• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Segítség

Laci0212

Erős harcos
Sziasztok.Meg tudná valaki mondani hogy a testvériségi kalandban,ki lehet-e nyitni egyszerre több ládát,vagy csak egy nyílik, és elveszik a másik útvonalon addig betett jelvény?
 

Wiccara

Veterán
ki lehet-e nyitni egyszerre több ládát,
Szia, a kalandtérkép 3 szakaszból épül fel, mindhárom 3 útvonallal. Amennyiben végig érsz az egyiken, és kinyitod az adott szakasz végén a ládát, akkor átlépsz a következő szintre. Van rá lehetőség, hogy nyitás előtt több ( akár mind a 3 ) útvonalat megcsináljátok, több pontért.
Összesen 3 láda van, ha rákattintasz a zászlóra a végén, láthatod, hogy csillagokkal van jelölve az 1., 2.,3. szint ládája.
Egyszerre csak 1 ládát tudsz nyitni, amihez minimum 1 utat kell végigvinni. Ha kinyitottad, azzal átlépsz a köv. szintre, visszamenni már nem lehet.
 

Laci0212

Erős harcos
Szia, a kalandtérkép 3 szakaszból épül fel, mindhárom 3 útvonallal. Amennyiben végig érsz az egyiken, és kinyitod az adott szakasz végén a ládát, akkor átlépsz a következő szintre. Van rá lehetőség, hogy nyitás előtt több ( akár mind a 3 ) útvonalat megcsináljátok, több pontért.
Összesen 3 láda van, ha rákattintasz a zászlóra a végén, láthatod, hogy csillagokkal van jelölve az 1., 2.,3. szint ládája.
Egyszerre csak 1 ládát tudsz nyitni, amihez minimum 1 utat kell végigvinni. Ha kinyitottad, azzal átlépsz a köv. szintre, visszamenni már nem lehet.
Köszönöm szépen
 
Üdv! A Kristály világító torony csak korlátozott segítségnyújtáskor ad nyersanyagot,vagy minden szomszéd megsegítésekor? Jelenleg van sacc 40 szomszédom,kicsit több kész megszerzett területem,de mindig csak 2-3 segítségnyújtáskort kapok nyersanyagot.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Üdv! A Kristály világító torony csak korlátozott segítségnyújtáskor ad nyersanyagot,vagy minden szomszéd megsegítésekor? Jelenleg van sacc 40 szomszédom,kicsit több kész megszerzett területem,de mindig csak 2-3 segítségnyújtáskort kapok nyersanyagot.
kapsz segítői ládákat. na azokhoz jár a bónusz és azokból napi 3 található csak a városokban
 

Deleted User - 204368

Vendég
Segítői láda? Azt keresnem kell a városokban? :)
na ez jó kérdés. elvileg ha pc-n látogatsz kellene keresni kiírja kis betűkkel h "ajándékot találtál" v vmi hasonló. ezt suporton mondták. én azt taőpasztalom h már nem kell keresni hanem ha egtalálod akkor magától kinyitja és kiírja h találtál vmit. általábankisebb ajándék mint 1 ereklye 1 tp v vmi áldás. tableten mobilos látogatásnál nem kell keresni ott kiírja és megkapod. bár én csak pcről látogatok de elvileg kiírja mobilon is. többnyire az első 10 látogatásnál kiszokta dobni az összes ládát
 

Deleted User - 204368

Vendég
PC-n ez jelenik meg. azt hiszem telefonon is vmi hasonló, ez a segítői láda
50.png
 
PC-n ez jelenik meg. azt hiszem telefonon is vmi hasonló, ez a segítői láda
1991 bővítmény megtekintése
Igen,ilyet kaptam a Kristály torony nélkül is,a torony plusszba ad nyersanyagot is az ereklye mellé. A leírásban csak az szerepel,hogy a meghódított területek számától függ a mennyiség,de arról nem írnak,hogy hány segítség után ad :) Kb. 40 területtel 225 nyersit ad egy segítés,de csak 2-3 alkalommal kapok.... Azt hittem az összes segítségnyújtásomért kapok minden nap,így nem éri meg... :/ Köszi a segítséget!
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Candy0504 hát igen nem a legjobb csoda és igen az a napi 3x láda nyitás utáni termények sem a legtermékenyebb csoda. szívesen :)
 
Fent