• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva rejtett bajnokság

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 204368

Vendég
Sokan tapasztaltuk h mikor a bajnokság vége felé érkezünk próbálunk minél előkelőbb helyre kerülni ezáltal értékes pontokat kaphatunk a ranglistánkhoz. ami egy jó dolog. viszont roppant idegesítő h feljösz a bajnoki előtt 1 órával elfoglalod a Xedik helyet. az alattad lévő mérges lesz és csinál a tiednél kicsivel több pontot. erre te megcsinálsz még 1 bajnoki tartományt erre vki megint csak 1 kevéssel csinál több pontot.... és ez a csiki csuki megy egészen a bajnoki végéig... roppant idegesítőek ezek a "snipolások". ezért lenne jó ha a bajnokság rejtett lenne tehát csak a saját értékelésünket látnánk és persze a klán teljesítményét. természetesen a bajnoki végén láthatnánk h ki mennyit csinált és a ranglistát is. így elkerülhetnénk a csiki csukizást meg a kínlódást itt a végén. mindneki annyit csinál amennyit gondol és majd kiallakul ki hanyadik lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Szia Red1!

Szerintem pedig tök jó látni, hogy melyik csapat hogyan áll, mert ez fokozza a versenyszellemet! A mi csapatunk számára a végjáték volt a legizgalmasabb ennek köszönhetően. Mi kifejezetten élveztük, hogy versenyezhettünk :) Olyan volt mint egy gyorsulási verseny! :)) De erről biztosan mindenkinek meg van a saját véleménye. Minden nézőpont kérdése! :)

Üdv.: Erika
 

DeletedUser

Vendég
így elkerülhetnénk a csiki csukizást meg a kínlódást itt a végén.
Ezt a részt szeretem a legjobban! :D
Némi ellentmondást olvasok:
próbálunk minél előkelőbb helyre kerülni
Ha próbálsz minél előrébb kerülni, akkor ha nem látnád a verseny alakulását, nem is lenne esélyed minél előrébb kerülni. :p Nem kell az egésznek titkosnak lennie. Ne nézd és meg van oldva. :)

Szerintem pedig tök jó látni, hogy melyik csapat hogyan áll, mert ez fokozza a versenyszellemet!
Speciel te a kalandokra írtad, az ötlet pedig az egyéni bajnokságról szól.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia Red1!

Szerintem pedig tök jó látni, hogy melyik csapat hogyan áll, mert ez fokozza a versenyszellemet! A mi csapatunk számára a végjáték volt a legizgalmasabb ennek köszönhetően. Mi kifejezetten élveztük, hogy versenyezhettünk :) Olyan volt mint egy gyorsulási verseny! :)) De erről biztosan mindenkinek meg van a saját véleménye. Minden nézőpont kérdése! :)

Üdv.: Erika
én a heti bajnokiról beszélek ahol egyesek figyelik h állsz és arról szól az egész a vége előtt fél órával a gép előtt ülnek és nézik h teljesítenek és mindig csak annyit adnak hozzá h épp eléd kerüljenek.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ezt a részt szeretem a legjobban! :D

Ha próbálsz minél előrébb kerülni, akkor ha nem látnád a verseny alakulását, nem is lenne esélyed minél előrébb kerülni. :p Nem kell az egésznek titkosnak lennie. Ne nézd és meg van oldva. :)

.
de épp az h én szeretnék egy jó helyre kerülni. teljesítem is apont számot és jön vki és megint többet rak bele... te megint többet teszel bele és ezzel megy el az időm h figyelni kell a másikra. mennyivel jobb lenne h "csinálok 4320 és ez annyira lesz elég am,ennyire" ahelyett h itt ülünk és nézzük egymás pont számát és csak annyit csinálunk amennyit feltétlenül muszáj
 

DeletedUser

Vendég
Ó, épp beelőztelek, bocs! :) Nem direkt volt. Már értem, hogy miért szeretnéd ezt a változtatást. De nem támogatom, mert nekem így jó a verseny, ez is része a bajnokságnak. Én speciel sose csak annyit teszek bele, amennyit muszáj, sőt. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
Ó, épp beelőztelek, bocs! :) Nem direkt volt. Már értem, hogy miért szeretnéd ezt a változtatást. De nem támogatom, mert nekem így jó a verseny, ez is része a bajnokságnak. Én speciel sose csak annyit teszek bele, amennyit muszáj, sőt. :D
előző 2 bajnokság 4. helyét úgy zsebeltem be h az utolsó 10 mpben teljesítettem többet mint az előttem lévő. csak nyilván zavaró volt nekem is meg neki is h csiki csukiztunk az első bajnokin bár ő kezdte
 

DeletedUser

Vendég
előző 2 bajnokság 4. helyét úgy zsebeltem be h az utolsó 10 mpben teljesítettem többet mint az előttem lévő. csak nyilván zavaró volt nekem is meg neki is h csiki csukiztunk az első bajnokin bár ő kezdte
Gratulálok! :) Én nem vagyok benne biztos, hogy őt is zavarta, max azért, mert alul maradt. :D
 

DeletedUser4345

Vendég
Melyik az izgalmasabb a Forma1-ben? Az időmérő vagy a verseny? Szerintem az utóbbi, mivel ott azonnal kell reagálnod arra, amit a másik csinál. Egy időmérőn pont az történik, amit javasolsz. Mindenki beletesz, amennyit tud, aztán lesz ami lesz.
Ha nem látnánk, hogy a többiek hol tartanak hozzánk képest, olyan lenne, mintha a Forma1-en csak az időmérő létezne. Az egész lényege veszne oda, a verseny. :(
 

Deleted User - 204368

Vendég
Melyik az izgalmasabb a Forma1-ben? Az időmérő vagy a verseny? Szerintem az utóbbi, mivel ott azonnal kell reagálnod arra, amit a másik csinál. Egy időmérőn pont az történik, amit javasolsz. Mindenki beletesz, amennyit tud, aztán lesz ami lesz.
Ha nem látnánk, hogy a többiek hol tartanak hozzánk képest, olyan lenne, mintha a Forma1-en csak az időmérő létezne. Az egész lényege veszne oda, a verseny. :(
mindkettő egyformán unalmas :D és a froma 1ben nincs csiki csuki. michael schumacher is nézte h a többiek mennyit teljesítenek és pont 2 tizeddel gyorsabban megy?? nem... a legjobbat hozza ki amit tud. épp ezért lenne jó ha nem látnánk egymást. így te a legjobbat hoznád ki magadból nem pedig annyit amennyit éppen kell.
 

DeletedUser

Vendég
michael schumacher is nézte h a többiek mennyit teljesítenek és pont 2 tizeddel gyorsabban megy??
Igen, a klasszis pilóták, akik a teljes szezonban gondolkodnak, épp így csinálják

így te a legjobbat hoznád ki magadból nem pedig annyit amennyit éppen kell.
Ez a különbség azok között, akik egy-egy futamban tolják fel kakaóra a gázt, aztán eltűnnek pár bajnokira nyalogatni a sebeiket a kiürült erőforrások miatt, illetve azok közt, akik minden héten hozzák a kihozható legtöbbet a legkevesebb befektetéssel és hosszútávú stratégiában gondolkodnak. Ha megnézed a bajnokikkal eddig szerzett pontok mennyiségét, látni fogod, kik milyen stratégián vannak :D

jó neked engem zavart h csiki csukizunk. mondjuk te kezdted :/
Hamár ennyire a lelkedbe gázolt: elárulnád, hogy miért nem csináltad meg rögtön az összes tartományt, ami elérhető volt számodra? Csiki-csukizásba csak akkor állhattál bele, ha nem volt megcsinálva rögtön a maximum részedről, így szerintem ez az egész téma felvetés kicsit álszent
 

DeletedUser

Vendég
Egy időmérőn pont az történik, amit javasolsz. Mindenki beletesz, amennyit tud, aztán lesz ami lesz.
Egyébként még az időmérőn sem igaz ez egészen. Beletesz mindenki amennyit tud, de a többiek eredménye egyeseket még annál is többre sarkall. Még a fejlődést is segíti a versenyzés. Ez van itt is, sokmindenben. ;) :)

michael schumacher is nézte h a többiek mennyit teljesítenek és pont 2 tizeddel gyorsabban megy?? nem...
Dehogyisnem! És ha nem volt előtte elég gyors, akkor beleadott még többet. És lett egyre jobb. :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Nem támogatom.
Egyrészt: a bajnokságban aki többet teljesít, az jobb helyezést ér el. Ez szerintem így van rendjén. Oda kell figyelni és bele kell tenni mindent, amit csak tud az ember. Ja, hogy ez egy verseny? Akkor lehet versenyezni.

Másrészt az mennyivel jobb lenne, ha nem látnád, ki hol tart, csak azt látnád, hogy te mit értél el, majd amikor lezárult a bajnokság, akkor látod, hogy amúgy 50 ember leelőzött, de akkor már ugye semmit sem tudsz tenni, így jártál....

Én értem, hogy téged az zavar, hogy mások 1-2 pontokkal a bajnokság lezárása előtt előznek be, de erre nem megoldás az, amit javasoltál, sőt.
 

DeletedUser4345

Vendég
Egyébként még az időmérőn sem igaz ez egészen. Beletesz mindenki amennyit tud, de a többiek eredménye egyeseket még annál is többre sarkall. Még a fejlődést is segíti a versenyzés. Ez van itt is, sokmindenben. ;) :)

Pontosan. De ez is csak azért van így, mert látják a többiek eredményét. Ha még azt se látnák, még unalmasabb lenne. :D

mindkettő egyformán unalmas :D és a froma 1ben nincs csiki csuki. michael schumacher is nézte h a többiek mennyit teljesítenek és pont 2 tizeddel gyorsabban megy?? nem... a legjobbat hozza ki amit tud. épp ezért lenne jó ha nem látnánk egymást. így te a legjobbat hoznád ki magadból nem pedig annyit amennyit éppen kell.

Tehát neked magával a versenyzéssel van bajod és szeretnéd megszüntetni a bajnokság versenyszellemét?
Amúgy van csiki csuki a Forma1-ben, úgy hívják előzés. És hogy véghez tudd vinni vagy meg tudd akadályozni, ahhoz tudnod kell, hogy hol van a másik hozzád képest. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
Ez a különbség azok között, akik egy-egy futamban tolják fel kakaóra a gázt, aztán eltűnnek pár bajnokira nyalogatni a sebeiket a kiürült erőforrások miatt, illetve azok közt, akik minden héten hozzák a kihozható legtöbbet a legkevesebb befektetéssel és hosszútávú stratégiában gondolkodnak. Ha megnézed a bajnokikkal eddig szerzett pontok mennyiségét, látni fogod, kik milyen stratégián vannak :D


Hamár ennyire a lelkedbe gázolt: elárulnád, hogy miért nem csináltad meg rögtön az összes tartományt, ami elérhető volt számodra? Csiki-csukizásba csak akkor állhattál bele, ha nem volt megcsinálva rögtön a maximum részedről, így szerintem ez az egész téma felvetés kicsit álszent
igen nyilván nagyobb város és ami jobban össze van rakva az sokkal többre képes. és ésszel rakja bele őket. a végére reagálva teljesen igazad van részemről is álszent a poszt de mind az én részemről mind a te részedről nem volt szép a csiki csukizás. csak én ezt épp úgy írom magam ellen mint te ellened. és itt nem az álszentség avn a középpontban hanem pont az h igazságos legyen mert részemről is köcsögség volt h utolsó 10secben csináltam többet. h ezt elkerüljük mert nem látom értelmét ennek a szenvedésnek minden héten 6.50kor (mostmár 9.50kor) és h ezt megállítsuk lehetne rejtett a bajnoki. a játékosok 98% nem is érinti ez a probléma és szerintem ha nem látjuk egymás pont számát ez elkerülhető lenne anélkül h gondot okoznánk. nyilván cska 1 5let és nem látom h érne hátrányt bárkit is ezzel.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Tehát neked magával a versenyzéssel van bajod és szeretnéd megszüntetni a bajnokság versenyszellemét?
Amúgy van csiki csuki a Forma1-ben, úgy hívják előzés. És hogy véghez tudd vinni vagy meg tudd akadályozni, ahhoz tudnod kell, hogy hol van a másik hozzád képest. :)
nekem a csiki csukizás a bajom h egyesek (én is) snipolják a pontokat és nem a verseny alényge hanem h minél kevesebből minél többet érjünk el. mi értelme volt anak h ültem a gép előtt és néztem h ki az aki berakott 10zel több pontot mint az enyém h berakjak utána 10el több pontot mint az övé. és visszatérve a hasonlathoz annak se lenne értelme h schuchamer meg mit tom én ki egymást előzgetnék10 percig percenként egymást. nyilván neked tetszik nekik ekvésbé.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent