• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Sereg összeállításánál rossz Ork kép

Micu65

Felderítő
Sziasztok!

Ma reggel láttam, hogy (Windows 10, Firefox környezetben) a sereg összeállításánál az ork harcos képe képe eltűnt, és helyette palladin lett, de ha kiválasztom, akkor még az se:

1607665272916.png
Üdv!
Micu

ui. Kiléptem a böngészőből, visszaléptem de nem javult

Szerk: A csatánál pedig felül ork, alul béka
1607665686478.png
Chrome esetén is ugyan így.
 
Utoljára szerkesztve:

Siorna

Veterán
Nálam is jelentkezik a hiba. de nálam teljesen köddé váltak az orkok: csak az egységjelző mutatja, hogy azért vannak. Harcmezőn is csak szellemként mozognak. Mozilla.Ork_ami_nincs.png
 

Micu65

Felderítő
Annyival változik a hibabejelentésem, ha egy harcnál a csapat összeállításkor a Zsoldostábor lapról váltok a Kiképzőpályára, akkor Vallorian bajnok lesz a kép, ha Kaszárnyáról Kiképzőpályára, akkor Paladin.
Tehát az előző ragad bent.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Köszönjük a visszajelzéseket, a hiba ismert, továbbításra került.
A fejlesztő csapatot informáltuk, igyekeznek minél előbb javítani a hibát, köszönjük mindenkinek aki jelezte bármilyen módon a problémát! :)
 
Fent