak köszönhetően a szomszédokat is lehet egyszerűbben segíteni.
 

Laci0212

Erős harcos
Remek fejlesztések jöttek a értesítésekhez és a tartományi motiválásokhoz is.
Hogy tényleg jól használhatóak legyenek, - és ne értelmetlen kattingatással menjen az idő -, mindgyiket ki kéne egészíteni néhány szűrővel.
1. ) Értesítések.
Remek hogy 50 re növelték a lapozható oldalak számát, de pont ez nagyon megnöveli a végignézéshez szükséges kattintásokat.
Az egészet 50 kattintéssal lehez végignézni és lehet, hogy senkit sem találok akit motiválni lehetne.
Kérés:
A most készült első szűrőnek jelen állapotában nem sok értelmét látom, de ez ha úgy működne, hogy az első kattintásra csak azokat a sorokat jelenítse meg azol arany kéz van, a másodikra azokat ami ezüst és a harmadikra mindent, na az jól felgyorsítaná a motiválást
2.) Tartományi áttekintő/Szomszédok fül. (Már most is remek!)
A javaslat ugyan az. Lehessen szürni, arany és ezüst kézre. Kissebb játékosoknak ez talán nem annyira fontos, de akinek már sok feldeített tartomény van az szerintem örülne neki.
A szürők kezelésre persze más technikai megoldás is lehetséges, pl. további pipálható négyzetek.
Mivel a szűrőrendszer programozása kész, úgy gondolom nem nagy munka ezeket a további szűrőket berakni
Szia!
Ez jó dolog lett,így gondolom!Bár néha "unalmas"500-szor megcsinálni ugyanazt,de ez segít kicsit az áttekintésben.
 

Mihaszna

Veterán
Valami eszméletlen borzasztó, hogy 50 oldal lett az értesítés. Ez csak azoknak jó, akik mártírok. Maximálisan támogatom a szűrőket.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Cyklon a kérésedre kifejtem bővebben. Szerintem semmi szükség ezekre a szűrőkre, mert ha időben nézel rá az értesítésekre, ott marad az arany kéz, és vissza tudod segíteni, és az újításoknak köszönhetően a szomszédokat is lehet egyszerűbben segíteni.
időben ránézni? vannak esetek amikor nem lehet tervezni a belépést, bár a termelés végéhez még csak-csak igazodik az ember, de ezekhez...
tehát szűrni jó vóna, de csak itt a játékban
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Egy feldobott ötletnél jöhet a negatív de a pozitív hozzászólás is. Kérlek ezt vedd figyelembe!
Kedves Cykolon!
Egyet értek :)
Pár hozzászólással előbb próbáltam magyarázni, hogy miért javaspltam a szűrőket.
TÉNYLEG megnéztem a városait. TÉNYLEG annyira picik, hogy fejlettségben nem jutott ez arra a szintre, hogy érdemben
értékelni tudja a javaslatomat. Hiszen nem is látja még miről írtam. :)
Erre jött a puffogó válasz.
Nem sértésből írtam hogy kicsi, (Nagy és megalapozott véleménnyel).
Egyszerűen az.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani, mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.
Kérjük, ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent