• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Sok az értesítés (piac).

Támogatod az ötlet továbbítását??


  • Összes szavazó
    35
  • A szavazás lezárult .

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Jó lenne külön kezelni az éreítéseket.
Ha éppen sok a piacolt termék, akkor az ezek elviteléről kapott - esetleg több 10 - értesítés "elnyomja" a fontosabb kultúrális támogatásról szóló értesítéseket.
Ez azzal jár, hogy nem lesz látható mindenki azok közül akik támogttak, így esetleg elmarad a viszonzás.
Néhány hete átálltam arra a módira, hogy csak azokat látogatom meg, akik az előző 24 órában jártak nálam (aranyam - most - van elég).
A sok piaci értesítés miatt viszont néhányan kiesnek a listából, így hiába jártak nálam, nem fogom viszonozni, mert már nem látom őket.

Megoldás lehetne - esetleg egy külön lapra - elkülöníteni a látogatási értesítéseket a piaci értesítésektől.

Köszönöm!
 

DeletedUser4192

Vendég
Ahogy én szoktam: végignézem az értesítéseket, ahol kell, viszonzom a pacsit. Aztán piacolok. Így egyetlen értesítés sem tűnik el, esik ki a listából a végén.
 

Lupuj

Erős harcos
Ahogy én szoktam: végignézem az értesítéseket, ahol kell, viszonzom a pacsit. Aztán piacolok. Így egyetlen értesítés sem tűnik el, esik ki a listából a végén.

Ez nem a probléma valós megoldása!
Ne kelljen már trükközgetnem egy rossz megoldás kivédése miatt! :mad:
Sőt, ez nem is megoldás, hiszen mi van, ha a tegnap felrakott (10-20) piacolás ma fogy el a kapott pacsizások után.
Így már trükközni sem lehet, hiszen sok mindent már nem is látok, mert eltünt.


Nincs új a nap alatt. A majdnem 4 éves bejegyzés mellett is a "Már felvetett" címke van: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/Értesítések-szétválasztása.1249/

Ezek szerint 4 év alatt sem sikerült foglalkozni a játékosok kérésével! :(

Talán most lesz valaki, aki "nekifekszik" a dolognak. :rolleyes:
Örülnénk neki! :)
 
Utoljára szerkesztve:

Dizel1

Veterán
Igen. Valóban régi probléma ez. És bár ugyan nálam napi 16-18 órában nyitva van a játék, így a piacolásom szinte csak vásárlásból áll, mégis zavaró ez a dolog. Lehetne az értesítéseken belül, fent két fül, mint ahogy a tartományoknál bevezetett ablakban.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.
 
Fent