• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Számunkra lényeges piacolási kínálat megközelítése egyszerűbben

MesterAlma13

Erős harcos
Hasonló már volt, de most újra felvetem jobban letisztázva.
Ha így lehetne kiválasztani a az árukat, akkor a következőt tenném amikor belépek a piacra:
kiválasztanám egyszerre a három bónuszosomat az "Ajánlat" sorban, majd megnézném mit kaphatok értük - így jóval kevesebbek kellene lapozzak.
Amennyiben nem volt vagy vagy nem volt elég, amit szereztem, úgy ezek után mennék feltenni az ajánlataimat.
Mivel nálunk az a cél, hogy először nézzük vigi a piacot, és csak utána tegyünk ajánlatot, ha, mivel ez minden napos dolog, így ebben ez nagy segítség lenne - szerintem mindenkinek

1597056205720.png
 

Mihaszna

Veterán
Talán ez a forró kánikula, esetleg a pizza hiány (amit 15 perce rendeltem), de.. úgy konkrétan nem értem a lényeget. :rolleyes:
 

bere007

Veterán
Árukra van szűrő. Igaz egyszerre csak 1et lehet kijelölni, de mivel a kiválasztás kb 2mp, ezért nem hinném, hogy az olyan nagy probléma lenne. És ha azt használod, akkor nem kell sokat lapoznod. Viszont ha belenyúlnak, akkor valami tuti megzavarodik benne, tehát nem támogatom.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Talán ez a forró kánikula, esetleg a pizza hiány (amit 15 perce rendeltem), de.. úgy konkrétan nem értem a lényeget. :rolleyes:
miden tétel látható lenne, és amivel akarsz üzletelni, azokat kiválasztod, vagy visszaállítod a "minden tételt magában foglaló" 1597062440769.png ikonnal

tehát nem kellene a számomra nehézkes lenyit, kiválaszt, lenyit, kiválaszt másikat, stb. dolgokon végigmenni, hanem egy dinamikusan használható panelon lehetne válogatni milyen ajánlatokat is szeretnél látni
 
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
Árukra van szűrő. Igaz egyszerre csak 1et lehet kijelölni, de mivel a kiválasztás kb 2mp, ezért nem hinném, hogy az olyan nagy probléma lenne. És ha azt használod, akkor nem kell sokat lapoznod. Viszont ha belenyúlnak, akkor valami tuti megzavarodik benne, tehát nem támogatom.
Köszönöm amiket leírtál.
A a fejlesztőknek viszont - véleményem szerint - tilos így gondolkodniuk.

Ha 2mp-es dolgokról van szó, de sok és napi szintű, és látja/tapasztalja az ember hogy körülményes, pepecselős, akkor azon érdemes változtatni, és véleményem szerint ez (vagy más metódus) javítana a jelenlegi megoldáson, és szükség is lenne arra, hogy kissé dinamikusabbá tegyék ezt a dolgot - mi tényleg sokat piacolunk, és érzem ennek az "akadozó" használatát - erre a néhány fölöslegesen felugró ablak jó példa, amit ugyan tartalmaznak infót, és csak 1-2 mp rákattintani, de zavaróak, akadozik tőle a játék és gondolatmenet.

"Viszont ha belenyúlnak, akkor valami tuti megzavarodik benne" - ez is ugyan az... ha így gondolkodnának, semmi nem valósulna meg, sosem jöttek volna létre új menük, új megoldások sehol (vagy csak nagyon-nagyon lassan). Ők tesztelnek, ők ott össze tudnak hasonlítani régit és újat, stb. ez nem csak úgy jön ki egy műhelyből, hogy megcsináltuk, és majd lesz ami lesz, használják ahogy tudják.
Ez egy ötlet, aki hasonló képen látja hogy jó lenne ezen javítani, remélem már gondolkodik az ő ötletén, és feldobja, ha jobban fogom azt találni, támogatni fogom.
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Én szívesen vásárolok keresztbe is ha úgy adódik és a jelenlegi -kiválasztom a terméket- szűrővel elégedett vagyok. Ami jól működik azon nem változtatnék, csak azért hogy néhány mp időt nyerjek. Játszani jövök, az már önmagában is azt jelenti, hogy szakítok rá időt, megkeresem amit szeretnék és kiválasztom amit akarok, vagy képes vagyok arra, hogy megvásároljam a nálam kínálatban lévő termékekből. Mindenképpen igényel figyelmet a te verziód is és az is, amivel most kereskedünk. Sokkal többet nem ad a te ötleted ehhez, csak némileg egyszerűsít, de nem akkora mértékben, hogy emiatt felborítsák a teljes piaci rendszert.
 

unseen

Veterán
Én szeretek a piacon nézelődni, továbbá leszedegetem a pici ajánlatokat, így segítve a kisebb szomszédaimat. Tökéletesen jól működik a jelenlegi megoldás. Nem támogatom.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Én szívesen vásárolok keresztbe is ha úgy adódik és a jelenlegi -kiválasztom a terméket- szűrővel elégedett vagyok. Ami jól működik azon nem változtatnék, csak azért hogy néhány mp időt nyerjek. Játszani jövök, az már önmagában is azt jelenti, hogy szakítok rá időt, megkeresem amit szeretnék és kiválasztom amit akarok, vagy képes vagyok arra, hogy megvásároljam a nálam kínálatban lévő termékekből. Mindenképpen igényel figyelmet a te verziód is és az is, amivel most kereskedünk. Sokkal többet nem ad a te ötleted ehhez, csak némileg egyszerűsít, de nem akkora mértékben, hogy emiatt felborítsák a teljes piaci rendszert.
Köszi, igazad van egyébként, a jelenlegi vállalható, én amiiért bedobtam ezt a lehetőséget, mert pl. nem szeretem ezt a lenyitom, kiválasztom, nézelődök, lenyitom megint, kiválasztom, nézelődök
én is vásárolok keresztbe, itt csak az lenne a lényeg hogy pl. kiválasztom a három bónuszosomat, mert főként azokból akarok leadni, és onnantól csak lapozgatni kell, nem kell tovább vacakolni a kiválasztással - ezt me akkor mindenféle lenyitogatás nélkül el lehetne végezni
 

Calyr

Veterán
Azt gondolom, minden játékos véleménye ugyanolyan fontos - de vannak témák, amelyekben a játéktapasztalat (értsd: ki hol tart a korokban, miket próbált ki és élt már meg a játékban) azért súlyozó tényező lehet.
A korokkal végzett játékosoknál a piac (nyilván a felderítéstől is függően) bőven 100+ oldal (nálam most pl. 140). És ha ezeknek a játékosoknak a jelenlegi megoldás ez ilyen nagyságrenddel együtt is megfelel, akkor az egy jó jelzés arra nézvést, hogy a beérkező ötletek milyenségétől függetlenül sokkal fontosabb fejlesztendő elemek is lennének a játékban.
Értem, hogy a fentiek van, akinek kényelmet jelenthetnek, de nem látom széleskörű előrelépésnek, ezért nem támogatom.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Azt gondolom, minden játékos véleménye ugyanolyan fontos - de vannak témák, amelyekben a játéktapasztalat (értsd: ki hol tart a korokban, miket próbált ki és élt már meg a játékban) azért súlyozó tényező lehet.
A korokkal végzett játékosoknál a piac (nyilván a felderítéstől is függően) bőven 100+ oldal (nálam most pl. 140). És ha ezeknek a játékosoknak a jelenlegi megoldás ez ilyen nagyságrenddel együtt is megfelel, akkor az egy jó jelzés arra nézvést, hogy a beérkező ötletek milyenségétől függetlenül sokkal fontosabb fejlesztendő elemek is lennének a játékban.
Értem, hogy a fentiek van, akinek kényelmet jelenthetnek, de nem látom széleskörű előrelépésnek, ezért nem támogatom.
értem, és köszönöm a válaszodat, igaz, nekem még nincs annyi tapasztalatom, remélem lesz még, aki sok tapasztalattal rendelkezik, és hasonlóképpen hozzászól, akár támogatja akár nem
 

Deleted User - 373998

Vendég
Hasonló már volt, de most újra felvetem jobban letisztázva.
Ha így lehetne kiválasztani a az árukat, akkor a következőt tenném amikor belépek a piacra:
kiválasztanám egyszerre a három bónuszosomat az "Ajánlat" sorban, majd megnézném mit kaphatok értük - így jóval kevesebbek kellene lapozzak.
Amennyiben nem volt vagy vagy nem volt elég, amit szereztem, úgy ezek után mennék feltenni az ajánlataimat.
Mivel nálunk az a cél, hogy először nézzük vigi a piacot, és csak utána tegyünk ajánlatot, ha, mivel ez minden napos dolog, így ebben ez nagy segítség lenne - szerintem mindenkinek

2317 bővítmény megtekintése
Kedves @MesterAlma13
Nagyon köszönjük az Ötletet, de biztosan olvastad a hozzászólásokat is. Nos ez nagyban megoldás lenne egy úgymond "kényelmi" funkcióra, de felborítaná a már meglévő (jól bevált) Piaci egyensúlyt. Egyenlőre nincs tervben. Köszönöm a megértésed.
Szép Napot!
 
Fent