• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Piacjavítás

Jenky

Tag
SZIASZTOK BARIK,SZOMSZÉDOK STB.....
Egy kis apróságot osztanék meg veletek ami mindenki játékát főleg "piacozását" könnyítené meg!
Biztosan érdekel mindenkit hogyan???
Egy egyszerű kis gombocskával amit bekapcsolva megjelenne mindenki saját árúkészlete.,és NEM TÜNNE EL ADDIG AMIG ÚJRA RÁ NEM KATTINT A JÁTÉKOS!!!???
MIT SZÓLTOK EHHEZ HÁT NEM VOLNA KÖNNNYEBB MINT MINDIÍG MEGNÉZNI A PILLANATNYI ÁRÚKÉSZLETET???
Csak 1 kis gombocska,és valahogyan megjelenne avval a gombal amivel megnyitotutuk be is csukhatnánk de nem kéne mindíg nézegetni mert most eltünik.
Én merem ezt javasolni a játékfejlesztők figyelmébe!
P.S. Remélem sok játékosnak felkelteti a figyelmét ez a pici bővítés és mellém állnak mivel ugye "csapatban az erő"
Üdv Márti
 

Mihaszna

Veterán
SZIASZTOK BARIK,SZOMSZÉDOK STB....

Ez az első mondatod, de már itt kiégtem. :D

Egy kis apróságot osztanék meg veletek ami mindenki játékát főleg "piacozását" könnyítené meg!
Biztosan érdekel mindenkit hogyan???

Epekedve vártuk az 1535. kiadást. :)

Egy egyszerű kis gombocskával amit bekapcsolva megjelenne mindenki saját árúkészlete.,és NEM TÜNNE EL ADDIG AMIG ÚJRA RÁ NEM KATTINT A JÁTÉKOS!!!???
MIT SZÓLTOK EHHEZ HÁT NEM VOLNA KÖNNNYEBB MINT MINDIÍG MEGNÉZNI A PILLANATNYI ÁRÚKÉSZLETET???

Hát nem, s ennek 2 oka van.
1. Ha az egeret ráviszed bármelyik árura amit a piacon találsz, akkor kiírja, hogy mennyi van belőle a raktáradban. ( Névtelen.jpg )
2. Az Aranyraktártól balra a 2. ikon ugyan ezt csinálja, csak annyi különbséggel, hogy a teljes árukészletedet kilistázza.
(Sőt, ráadás) 3. Aki piacol, az már csak tudja, hogy mit keres, amiből neki kevés van.

Én merem ezt javasolni a játékfejlesztők figyelmébe!

Én pedig a hagyományos kommunikációt a te figyelmedbe. A folyamatos nagybetűs írás kiabálásnak számít, amit általában minden közösségi oldalon "jutalmaznak".

Üdv,
Mihaszna.

:)
 

Jenky

Tag
SZIASZTOK BARIK,SZOMSZÉDOK STB.....
Egy kis apróságot osztanék meg veletek ami mindenki játékát főleg "piacozását" könnyítené meg!
Biztosan érdekel mindenkit hogyan???
Egy egyszerű kis gombocskával amit bekapcsolva megjelenne mindenki saját árúkészlete.,és NEM TÜNNE EL ADDIG AMIG ÚJRA RÁ NEM KATTINT A JÁTÉKOS!!!???
MIT SZÓLTOK EHHEZ HÁT NEM VOLNA KÖNNNYEBB MINT MINDIÍG MEGNÉZNI A PILLANATNYI ÁRÚKÉSZLETET???
Csak 1 kis gombocska,és valahogyan megjelenne avval a gombal amivel megnyitotutuk be is csukhatnánk de nem kéne mindíg nézegetni mert most eltünik.
Én merem ezt javasolni a játékfejlesztők figyelmébe!
P.S. Remélem sok játékosnak felkelteti a figyelmét ez a pici bővítés és mellém állnak mivel ugye "csapatban az erő"
Üdv Márti
nem tudtam hogy a nagy betű kiabálás......akkoe ezek szerint majdnem végigkiabáltam azt amit próbáltam kézzel lábbal megmagyarázni.....bocsesz mindenkitől
 

Jenky

Tag
Mihasznafelvilágosítást köszönöm én telefonról játszom,és mindig eltűnik...mind1 ,maradjunkennyiben.tényleg köszi egy csiszolatlan:gyémánt:nak tűnsz.......:D
 

Jenky

Tag
Én már az első betűknél Mihaszna .:D:rolleyes:nem sokszor használom ezt az oldalt így normális ha hülyét csinálok magamból az első pár próbálkozáskor:p;):):rolleyes:
 

Mihaszna

Veterán
Telórol játszom

Mentségemre szóljon, a leírásban nem említetted, hogy az Ötleted a mobilos verziót érinti. :) Ha látom, akkor biztos nem szólok hozzá, mivel én csak PC-n játszom. De biztos van itt köztük olyan valaki, aki tud neked esetleg tippet adni, segíteni és érdemben reagálni a fentebb említett dologra. :)

Az "Újonc" ranggal pedig ne törődj, majd idővel kinövöd. ;)
 

Deleted User - 373998

Vendég
SZIASZTOK BARIK,SZOMSZÉDOK STB.....
Egy kis apróságot osztanék meg veletek ami mindenki játékát főleg "piacozását" könnyítené meg!
Biztosan érdekel mindenkit hogyan???
Egy egyszerű kis gombocskával amit bekapcsolva megjelenne mindenki saját árúkészlete.,és NEM TÜNNE EL ADDIG AMIG ÚJRA RÁ NEM KATTINT A JÁTÉKOS!!!???
MIT SZÓLTOK EHHEZ HÁT NEM VOLNA KÖNNNYEBB MINT MINDIÍG MEGNÉZNI A PILLANATNYI ÁRÚKÉSZLETET???
Csak 1 kis gombocska,és valahogyan megjelenne avval a gombal amivel megnyitotutuk be is csukhatnánk de nem kéne mindíg nézegetni mert most eltünik.
Én merem ezt javasolni a játékfejlesztők figyelmébe!
P.S. Remélem sok játékosnak felkelteti a figyelmét ez a pici bővítés és mellém állnak mivel ugye "csapatban az erő"
Üdv Márti
Kedves @Jenky
Első körben, kérlek ne használj NAGY betűket, mert igen, sajnos kiabálásnak, durva figyelemfelkeltésnek tűnhet. Második körben, megszólításnak kérlek használj finomabb tartalmat, mint pl: Kedves Játékostársak! Mivel a "Barik". tudom cuki kis háziállat, no de ......
Most pedig az ötletről: A mobil alkalmazás, még elég friss szakaszában "virágzik", ezért tudjuk, a fejlesztők is tudják, hogy mindig volna min csiszolni. Viszont a Te ötleted nem igazán helytálló, hiszen amikor rálépsz az eladás opcióra, ott van minden árud sorba feltüntetve. Ott mindent látsz töviről hegyire. Most a piac ennyit tud, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan a Mobil fejlesztés is jobban erőre kap. Addig türelmesen várunk, mert én annak is örülök, hogy végre útközben is bámulhatom a városom.
További kellemes játékot kívánok!!
 

Jenky

Tag
Kedves @Jenky
Első körben, kérlek ne használj NAGY betűket, mert igen, sajnos kiabálásnak, durva figyelemfelkeltésnek tűnhet. Második körben, megszólításnak kérlek használj finomabb tartalmat, mint pl: Kedves Játékostársak! Mivel a "Barik". tudom cuki kis háziállat, no de ......
Most pedig az ötletről: A mobil alkalmazás, még elég friss szakaszában "virágzik", ezért tudjuk, a fejlesztők is tudják, hogy mindig volna min csiszolni. Viszont a Te ötleted nem igazán helytálló, hiszen amikor rálépsz az eladás opcióra, ott van minden árud sorba feltüntetve. Ott mindent látsz töviről hegyire. Most a piac ennyit tud, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan a Mobil fejlesztés is jobban erőre kap. Addig türelmesen várunk, mert én annak is örülök, hogy végre útközben is bámulhatom a városom.
További kellemes játékot kívánok!!
rendben most már rájöttem mert elolvasam az erre vonatkozo leirást a betűkért bocsi sokszor úgy hagyom a telón mivel nehezebben megy az irás minusz 3 újjal meg fél tenyérrel, nem fordul többet elő biztos!
 
Fent