• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva rejtett bajnokság

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 204368

Vendég
Nem támogatom.
Egyrészt: a bajnokságban aki többet teljesít, az jobb helyezést ér el. Ez szerintem így van rendjén. Oda kell figyelni és bele kell tenni mindent, amit csak tud az ember. Ja, hogy ez egy verseny? Akkor lehet versenyezni.

Másrészt az mennyivel jobb lenne, ha nem látnád, ki hol tart, csak azt látnád, hogy te mit értél el, majd amikor lezárult a bajnokság, akkor látod, hogy amúgy 50 ember leelőzött, de akkor már ugye semmit sem tudsz tenni, így jártál....

Én értem, hogy téged az zavar, hogy mások 1-2 pontokkal a bajnokság lezárása előtt előznek be, de erre nem megoldás az, amit javasoltál, sőt.
csak gondolj bele. előző bajnokságban a 6. helyért csinálni kell 3k pontot. következőben már 4500 pontot kellett volna. úgyanúgy meglenne a motiváció a versenyre főleg úgy h csak a játékosok nagyon kis részét érintené. a többség beletesz a klán minimumot vagy 30 pontot és megy tovább. csak a felső pár embert érintené ez. de ez csak 5let én is érzem h nem a legjobb megoldás de végülis messze nem látom rossznak. te a döntés a tiétek mármint a fejlesztőké
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sajnálom, hogy nem látod, pedig leírtuk. Szeretjük a versenyzést és ezzel meg lennénk fosztva ettől. :)
a verseny marad. mert ha helyezést akarsz akkor pontot kell csinálnod. csak nem tudom mennyit :/ úgyanúgy belefogsz tenni 5k pontot ha olyan van csak a verseny végén a egymás idegesítése kimarad :D de csak 5letelek és elég szépen leszavaztok pedig szerintem nem rossz 5let. ezt a ne ülj oda és ne nézd megoldást sose értettem. attól h nem nézek oda a probléma meg fog maradni
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4345

Vendég
a verseny marad. mert ha helyezést akarsz akkor pontot kell csinálnod. csak nem tudom mennyit :/ úgyanúgy belefogsz tenni 5k pontot ha olyan van csak a verseny végén a egymás idegesítése kimarad :D de csak 5letelek és elég szépen leszavaztok pedig szerintem nem rossz 5let. ezt a ne ülj oda és ne nézd megoldást sose értettem. attól h nem nézek oda a probléma meg fog maradni

Akiket nem érint vagy nem érdekel, ők nem is nagyon járnak fórumra. Akiket érint és érdekel, azok pedig leszavazták. :p
 

DeletedUser

Vendég
én a heti bajnokiról beszélek ahol egyesek figyelik h állsz és arról szól az egész a vége előtt fél órával a gép előtt ülnek és nézik h teljesítenek és mindig csak annyit adnak hozzá h épp eléd kerüljenek.
 

DeletedUser

Vendég
Szia Red1!
Én is a heti bajnokiról beszélek! Ez egy verseny! Nem titkos összeesküvés! Könyörgöm vedd észre, hogy itt mindenki versenyezni akar! Akár baknokság, akár kaland!!! Ha ebben nem tudsz, vagy nem akarsz partner lenni, akkor ne játsz ezzel a játékkal! Valószínűleg nem neked találták ki! :)
 

DeletedUser1411

Vendég
csak gondolj bele. előző bajnokságban a 6. helyért csinálni kell 3k pontot. következőben már 4500 pontot kellett volna. úgyanúgy meglenne a motiváció a versenyre főleg úgy h csak a játékosok nagyon kis részét érintené. a többség beletesz a klán minimumot vagy 30 pontot és megy tovább. csak a felső pár embert érintené ez. de ez csak 5let én is érzem h nem a legjobb megoldás de végülis messze nem látom rossznak. te a döntés a tiétek mármint a fejlesztőké

Ha nincs lista menet közben, akkor hogyan fogod tudni, mennyit kell beleraknod? Pont itt mutatsz rá, miért nem lenne jó a javaslatod.

Ha tudsz csiki-csukizni, akkor nem adtál bele mindent, csak annyit, amennyit éppen kellett. Pont, mintha egy F1 versenyző sokkal jobb kocsival csak a többiekkel menne együtt és aztán, ha valaki megelőzi, akkor ad egy kis gázt, visszaelőzi és megint visszalassít. (Amúgy az utakon van ilyen autós, aki nem akar gyorsabban menni, de az zavarja, ha valaki megelőzi.)

Én azt javaslom: az elején add bele, amit bírsz és akkor nem lesz csiki-csuki: ha megelőznek, akkor nekik több fért bele, ha nyersz, akkor te lettél az első. Igaz, nem optimális, mert valószínűleg többet raktál bele, mint a minimálisan szükséges, de ha erre akarsz optimalizálni, akkor marad a csiki-csuki.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia Red1!
Én is a heti bajnokiról beszélek! Ez egy verseny! Nem titkos összeesküvés! Könyörgöm vedd észre, hogy itt mindenki versenyezni akar! Akár baknokság, akár kaland!!! Ha ebben nem tudsz, vagy nem akarsz partner lenni, akkor ne játsz ezzel a játékkal! Valószínűleg nem neked találták ki! :)
köszönöm a kedves válaszodat....
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ha nincs lista menet közben, akkor hogyan fogod tudni, mennyit kell beleraknod? Pont itt mutatsz rá, miért nem lenne jó a javaslatod.

Ha tudsz csiki-csukizni, akkor nem adtál bele mindent, csak annyit, amennyit éppen kellett. Pont, mintha egy F1 versenyző sokkal jobb kocsival csak a többiekkel menne együtt és aztán, ha valaki megelőzi, akkor ad egy kis gázt, visszaelőzi és megint visszalassít. (Amúgy az utakon van ilyen autós, aki nem akar gyorsabban menni, de az zavarja, ha valaki megelőzi.)

Én azt javaslom: az elején add bele, amit bírsz és akkor nem lesz csiki-csuki: ha megelőznek, akkor nekik több fért bele, ha nyersz, akkor te lettél az első. Igaz, nem optimális, mert valószínűleg többet raktál bele, mint a minimálisan szükséges, de ha erre akarsz optimalizálni, akkor marad a csiki-csuki.
mivel főleg a végén nem akarom magamat csődbe vinni és a következő bajnokin is előkelő helyet akarok így logikus h nem dobálsz ki fölöslegesen semmit.
 

DeletedUser1411

Vendég
mivel főleg a végén nem akarom magamat csődbe vinni és a következő bajnokin is előkelő helyet akarok így logikus h nem dobálsz ki fölöslegesen semmit.

Akkor még mindig nem értem, hogyan akarsz előkelő helyen lenni, ha nem látod, hol állsz? Honnan fogod tudni, mennyi az a "minimális energiabefektetés", amit meg kell tenned?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Akkor még mindig nem értem, hogyan akarsz előkelő helyen lenni, ha nem látod, hol állsz? Honnan fogod tudni, mennyi az a "minimális energiabefektetés", amit meg kell tenned?
mert kalkulálok az előző bajnoki alapján? nem véletlenül van előző heti statisztika. nyilván 2k ponttal nem fogsz annyira elöl lenni. de 4500al már elég szép eredményt fogsz. így tudsz előkelő helyen lenne anélkül h nézegetnéd a vége előtt 2 perccel ki h áll
 

DeletedUser

Vendég
Szia Red1!

Sajnálom, hogy fáj az igazság! De ez van! Ez egy játék! És szeretnénk élvezni! Abban nincs semmi jó, ha azt se tudom, hogy hol áll a csapatom....Ez a rejtett bajnokság ötlete halva született ...... Erre senki se lesz vevő.....Valószínűleg közröhej tárgyává tetted magad.... Kár, hogy ezt még mindig nem látod, a sok hozzászólás ellenére sem!
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia Red1!

Sajnálom, hogy fáj az igazság! De ez van! Ez egy játék! És szeretnénk élvezni! Abban nincs semmi jó, ha azt se tudom, hogy hol áll a csapatom....Ez a rejtett bajnokság ötlete halva született ...... Erre senki se lesz vevő.....Valószínűleg közröhej tárgyává tetted magad.... Kár, hogy ezt még mindig nem látod, a sok hozzászólás ellenére sem!
nem kívánok ezen veszekedni de én 5letek és javaslatokban hoztam létre egy témát. az én érvelésem is épp úgy logikus mint a tiétek. attól h a véleményünk különbözik nem azt kell írni h ne játsz a játékkal. illetlen fölösleges hozzászólás volt. kommentelned se kötelező forumon és nem érzem h közröhej tárgya lennék. de legalább nem megyek el abba az irányba h azt mondom h ne legyél itt. biztos nem tűnt fel h a játék fejlesztéséért írtam a posztot az más kérdés h mennyire jó avgy rossz amit írok.
 

DeletedUser4114

Vendég
Nekem az a fontos az a saját magam elé kitűzött céloknak megfelelően profitáljak a bajnokiból. Sosem néztem a ranglistát. Így nincs is idegeskedés miatta :) Valahogy /legnagyobb meglepetésemre/ mégis ott vagyok az összesített ranglista 11. helyén.
Aki fordít időt/energiát arra, hogy a megálmodott pozícióban legyen a bajnoki végén, képes a gép előtt tölteni az utsó órát és figyelni a kellő befektetést és ezért néha a tartalékai utsó morzsáit is feláldozni... az meg is érdemli hogy mindig ott legyen a lista élmezőnyében!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Red1!

Ha az ötleted nem jó, annak is hangot lehet adni szerintem! Valamint elég nyilvánvaló, hogy gondot okoz neked a versenylista... Ebből gondolom, hogy nem ez a játék megfelelő számodra! Általában a városépítő játékokat a kreatív, gondolkodó és versenyszellemmel megáldott türelmes embereknek találták ki. Ha ekkora traumát okoz neked, hogy ki mennyire előz meg, akkor no komment a továbbiakban.....
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Red1!

Ha az ötleted nem jó, annak is hangot lehet adni szerintem! Valamint elég nyilvánvaló, hogy gondot okoz neked a versenylista... Ebből gondolom, hogy nem ez a játék megfelelő számodra! Általában a városépítő játékokat a kreatív, gondolkodó és versenyszellemmel megáldott türelmes embereknek találták ki. Ha ekkora traumát okoz neked, hogy ki mennyire előz meg, akkor no komment a továbbiakban.....
Ezt azért abbahagyhatnád! Ez túlzás. Versenyzés nélkül is lehet ezt a játékot játszani, ahogy teszik is ezt sokan. Szóval, kérlek, ezzel hagyd békén RED-et! Köszi.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent