• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Rővideb fejlesztési idő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4237

Vendég
Sziasztok szerintem nagyon hosszú az idő mikor valamit termelsz Vasat fát kővet, leadod a termelést és órákat vársz hogy történjen valami, nem tudsz játszani a játékkal , csak állandóan vársz, lekéne rőviditeni az időt túl sok a 3 óra 9óra 1nap 2 nap így egy időután elveszti a játék a varázsát és unalmas lesz.
 

bere007

Veterán
A termelési időre gondolsz és nem a fejlesztési időre. Az nem ugyan az.

Én pl a napi termeléseket használom, mert csak arra van időm, így eléggé lehangoló lett a számomra, amikor csak úgy szó nélkül elvették először az 1es manuból a napos, 2 napos termelést, most a 2esből is és a következő fajnál a 3as manuból is. Elég sok árut bukok így el, főleg, hogy alig van pár darab manum. Bár van bőven árum, de akkoris igazságtalan lépés volt ez.
 

DeletedUser1519

Vendég
Szerintem a termelési idők jók, ahogy vannak
Viszont - beréhez csatlakozva - az elementál koros manuknál én is visszahoznám az 1 és 2 napos termeléseket, kellenének
 

DeletedUser3

Vendég
A termelési idők nem fognak változni.

Illetve ha nagyon hosszúnak tartod őket, akkor bátran lehet használni időcsökkentő áldásokat.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent