• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Színtévesztők tolerálása

lipijanos

Újonc
Az ősi csodáknál színnel van kódolva, hogy milyen értékű jutalmat kap a hozzájáruló.

Legyen megjelenítve a pontszám is!

Ha a piktogram fölé viszem a kurzort ne vagy ne csak színnel legyen kódolva hogy milyen értékű jutalom jár.
 

MesterAlma13

Erős harcos
én támogatom, az úgynevezett Csodatöltős módszerhez ez szerintem ösztönzően járulna hozzá hogy minél többen csinálják - mondom ezt attól függetlenül hogy számomra tiszta mikor mivel kell számolni, de ha téged nézünk, és másokat, akik szintén színtévesztők, akkor egyértelmű hogy beállok a támogatók közé
 

lipijanos

Újonc
Köszönöm! Sőt az is lehetne, hogy a piktogram formájából derüljön ki.
Pl kövér ládika 20-as, soványabb 10-es stb.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Köszönöm! Sőt az is lehetne, hogy a piktogram formájából derüljön ki.
Pl kövér ládika 20-as, soványabb 10-es stb.
A jutalom ládák tartalmai egy vagy több 5-ös illetve 20-as Ősi Csoda TP-kből állnak, éppen ezért eléggé különbözőek a ládák értékei.
Itt lehet megnézni melyik szinten melyik láda mennyit ér, viszont ide jönni játék közben nonszensz. játékon belül kell ezt megoldani
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Sziasztok
1-2 hónapja azt írtam volna hogy na végre valaki foglalkozik a problémával, amivel magam is küszködöm.
Aztán ez a téma felvetődött a Béta szerveren a testvérekkel beszélgetve. Egyesek azt mondták, hogy nekik számmal jelzi, innen indult a csevej.
Hogy valóban így van e azt nem sikerült kiderítenem, de egy fontos dologra felhívták a figyelmem. A tp számot csupán két féle színű ábrával jelölik. addig ezt annyira nem is figyeltem, mondván úgy se látom. A sötét 20, a világos 5 pontot ér. És írják a szorzóját. Ennyit meg ugye én is látok. És azóta nincs ezzel gondom. Persze ha kiírják számmal az is megoldás. A színtévesztés nem egyforma. El tudom képzelni hogy valakinek ez a két szín is összefolyik. Támogatom! :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

A témát előbb tekintenénk egy hasznos visszajelzésnek vagy megoldandó problémának, mint sem egy ötletnek. Emiatt szavazás nélkül továbbítottam a visszajelzéseteket, köszönjük szépen!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az alapvető kérés be lett vezetve, az egerrél navigálva mindenki láthatja, hogy az egyes segítő jutalmak pontosan hány TP-t és milyen áldásokat adnak.

Ha hasonló problémát találtok a játékon belül, ahol hasonló módosításra van szükség, kérlek jelezzétek!
 
Fent