• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Piacolás

  • Témaindító DeletedUser3281
  • Kezdés ideje

Susanh

Erős harcos
Nem szerettem volna külön topicot nyitni ez miatt, mondjuk látom ide régen írtak,de felháborodásom határtalan..
Komolyan az ilyenek mit gondolnak? Mert még ha 500al többet kér,oké legyen.. de ezek??
 

Csatolmányok

  • 58305DFE-7946-4587-AB90-136C0AE1F5AE.jpeg
    58305DFE-7946-4587-AB90-136C0AE1F5AE.jpeg
    293,6 KB · Megtekintések: 94

Siorna

Veterán
Ez szerintem azért van, mert elterjedt az a vélekedés - nem tudom, egyébként helyesen é -, hogy a piacra rakott áru nem bomlik. Azaz kiteszik az emberek a raktárkészletüket a piacra de úgy, hogy lehetőleg senki se vigye el: megmarad nekik, gondolatuk szerint hiánytalanul. Mondjuk arra tényleg kíváncsi lennék, hogy működik e, azaz tényleg nem bomlik a piacon lévő áru? Mintha egyszer már azt olvastam volna, hogy de igen.
 

Rikari

Veterán
Ez szerintem azért van, mert elterjedt az a vélekedés - nem tudom, egyébként helyesen é -, hogy a piacra rakott áru nem bomlik. Azaz kiteszik az emberek a raktárkészletüket a piacra de úgy, hogy lehetőleg senki se vigye el: megmarad nekik, gondolatuk szerint hiánytalanul. Mondjuk arra tényleg kíváncsi lennék, hogy működik e, azaz tényleg nem bomlik a piacon lévő áru? Mintha egyszer már azt olvastam volna, hogy de igen.
A piacra kitett árú is pont úgy bomlik, mint a raktáradban lévő. A rendszer azt érzékeli, hogy érzőárúd van, mindegy hol tartod, mindenhonnan elviszi a sarcot. Aki teheti hamar húzza fel a Simia Sapiens csodát, mert ez csökkenti az érzékeny árúk bomlását az Időugrás (mennyiségben), Megtisztulás Piramisa (%-ban) pedig még termel is egy kicsit, más hasznos tevékenységeik mellett az árúkkal kapcsolatban igen hasznosak, főleg ha magasabb szintre tudod fejleszteni őket.
 
Utoljára szerkesztve:
Elkeseredésemben írok ide: már 3 napja van kinn 3*-gal a bizmut ajánlatom gombára. Borzasztóan szégyellem, hogy folyton a tesóktól kell könyörögnöm, hogy vigyék el az ajánlatomat, mert a piacról nem viszi senki. Ilyen egyenetlen az elosztás a játékban, hogy sokaknak van bizmutja és nagyon kevés a gomba? Amikor szappant gyűjtöttem még csak-csak elvitték, de a gombát nem bírom összeszedni.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Elkeseredésemben írok ide: már 3 napja van kinn 3*-gal a bizmut ajánlatom gombára. Borzasztóan szégyellem, hogy folyton a tesóktól kell könyörögnöm, hogy vigyék el az ajánlatomat, mert a piacról nem viszi senki. Ilyen egyenetlen az elosztás a játékban, hogy sokaknak van bizmutja és nagyon kevés a gomba? Amikor szappant gyűjtöttem még csak-csak elvitték, de a gombát nem bírom összeszedni.
épp erről szól a tesóság h tőlük kérj elsősorban. az h nem viszi el senki a piacról ez ilyen nem lehet vele mit kezdeni
 
A piaci csillagozás kb egy hete változott meg nekem, amit írnak is másik fórumon, hogy ez normális (olvasni kellett volna előbb mindent).
eddig sima 4szeres volt a szintek között, most 2,25szörös 3asból egyesbe? 16 szoros helyett javít 2,25 re! Azért ez nem kis változás 2 évnyi játék után.
de rugalmasan kezelem, pozitív vagyok, és élvezem így tovább a játékot!
 
Fent