• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Support Saját egységek helyes érték számolása a toronyba és a heti játékba

Dallas1975

Felderítő
Üdv

Erről már írtam a supportnak korábban és azt írták továbbítják ,de nem ártana egy kicsit noszogatni a készítőket hogy a toronyba és a heti játékba a saját egységeinknél a VALÓDI életerőt és sebzést írja ki a gép a csata előtt ,mert ha rámegyünk az Infóra ott a térkép-képeség fa szerinti életerőt és sebzést írja ,de ez a toronyba és a hetibe nem a valódi érték ,a gépi ellenfélnél helyes értéket ír ki a gép mindig ,mindegy hogy mennyien vannak ,de mi már csak akkor látjuk a helyes értéket ha elkezdődött a harc és ráhúzuk a kurzort az egység ikonjára odalenn ,mivel ez egy számítógépes játék valszeg nem lenne nagy munka ha nem csak az ellenfélnél látnánk a valódi értékeket , apróság lehet ,de jó lenne látni hogy mit is ér amit mi készítünk be a csatához.
 

Wiccara

Veterán
Erről már írtam a supportnak korábban és azt írták továbbítják
Szia,
ez inkább tűnik hibának, mint ötletnek; jól tetted, hogy a supportra írtál.
de nem ártana egy kicsit noszogatni a készítőket
Ez egy ingyenesen játszható online játék, aminél az ötlet nem egyenlő a Jézuskának címzett bakancslistával. Bármennyire kiábrándító, nem noszogatásokkal dolgozik a rendszer (sem).
 

Dallas1975

Felderítő
Üdv

Hát lehet hogy hiba ,de akkor jó régi :)
Én anno megtiszteltem őket hogy egy igazi AAA softver áráért vettek kezdésnek gyémántot , semmi sincs ingyen :) annyit megérdemeltek ,mert bár csak egy web-keresős játék de ha az embernek dolga van a gép elött tényleg el lehet vele molyolni , mivel úgyis mindent egy softver számol lehet 2 perc munka lenne nekik :)
 
Fent