• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Rengeteg plusz idő!

Farao 2017

Újonc
Lehet már irtak róla vagy ismert helyzet de nagyon boszantó ............... sőt..... A kiképzésnél például ha még hozzáadsz na nézd meg az időt húúúú vagy a varázsakadémia termelés vagy bármi ilyesmi rengeteg időt tesznek még és megint még................
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Farao.

Kérjük, írd le pontosabban, hogy mi a probléma/hiba, mert a leírtakból elég nehéz kitalálni. Ha képernyőmentést is tudsz hozzá csatolni., az felgyorsíthatja a folyamatot.

Mielőtt hiba bejegyzést írsz, kérlek olvasd el a Hibajelentésre vonatkozó leírást.

Köszönettel,
Elvenar csapat
 

Erica

Veterán
Lehet már irtak róla vagy ismert helyzet de nagyon boszantó ............... sőt..... A kiképzésnél például ha még hozzáadsz na nézd meg az időt húúúú vagy a varázsakadémia termelés vagy bármi ilyesmi rengeteg időt tesznek még és megint még................
Szia!
Ritka szép megfogalmazás, csak hiába olvasom el, olyan mint ha héberül lenne.....;):)
 

Xandria

Erős harcos
Azért értettem meg @Farao 2017 „megfogalmazását” ;) , mert nálam a kaszárnyában, kiképzőtáborban, és zsoldostáborban is fenn áll ez a probléma.
Mondjuk pl. az éppen aktuális harcos legyártásából már csak 1 óra van hátra. De megüresedett egy hely, ezért gyorsan beteszel következő gyártásra egy másik harcost. És hoppá!... az aktuális gyártásból 1 óra helyett máris 1 óra 15 perc lesz hátra. Tehát megnöveli néhány perccel.
Ez nem minden alkalommal, de elég sokszor előfordul.
 

Putyika

Veterán
Tehát megnöveli néhány perccel.
Ez nem minden alkalommal, de elég sokszor előfordul.
Igazából nem növeli meg, az a helyes idő. Olyankor szokott előfordulni ilyesmi, amikor "alvásból" ébred a játék.
Ha átlépsz másik lapra vagy lezár a képernyő, amikor visszatérsz a játékhoz őrült módon pörögni kezd minden számláló nagyjából össze-vissza. Aztán amikor elindítasz egy újabb gyártást, akkor találja ki, hogy mennyi idő is van hátra ténylegesen. Néha elég zavaró tud lenni, ezért én már rászoktam, hogy ilyen helyzetekben inkább nyomok egy frissítést. Pár másodperc plusz idő, de akkor legalább mindenhol a rendes időt mutatja.
Azért értettem meg @Farao 2017 „megfogalmazását” ;)
Gratulálok! :) Én is tisztában vagyok ezzel a jelenséggel, de abból a katyvaszból amit ő összehordott, sose jöttem volna rá, hogy mi a problémája. :D
 

Farao 2017

Újonc
2017 óta játszom 5 világban 2 nyelven!
Amit Xandria leirt sokan vehették észre , vagy semm!
Putyika nézz utána adolgoknak!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Igazából nem növeli meg, az a helyes idő. Olyankor szokott előfordulni ilyesmi, amikor "alvásból" ébred a játék.
Ha átlépsz másik lapra vagy lezár a képernyő, amikor visszatérsz a játékhoz őrült módon pörögni kezd minden számláló nagyjából össze-vissza. Aztán amikor elindítasz egy újabb gyártást, akkor találja ki, hogy mennyi idő is van hátra ténylegesen. Néha elég zavaró tud lenni, ezért én már rászoktam, hogy ilyen helyzetekben inkább nyomok egy frissítést. Pár másodperc plusz idő, de akkor legalább mindenhol a rendes időt mutatja.

Gratulálok! :) Én is tisztában vagyok ezzel a jelenséggel, de abból a katyvaszból amit ő összehordott, sose jöttem volna rá, hogy mi a problémája. :D

Légyszi ezeket nézzétek meg, ha nem látok megfelelő időt akkor ahogy Putyika is írja frissítsétek az oldalt. Ha ez után sem jelenne meg a helyes idő akkor azt légyszi dokumentálva küldjétek el nekünk ide vagy akár a Support felületre. Fontos, hogy a dokumentáció az itt azt jelenti, hogy olyan képekre lenne szükségünk, ahol látszódik pontosan, hogy hol milyen időt mutat az adott kiképző hely és mit kellene helyette.
 
Fent