• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Raktár szűrési lehetőségek bevezetése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Raktár rendszerben egy szűrési választó lista létrehozása, mely megkönnyítené a szükséges dolgok megtalálását a különböző füleken. Tehát pl. az áldások fülnél kiválasztom szűrésre az időgyorsítókat, erre megjeleníti csak az időgyorsítókat, vagy pl. idézéseknél kiválasztom a lakosság szűrést, és megjeleníti az összes lakosságot adó épületet (extraként akár rendezési lehetőséggel is (növekvő-csökkenő), bár ez már jócskán bonyolítaná a feladatot), így nem kellene lapozgatni annyit minden egyes alkalommal.
1) Áldások fül, szűrés:
- ereklyére,
- tp-re,
- pénzeső+váratlan ajándékra,
- időgyorsításra,
- egyébre.

2) Idézések fül, szűrés:
- lakosság,
- kultúra,
- event épület (ugye most már teleportálhatóak, tehát vissza is rakhatóak),
- áru
- arany
- egység módosítások,
- áldást adó,
- speciális hatást adó,
- tematika szerint,
stb.

A szűrő mező elhelyezhető lenne a Raktár füleinek sorának jobb oldalán (lenyíló).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Denler,

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jó hírünk van számodra, az adott javaslat már egyszer továbbításra került
( tudom, hogy nem a Te javaslatod alapján ), így fejlesztő csapatunk már értesült róla. Egy továbbított ötlet "finomhanglását" - adott esetben a szűrő kritériumait, a fejlesztőkre bízzuk.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 

DeletedUser

Vendég
Nincs új a nap alatt...
Szia, tudok róla, de Alma a kereső fejlesztését javasolta (méretek alapján kereshetőség). Az én javaslatom a keresőbe írhatósággal nem megoldható (ami ráadásul nincs is pc-n!), és bár mindkettő szűrésre vonatkozik valóban, nem vagyok meggyőződve arról, hogy az alapján a fejlesztőknek rögtön az jut eszükbe, hogy igen-igen, nem ártana valami szűrési rendszer a raktárhoz.
Nyugis napot!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent