• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Statisztika

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Tandari

Újonc
Magasabb szinteken előfordul, épületek takarásba kerülnek. Ez persze kisebb épületekre és utakra vonatkozik inkább.
Mire az ember végig bogarássza városát, lemegy a nap.
Jó lenne egy olyan megoldás, ami megkönnyítené a keresgélést.
Azért is, hogy ne tegyünk le mondjuk két törp páncélt.
Tandari

Ötlet:
Statisztika leírás a városról. Pl: melyik épületből hány található a városban, hogy a fent említett problémát el lehessen kerülni.

Fontos! Az épületek takarására nem sokára megoldás is születik és bevezetjük a magyar szervereken is, ez jelenleg teszt fázisban van, először mobilon, majd böngészőben lesz elérhető.

Simple kiegészítése
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 373998

Vendég
Magasabb szinteken előfordul, épületek takarásba kerülnek. Ez persze kisebb épületekre és utakra vonatkozik inkább.
Mire az ember végig bogarássza városát, lemegy a nap.
Jó lenne egy olyan megoldás, ami megkönnyítené a keresgélést.
Azért is, hogy ne tegyünk le mondjuk két törp páncélt.
Tandari
Kedves @Tandari
Köszönjük szépen az ötleted, de 3D-s felbontásban sokszor szélesebben húzódó rétegnél előfordul, hogy egyik elem takarja a másikat. Amit megtehetsz, szem elé rakod azokat az épületeket, amit törölni szeretnél idővel, hogy még véletlen se a susnyásba kelljen keresni.
További kellemes játékot kívánunk!
 

Wiccara

Veterán
Jó lenne egy olyan megoldás, ami megkönnyítené a keresgélést.
Szia, ez az ötletelés kezdete... ne érts félre, de sokan összekeverik a karácsonyi kívánságlistával az "ötletek és javaslatok" részt.

Tehát megtaláltad, mi az, ami neked nem tetszik.
Itt jön az, hogy kitalálsz rá egy megoldást, ami mindenkinek jó, és segít; és a homlokukra csapunk..
Leírod részletesen, hogy képzelted el, mi pedig tudunk mire véleményt mondani.

A kellene valami, mert ez nem jó, nem tetszik, nem finom... ez (még) nem ötlet.
Hab a tortán, ha előtte még átrágod magad pár oldal archivált ötleten, mert lassan nincs új a nap alatt .... még Elvenarban sem.

További jó ötletelést ;)

W.
 

ElfAndie

Elf kid
A takarásban lévő épületeket nem lehetne úgy megoldani, hogy az épületek áttetszővé válnak, ha rájuk visszük a kurzort? Akkor simán át lehetne látni rajtuk, hogy mi van mögöttük. (Nem saját ötlet, egy másik játékban így oldották meg.)
Persze lehet, hogy ez programozásilag nagy meló lenne, ehhez a részéhez nem értek. De egy megoldási javaslatnak szerintem elmegy. :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
A takarásban lévő épületeket nem lehetne úgy megoldani, hogy az épületek áttetszővé válnak, ha rájuk visszük a kurzort? Akkor simán át lehetne látni rajtuk, hogy mi van mögöttük. (Nem saját ötlet, egy másik játékban így oldották meg.)
Persze lehet, hogy ez programozásilag nagy meló lenne, ehhez a részéhez nem értek. De egy megoldási javaslatnak szerintem elmegy. :)

Erre nem sokára lesz megoldásunk ;)
 

DeletedUser6609

Vendég
Erre nem sokára lesz megoldásunk ;)
Kedves Simple !
Elvileg ha minden jól megy a következő frissítéssel ha jól sejtem ! Ha nem, kérlek igazíts ki hogy mikorra várható itt nálunk. Nagyon hasznos és jó funkció. :) Sokan várjuk már.
Üdvözlettel: Peometheus
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Kiegészítettem az eredetit posztot, várjuk a téma iránti visszajelzéseteket. :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Statisztika leírás a városról. Pl: melyik épületből hány található a városban, hogy a fent említett problémát el lehessen kerülni.
"Statisztika" néven indult a poszt? mert ez igen sok mindent magába foglalhat, nem csak a lent levő épületekről készült adatlapot, hanem pl. hogy melyik tartományból hányat fedeztünk eddig fel (ami van futó javaslat), vagy egyebeket (amit az elventats-on nem érhető el).
Egyébként én támogatnék egy ilyen statisztikát/adatlapot, ahol az épületek számai fel lennének sorolva. Ami lényeges, azt per pill tudom követni, de lehet később jól jöhet... majd a szavazók megmondják ha odáig eljut az ötlet.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent