• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

segítség

  • Témaindító DeletedUser4627
  • Kezdés ideje

DeletedUser4627

Vendég
Sziasztok !..mint a gép is írta újonc vagyok,,bár már úgy rémlik két éve kezdtem játszani,de akkor sem értettem,sokáig nem is játszottam..most sem értem,de naponta bejelentkezem,és játszok kicsit,ahogy időm engedi !!..voltam egy szöviben,,szó nélkül kidobtak egyszercsak :(,,kérdeztem miért,de senki nem válaszolt,,egyedül még rosszabb játszani,,hiába nem haladok úgy ahogy szeretnék,,így aztán elmegy a kedvem !hátha olvassa ezt valaki,és megmondja miért dobtak ki a Kereskedőház szövetségből !!és hogyan játszak egyedül hogy haladjak is !!köszönöm,,Zsuzsi :)
 

DeletedUser5383

Vendég
ránéztem sok az inaktív játékosa . köztük a pref. is . rád is kukkantottam 3 fejezetben vagy . és szerintem haadsz szépen a grafikon azt mutatja . prőbálj meg tagokat kersni toborozni . vagy te keres . és ne csüggedj .
 

Deleted User - 204368

Vendég
keresel másik szövetséget. ez már csak ilyen 1x biztos lesz egy fix hely
 

Micmi

Újonc
Sziasztok,
az lenne a kérdésem, hogy a III. Tartományt teljes egészében kikutattam, de nem tudok tovább menni a IV. Tartományba, a láda sem nyílik ki. Mit kell még tennem hozzá?
 

DeletedUser5383

Vendég
szia Micmi a tartományt felkell deríteni . arany segítségével tudod eindítani , és x ideig tart . és ezután tudod tejesíteni
kereskedés vagy harc utján .
ha a kutatás menun város bóvítés akkor teljesült végig az ut a következőig ? nézz utána .
ha a kutatás menun uj fejezetre gondolsz akkor viszont megkell lennie egy bizonyos mennyiségú federített tartománynak is . alapanyagnak aranynak stb .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Micmi

Újonc
szia Micmi a tartományt felkell deríteni . arany segítségével tudod eindítani , és x ideig tart . és ezután tudod tejesíteni
kereskedés vagy harc utján .
ha a kutatás menun város bóvítés akkor teljesült végig az ut a következőig ? nézz utána .
ha a kutatás menun uj fejezetre gondolsz akkor viszont megkell lennie egy bizonyos mennyiségú federített tartománynak is . alapanyagnak aranynak stb .
Hálásan köszönöm, igen, a kutatàs menün gondoltam új fejezetre, ès így már értem!
 

Klarao

Tag
Sziasztok. Az a kérdésem, hogy tabletről tudok-e tp-t tenni más ősicsodájába? Ha igen segítsetek, hogyan kell. Zuzka, ha van kedved, mi befogadunk, ha gondolod? Levendula vidéke, jelentkezz! Köszi segítséget.
 
Fent