• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Syntexnek...

  • Témaindító Törölt tag 6237
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Kedves Syntex ! :)

Bevallom kicsit nagyon ledöbbentem. Dehát ilyen az élet, szokták mondani. Mindenesetre hálásan köszönjük példaértékű munkádat ! Megismerhettünk egy kiváló embert, aki nem pusztán játékos orientált hanem érző szívű és együttérző is egyben. Páratlan segítőkészségedet már a FoE-ben is megtapasztalhattuk !
Ám a búcsúd nem végleges ! Hiszen te ugyanúgy velünk maradsz ahogy mi is veled ! :) S nem puszán emlékek maradunk egymás számára. Nagyon sok mindent megtettél a játékért és értünk. Mi is segítettünk erőnkhöz mérten, hogy segítsük a munkádat. Munkátokat a Csapat többi tagjával. (Kis piroska ezt jobban meg tudná fogalmazni... ) Biztos vagyok abban hogy utódodnak átadod mindazt amire szüksége van ahhoz, hogy tovább egyengesse Elvenar útját ! S kérésed nélkül is mi játékosok mellete is ki fogunk tartani. Magam nevében ígérhetem csak persze. :) Örülök annak hogy ilyen megtiszteltetés ért hogy tovább fejlődhess, bizonyítva az Inno-nak hogy rád biztosan számíthatnak. Sajnos egy rossz hírem is van. Henry kocsmájába ha betérsz, ott is fogunk találkozni. :) (The West)
Végezetül annyit szeretnék csak mondani hogy néha azért visszavárunk, meglepetésvendégként..
Megtisztelő és megnyugtató érzés volt úgy játszani hogy Te felügyeltél minden részletre,a Csapat minden egyes tagjával együtt. Kívánok sok sikert a további pályafutásodhoz s a való életben egyaránt ! Utódodat szeretném az elsők között üdvözölni, és sok sikert kívánok az eljevendő közös utunk során, itt Elvenarban ! :)

Megkülönböztetett tisztelettel: Peometheus/Zsolti

Szerk.: Ide kattintva lehet átjutni a bejelentéshez.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Xandria

Erős harcos
Kedves Syntex!

Engedd meg, hogy Peometheus -hoz csatlakozva, itt köszönjem meg, mindig segítőkész, kedves, korrekt, játékosközpontú jelenléted. A továbbiakban alakuljon minden úgy, ahogyan szeretnéd, ehhez sok sikert kívánok Neked!
Ja..., és remélem tudod, hogy Elvenar várósaiban hulló hópelyhek nem takarják be lábnyomaid. :)

Viszlát, Kedves Syntex! :)

Xandria (Andrea)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Utódodat szeretném az elők között üdvözölni, és sok sikert kívánok az eljevendő közös utunk

Köszönöm szépen! Nehéz lesz a Syntex utáni űrt kitöltenem, de remélem a feladatokat hasonló profizmussal fogom ellátni, mint ő. A csapat többi tagja továbbra is nektek, a játékosoknak igyekeznek minél többet segíteni, a munkájukért én is, illetve Syntex is nagyon hálásak vagyunk.
 

Wiccara

Veterán
Kedves Syntex,

úgy érzem sokak nevében írhatom, hogy a sírból hoztad vissza a fórumot ; a régiek pontosan tudják mire célzok ezzel .
Köszönöm, hogy türelmed és következetességed - kitartó jó szándékkal párosulva - átsegítette ezt a közösséget a fényre :)
További sok sikert kívánok neked a valós és virtuális térben egyaránt!

W.
 

DeletedUser6259

Vendég
Kedves Syntex ! :)

Már másodszor vagyok kénytelen búcsúzni Tőled.. :( Felsorolni szinte lehetetlen mindazt amit értünk játékosokért tettél. Úgy érzem az egész Elvenar Csapatért, akiket még jobban összekovácsoltál. Mutattad az utat, arra hol mindig ragyog a nap ! Mivel leírtad hogy mi az oka a távozásodnak, ezért nem taglalom. Csak kívánok sok sikert és elimerést, az elkövetkező időkre ! Legalább annyi szeretetet, megbecsülést amit itt kaptál tőlünk. Bár most Neked sem könnyű. Ahogy nekünk sem. A Csapatod minden tagjával végig azon dolgozatok hogy itt minden jobb legyen. Minden apró részletre gondoltatok. Külön hálás vagyok azért a szimpatikus hozzáállásért és türelemért amit nap mint nap láthattunk Tőled ! :)
Egy kedves kollégád egyszer azt mondta nekem hogy mi erre lettünk teremve. Most ugyanezen szavakkal bíztatnálak Téged is ! Bármerre is vezessen az utad, itt mindig otthonra lesz. Elvenar pont egy olyan hely ahol bárki otthonra talál ha a valódi világtól kicsit elkívánkozik. Mindig lesznek olyan napok, amikor felvillanthanak Benned, nevek, s vidám mondatok. Hidd el mi sokan így érzünk majd. Egyetlen kérésem volna Hozzád utoljára. Csak annyi csupán hogy a következő pozicíódban is légy Önmagad ! Nem akarok szomorúan elköszönni. Ma elkezdett esni itt a hó. A téli éjjeleken ott ragyog egy csillag ami Rád fog emlékeztetni ! Vigyázz Magadra kérlek ! :)

Nagy szeretettel és megbecsüléssel: venom40(Regina)

Kedves Simple ! :)

Isten hozott minálunk a varázslatok földjén, Elvenarban ! Tudom Neked sem könnyű most. Soraidat olvasva, biztos vagyok benne hogy mindent megteszel. A profizmusodban sem kétellkedem ! :) De egyet szeretnék csak kérni Tőled ! Előtted az út amit Syntex mutatott és megalkotott. Csak járnod kell rajta. Csak hinned kell Elvenarban és bennünk. Mi is ezt fogjuk tenni. S ha eljön az ideje, a Te csillagod is ott fog ragyogni Elvenar égboltján ! Nyitott szívvel fogadunk, és egy igazán kitűnő Csapat fog segíteni. Mindezeket csak érzedned kell.. Engedd meg hogy sok sikert kívánjak az elkövetkezendő időkre ! :)
 

DeletedUser6259

Vendég
Kedves Syntex ! :)
Sokan fogunk várni ! Vigyázz Magadra és ha van rá mód azért halljunk is Rólad a jövőben. Nem kétlem hogy csupa-csupa jót. S szintén nem feledjük el a mit tanítottál.. Emberséget.. ! Mindnyájunknak ! :)
 

DeletedUser6266

Vendég
Morpheus letette a fegyvert.. A mára már kultikus mondat neked szól. " Értünk harcol.."
Várunk vissza. Elhoztad a békét. :) S meddig tart ? Amedig csak tarthat...
 

DeletedUser

Vendég
Nemrég voltam Henry Walkers fogadójában. Örömmel jelenthetem hogy minden rendben van. :)
Nézegettem és olvasgattam kicsit. Simple jó munkát végzett! :)Jó helyre érkeztél.. De hiányzol és várjuk hogy néha meglátogass minket is..
 

ElfSusa

Erős harcos
Kedves Syntex!
Amikor jöttél elég hálátlan feladatra vállalkoztál, de szerintem akik ide tettek, tudták, hogy pont Rád van itt szükség. Az, hogy nem koptunk ki innen, hogy visszanyerte a csapat a játékosok bizalmát, az javarészt a Te érdemed. A mentőöv csak rövid időre szolgál, nem használható állandó úszásra, viszont amikor kidobják a hajóból életet ment. A fórum számára Te egy ilyen mentőöv voltál, nélküled bizony meg kell tanulnunk úszni ha fenn akarunk maradni a víz tetejen. Kicsit irigykedünk arra a másik játékra...de Neked sok sikert kívánunk, minden adottságod megvan hozzá!
Köszönjük
 

DeletedUser

Vendég
Kedves ElfSusa !
Kérlek hidd el hogy semmi sem lehetetlen. :)
 

Csatolmányok

  • 2020-12-12 (2).png
    2020-12-12 (2).png
    943,9 KB · Megtekintések: 33

Deleted User - 204368

Vendég
A hozzászólásod nulla intelligencia értékkel bír...
Nagyon tökéletesen rendbe tette azt, amit "más" elgányolt. Csak hálásak lehetünk neki érte.
szerencsére a te hozzászólásod sokkal több intelligencia értékkel bír. legyél hálás ha úgy érzed én nem teszem
 

DeletedUser

Vendég
A hozzászólásod nulla intelligencia értékkel bír...
Nagyon tökéletesen rendbe tette azt, amit "más" elgányolt. Csak hálásak lehetünk neki érte.
Kedves Erica !
Hogy is jött ide a fotó ? Magyarázattal tartozom. :) Simple mint fentebb írtam, tökéletes munkát végzett a The West-ben. Syntex számára "előkészítette a terepet". Biztos vagyok abban, hogy ő is azt szeretné hogy támogassuk a kollégáját, hisz neki ő hozta rendbe az Elvenar fórumát, a játékosok pozítívabb hozzáállását a játékhoz. Nem irigylem a régieket. Nem volt könnyű dolgok a kezdetekkor. Olvastam az archívumot...
Egy apró példa milyen ember is Syntex.. FoE régiségkereskedő. Késett, mert bukott a műszaki teszten. Utánna jöttek a gondok. Vettem tőle egy épületet. Csakhogy egy korral kisebbet találtam a raktárban. Képfotó és Support. A vizsgálat után írt. Megköszönte a konkrét "bizonyítékot" amit jelzett a központnak. Nekem meg adott egy korfejlesztőt, hogy minden rendben legyen. S ez csak egy a sok közül. Bizony hálásak lehetünk neki, és ne legyen hiábavaló a munkája. Ezért írtam pár sort a topik elejére. Szerencsére hiszek abban hogy a búcsú nem végleges és találkozunk még vele. :) Csk a magam nevében írhatok, de nagyon várom a látogatását, és mindent megteszek azért hogy a Support csapat, immár Simple vezetésével, pozitív visszajelzéseket is kapjon, ne csak a kritikákat. A West-ben is megteszik ezt Syntexnek. :)
Aki most is itt van köztünk, s marad mindaddig míg emlékszünk rá milyen is volt az élet míg itt volt.
Tisztelettel és üdvözlettel: Peometheus
 
Fent