• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Sereg gyártás

eli21

Újonc
Sziasztok lehet hogy én értelmezem félre de nekem ugyan az maradt a gyártási sorom, vagy is ha pl a kaszárnyába teli rakom a gyártást, akkor másik épületbe zsoldostábor vagy kiképző pálya már telinek jelzi. Próbáltam azt is hogy mindenhova egyet de akkor is időbe azt mutatja mint eddig. Sőt még több is az idő ha nem a saját seregem használom . Most csak durván pl 5óra ha teli rakom a kaszárnyát és ha közbe rakok pl egy kiképző pályán pl egy kutyát akkor meg 6óra.
vagy én értelmezem ezt rosszul ?

"A Kaszárnya, Kiképzőpálya, és Zsoldostábor most már nem osztja meg egymás közt a gyártási sort, vagyis sokkal több egységet tudsz egy időben képezni."
magyarán én nem tudok több sereget csinálni ?
 

Rikari

Veterán
Köszönöm :) Akkor minden rendbe. Várom már mert seregem harmat gyenge
A sereged erősítésére első sorban nem a létszámot kell megnövelned, mert így csak több halálozást tudhatsz magadénak. Igaz a "Sok lúd , disznót győz." elven is indulhtasz csatába, de ez kevésbé célra vezető. A sebzésedet, életerődet kell megnövelned. Ehhez a játékban a harci elemeket támogató csodák, segítő elemek (Tűzfőnix, szorzók) állhatnak a rendelkezésedre, hogy csak néhány tippet adjak.
 

eli21

Újonc
A sereged erősítésére első sorban nem a létszámot kell megnövelned, mert így csak több halálozást tudhatsz magadénak. Igaz a "Sok lúd , disznót győz." elven is indulhtasz csatába, de ez kevésbé célra vezető. A sebzésedet, életerődet kell megnövelned. Ehhez a játékban a harci elemeket támogató csodák, segítő elemek (Tűzfőnix, szorzók) állhatnak a rendelkezésedre, hogy csak néhány tippet adjak.

Sajna tűzfőnixem nincs, nem is adja nekem a barkácsolás, amit tudok tenni az a szentély most csak azt fejlesztem de nagyon sok tudás pont kell hozzá 8 szintű meg a vihartűi az 11 ennyit engedett még csak lerakni az ősi csodákból. Szorzót azt nem tudom mi? De köszönöm a tippeket remélem azért majd kupálódom :)
 

Rikari

Veterán
Sajna tűzfőnixem nincs, nem is adja nekem a barkácsolás, amit tudok tenni az a szentély most csak azt fejlesztem de nagyon sok tudás pont kell hozzá 8 szintű meg a vihartűi az 11 ennyit engedett még csak lerakni az ősi csodákból. Szorzót azt nem tudom mi? De köszönöm a tippeket remélem azért majd kupálódom :)
A szorzók azok amiket az Akadémiában tudsz gyártani (Szabadon Engedett Egységfejlesztés, Felvilágosult Könnyűtávolsági, Pompás Mágikus Szorzó) és 5 napon át segítik a harci képességedet attól függően melyiket teszed le. Ha tornyozol ott nyerhetsz Törp páncélkészítőt ami szintén 5 napon át minden egységednek 50%-al magasabb életerő pontot. Nagy lendületet tudnak biztosítani ha csatázni kell. Sajnos rövidéletűek, viszont nem pótolhatatlanok.
 
Fent