• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Számok NOMÁLIS kijelzése a felugró ablakban.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Lupuj

Erős harcos
Szia Hoshi!

Volt egy ilyen mondatot a másk posztban: "Mondjuk ez a tényen nem változtat: Attól, hogy az indoklást nem tudod elfogadni, nem fog változni, így ezt a témát is lezárom."

TE(!) eldöntötted, hogy nem vagy hajlandó továbbítani, mert ez NEM HIBA. DE ... AZ!
És "hibás" volt az is. aki ezt kitalálta és beépítette a játékba.

De - feltéve, ám nem megengedve -, ha ez nem hiba, akkor - TELEFONON - jó lenne ezt a "k"-s kiírogatást elfelejteni, és kiírni a VALÓS értéket ebben a beugró ablakban.
Hely van bőven - még ha RED1 nem is látja be -, kényelmesen ki lehet írni akár milliárdos értéket is. A másik posztban lévő 2. képen ez egyértelműen látszik.

Tehát megkérlek(!), hogy végezd a dolgod és továbbítsd a kérést!!! Kicsit durva volt SZEMETELÉS címén leállítani a továbbiakat.
Szerintem(!) NEM a te dolgod eldönteni, mit kezdenek ezzel a kéréssel a fejlesztő bácsik/nénik.
Döntsék el ŐK!

Azért kíváncsi vagyok: "Mit szólnak ehhez a jelenlegi - megbízhattalan - "k"-zással a telefonos játékosok.
(ráadásul ... a "k" mennyit is jelent a számítástecnikában?)

Tehát kérem a javaslatom TOVÁBBÍTÁSÁT a fejlesztőkhöz!

Köszönöm!
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves Lupuj,

De, szemetelsz, immáron harmadjára nyitod meg ezt a témát, segítek: most is le fogom zárni.
NINCS minden készüléken hely neki, attól, hogy a te készülékeden van, nem azt jelenti, hogy mindegyiken van.
Nem én utasítottam el önhatalmúlag a dolgot, hanem már amikor a mobilos app fejlesztés alatt volt, mondták a fejlesztők, hogy ez fér ki, nem lehet nagyítani.
Megkérlek, hogy az arrogáns megjegyzéseidet tartsd meg magadnak. ("Tehát megkérlek(!), hogy végezd a dolgod és továbbítsd a kérést!!!"; "Szerintem(!) NEM a te dolgod eldönteni, mit kezdenek ezzel a kéréssel a fejlesztő bácsik/nénik.")
Megsúgom, az én dolgom szűrni azt, mi kerül továbbításra, és mi nem. Ez nem fog, hiszen már a fejlesztők ezelőtt megmondták, nem tudnak vele mit kezdeni. Van, ahol kifér, de van ahol nem. Külön fejlesztés minden felbontásra/méretre/eszközre pedig nem lehetséges.

Megköszönöm, ha ezt a témát elengeded és nem nyitod meg újra.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent