• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Simsek 92 - testveriseget keressek.

Simsek92

Újonc
Sziasztok.

09.01.2016 -dikan kezdtem el az Elvenar jatekal eloszor jatszani, azota a rabjava valtam, ezt nyomom itthon, munkahelyen, kaki kozben es ha lehetne errol is almodnek. Ugyerzem meg elegge gyerekcipoben jar a jatek, es meg rengetteg lehetoseg van benne, ami remelem idovel megis erkezik. (Nekem ez a harcrendszer tul egyszeru)

Testveriseget keressek :

- Olyan testveriseget keressek, ahol mindenki aktiv, ahol mindenki szeret a csapattagja lenni, ahol mindenki arra vagyik hogy o ( mi ) legyen ( legyunk ) a legjobbak. A demokraciaban, es a gyere erezd jol magad-ban sosem hittem. Szerettem ha vannak feltetelek amiknek megkell felelni, szerettem ha vannak torvenyek amiket be kell tartani, hisz a sajat torvenyeink nelkul nem lennenk kulonbek az allatoknal. A csapathelyezese, tagszama nem igazan erdekel csak az hogy mindenkiben meglegyen az ambicio az egy kozos celert, meghozza a legjobbnak lenni, a szerver elsonek lenni :D

Mas bongeszos jatekok :

- [egy játék] ( 4-5 ev ) ( - remelem ez nem szamit reklamnak, mert senki nem fizetett erte :oops: )
- Az [egyik játék] volt az en bongeszos jatekaimnak kezdete, Simsek92 neven jatszottam az Alpha es Delta szervereken. Sajnos a tanulmanyaim miatt, majd utana a munka miatt abbahagytam.
- Legjobb teljesitmeny : Alpha szerver elso, - Tabornoki es Tamado pontoknak, Alpha-n Szerver harmadik Vedelmi pontokban,

- Grepolis ( 1 ev )
- A grepolis egyik kedvencem volt a maga harcos es lehetosegekkel teli fajtajaban.
- A jatekot 1 ev utan abbahagytam. Aki nem tudna, a grepolisban lehetoseg volt az ellenfelek varosait elfoglalni, szerver elso klan egyik legharcosabb tagja voltam,de korulbelul 1 ev utan, 20 oras korzetben, csak klantagok, es szovetsegesek voltak. Kenyelmetlenne valtak a szituaciok hogy 20 orakat kellet utaznom valakit kifosztani.

- [másik] ( 3 honap )
- Tisztaban vagyok vele hogy az Elvenar egy ujragondolt es maskepp feloltoztett [másik], amivel semmi baj nincs, en anno cska azert hagytam abba mert kozben ment az [egyik játék] ahol hatalmas haborukat vivtak egymast kozt a szerver elso 8 -10 klanja es minden energiamat arra akartam oszpontositani.

- [harmadik] ( 6 honap )
- Jo jatek volt, de annyira aktivitast igenylo hogy szamomra mar sok volt, valoszinuleg meg ma is jatszanam ha egy ejszaka alatt nem farmoltak volna szet, es pusztiottak volna el az osszes bolygomat.

Roviden magamrol :
Magamrol meg annyit hogy 23 eves Romaniai lakos vagyok, jelenlegi munkabol adodoan 24-bol 20-at kb online vagyok, imadom a tarsasagi, csapatepito, konstruktiv jatekokat, es remelem megtalalom a szamomra szukseges testveriseget.

Koszontem !
Simsek92
Elvenar-vilag lelkes tagja

Kivettem a többi játék nevét, kérlek erre majd legközelebb figyelj. :) - Hoshi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Igen, volna kedved csatlakozni? Tudjuk nyújtani az összes "szolgáltatást" :)
Teóságunk neve:
♣Σłƒєłєδћєţєţłєη βẫŧřαк♣
 

DeletedUser

Vendég
- [harmadik] ( 6 honap )
- Jo jatek volt, de annyira aktivitast igenylo

Az egyik vilag 7. helyeről szalltam ki 3 eve. 2 evig podortem neki. Sima 0-24.
Varga 2002-re figyeljel majd, hajlamos atsurranni, azt megrabolgat. Kesobb mikor elered a 12. foepuletet mar nem tud, de az eleje veszelyes.
Piacon ugyancsak eber legyel mert konnyen lenyulnak, ranyomsz a masik oldalon meg figyelik, azt pont kiveszik az arut. Igy meg tiszta bukta. A piacot gyorsan ussed.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser188

Vendég
Hozzánk akkor már be se nézel. Mi csak egy iqtower által vezetett kis hótunalmas szövibe jáccunk, de mindenünk megvan. Kényelem, meg nyugi, meg belefúlunk a nyersinkbe, meg nálunk minden tag jön felfele a ranglistán mint kólába a buborék. Az ikán csak világranglista második voltam építésbe a 22 millió regisztrált játékos közt - nekem fogalmam nincs hogy kell várost építeni, meg későn is kezdtem, ezér kérdezgetek itt össze vissza mindenféle hülyeségeket , hátha valaki segít XD - cuppantás
 

DeletedUser256

Vendég
Az egyik vilag 7. helyeről szalltam ki 3 eve. 2 evig podortem neki. Sima 0-24.
Varga 2002-re figyeljel majd, hajlamos atsurranni, azt megrabolgat. Kesobb mikor elered a 12. foepuletet mar nem tud, de az eleje veszelyes.
Piacon ugyancsak eber legyel mert konnyen lenyulnak, ranyomsz a masik oldalon meg figyelik, azt pont kiveszik az arut. Igy meg tiszta bukta. A piacot gyorsan ussed.
Mivaa? ne hülyítsd, mer' a végén még eehiszi :D
 

Vanek

Veterán
[...]Kivettem a többi játék nevét, kérlek erre majd legközelebb figyelj. :) - Hoshi

Szerintem a "másik" játék a Forge volt (csak érdekes névvel). Erre utal a kezdete is "Tisztaban vagyok vele hogy az Elvenar egy ujragondolt es maskepp feloltoztett [másik],". :)
 

DeletedUser436

Vendég
Szerintem a "másik" játék a Forge volt (csak érdekes névvel). Erre utal a kezdete is "Tisztaban vagyok vele hogy az Elvenar egy ujragondolt es maskepp feloltoztett [másik],". :)
Ha a Grepolis nevét nem vette ki Hoshi akkor a FoE nevét miért vette volna ki? Inno forumban Inno játékot lehet reklámozni :)
 

Vanek

Veterán
Ha a Grepolis nevét nem vette ki Hoshi akkor a FoE nevét miért vette volna ki? Inno forumban Inno játékot lehet reklámozni :)

Mint említettem: érdekes volt a megnevezése. Forge volt az eleje, de valami érdekes volt a vége (és nem 'of Empires' :) ). De mivel az illető romániai születésű; így be lehetett tudni akár román argónak is - én legalábbis így értelmeztem.
 

DeletedUser17

Vendég
Igazából mindegy, hogy mi lett kijavítva. A lényeg, hogy az eredetileg beírt játékok nem az InnoGames-hez köthető játékok. Így akarva, akaratlanul is (bújtatott) reklámnak minősülnek. Ezért lettek a nevek moderálva.
 

Vanek

Veterán
Hát őőőőő nem hinném, nálunk tökig magyarnak mutatkozik a srác, de megkérdezhetem tőle...

A bemutatkozó hozzászólása végén írta:
"Roviden magamrol :
Magamrol meg annyit hogy 23 eves Romaniai lakos vagyok,[...]"

De tényleg jó lenne megkérdezni, hogy mire gondolt. Nehogy már olyanért védjem, amit nem is úgy tett... :)
 

DeletedUser240

Vendég
MÁÁMEGIN a VVVVargakettőezerkettő. Hát ez direkcsinájja!!

Szét kee űtetni!


Űtet? Há nem tulipán hajma jaz!!!



Vagy baronesz. Mert ugye honnét tudhatod.

Egyébként, két dologból megfejtheted hogy a fiatalkorú romániai-e?
1. Az és helyett azt mondja, s.
2. M31OTI kizártnak tartja.
Ha ez a kettő egyszerre teljesül, akkor az egyenlet meg van oldva.

És kapcsolnám:
A bemutatkozó hozzászólása végén írta:
"Roviden magamrol :
Magamrol meg annyit hogy 23 eves Romaniai lakos vagyok,[...]"

De tényleg jó lenne megkérdezni, hogy mire gondolt. Nehogy már olyanért védjem, amit nem is úgy tett... :)

Én meg izsáki. Az az origó. De a kakaót nem oda viszem a boltból. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Hát őőőőő nem hinném, nálunk tökig magyarnak mutatkozik a srác, de megkérdezhetem tőle...
A bemutatkozó hozzászólása végén írta:
"Roviden magamrol :
Magamrol meg annyit hogy 23 eves Romaniai lakos vagyok,[...]"

De tényleg jó lenne megkérdezni, hogy mire gondolt. Nehogy már olyanért védjem, amit nem is úgy tett... :)
Asztat én es feefogtam, hogy romániai születésű, de ott es vannak tökigmagyarok.
 

DeletedUser256

Vendég
VARGA2002 - Jegesmedvebundák elrablója, Négylábú jégkrémlovag, A balarafordulás világrekordere, Cím osztó és fosztó, Pingvin szomorító, A tél hercig hercege, Lájk bajnok, Dzsellisztoni Falkafőnök, Tyúkrém, Rémtyúk, A báránynak öltözött bárány, A kiskorú legenda, Erdők mezeje, Piroska pityergető, Vérmes szarvasvadász, Offbáró helyettes, Kismalacok lábbekuncsorgója, Kútbaesett gidatolvaj, A vakság névadója, A verem névadója, A farkas névadója, A névadó névadója, Az adó névadója, A nevető ember elnevezője, Elvenar legendája
Maradjunk az első, a 13. és az utolsó jellemzőnél! :D Bár a helyettesednek, valamint címosztófosztónak lenni se rossz, úgyhogy benne vagyok!
 
Fent