• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva profilkép - belső hiba

Wiccara

Veterán
Kedves Elf-társak!

Közvélemény kutatnék, másnál is tapasztalható-e a jelenség, vagy a hiba az én készülékemben leleldzik.
Történt eme jeles nap derekán, hogy elérvén, és megtetszvén "Az ifjúság termálforrása" letételezése által elnyert festményi profilpofi, rögvest magamévá óhajtottam tenni.
Nem engedte a galád! Nem eccer, nem öccör, sokaccorra se! Még asztat mongya, sajnálja, meg belső hiba, meg próbáljam később..
"hajadismijen" jeligére kéretik együttérzésről biztosíttatni sziveskedjetek! ;)

köszi és világbéke,
W.
 

Erica

Veterán
Kedves Elf-társak!

Közvélemény kutatnék, másnál is tapasztalható-e a jelenség, vagy a hiba az én készülékemben leleldzik.
Történt eme jeles nap derekán, hogy elérvén, és megtetszvén "Az ifjúság termálforrása" letételezése által elnyert festményi profilpofi, rögvest magamévá óhajtottam tenni.
Nem engedte a galád! Nem eccer, nem öccör, sokaccorra se! Még asztat mongya, sajnálja, meg belső hiba, meg próbáljam később..
"hajadismijen" jeligére kéretik együttérzésről biztosíttatni sziveskedjetek! ;)

köszi és világbéke,
W.
....és tényleg.Úgy kidob a rendszer,mint Frédi a macskáját.Hát a hajunk máá csak így marad befonatlan.:eek::eek::eek:
 
Utoljára szerkesztve:

Wiccara

Veterán
Update, nálam is megjavult, a frizurám tökéletes, a bejegyzés törölhető.
Köszönöm szépen a részvéte(l)t ;)
 
Fent