• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Prémium területi bővítés

Tejinashi

Erős harcos
Kaptam a játékban az üzenetet, hogy területi bővítés most csak 800 gyémántba kerül. Nosza el is kezdtem és egyet már megcsináltam, amikor gyanús lett valami. Bátor voltam és a másodikat is megcsináltam. Csak az elsőre adott kedvezményt, a másodikat 1000 gyémántért adta, a harmadiknál pedig már 1200-ra emelte:
1606753166320.png

Hogy működik akkor ez?
 

Mihaszna

Veterán
Igen, látom, ezét is írtam a végére, hogy ,,gondolom én". :) A gyémánt vásárlási akcióból indultam ki, amikor + X-kal többet lehet szerezni. Csak abban az esetben ha megvásároltad az általad tetsző mennyiséget, akkor utána eltűnik. Hogy őszinte legyek, tippeltem a válaszra. De gondolom majd a csapat egyik tagja megtudja válaszolni neked a kérdést érdemben is.
 

Stigaly

Tapasztalt építő
Én is csak hangosan gondolkodom.....: A gyémánton vett terület ára minden vásárlás során nő. Tehát amíg az első terület X, addig a második X+Y, a harmadik X+2Y... És így tovább...(abban nem vagyok teljesen biztos, hogy minden lépésnél ugyanakkora mennyiséggel nő az ár....de az biztos hogy nő..) Ha kedvezményes áron vásárolsz, akkor első alkalommal az X 80%-át fiteted, a másodiknál az X+Y 80%-át... És így tovább.... Tehát a kedvezményes ár is minden újabb vétel során nőni fog... De ez tényleg csak az én agyviharom....:)))
 

Xandria

Erős harcos
Minden egyes vásárlás után emelkedik a cuccos alap ára, mint pl. a tudáspontok, vagy áruk vásárlásakor is (csak őket ugye nem gyémántért veszed). Az akciót (ahogyan Putyika is írta: 20%) mindig a vásárlás után megemelkedett alapárból adja.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kaptam a játékban az üzenetet, hogy területi bővítés most csak 800 gyémántba kerül. Nosza el is kezdtem és egyet már megcsináltam, amikor gyanús lett valami. Bátor voltam és a másodikat is megcsináltam. Csak az elsőre adott kedvezményt, a másodikat 1000 gyémántért adta, a harmadiknál pedig már 1200-ra emelte:
2631 bővítmény megtekintése

Hogy működik akkor ez?
Kedves @Tejinashi
Már @Xandria tökéletesen felvázolta a választ. Igen ez mindig emelkedik vásárlás után.
 
Fent