• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Piaci sorrend

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

GreenKnight

Veterán
Ezt a sorrendet mi indokolja? A 2 csillag és az arány se. Akkor???
1574174913932.png

Ez is egy gyöngyszem... A 10.000/9.999-as ajánlatoknak valami prioritása van???
1574176281930.png
 
Utoljára szerkesztve:

GreenKnight

Veterán
Szerintem te jártál jobban! :D :D
Nem biztos, mert erről egyből látom, hogy nem érdekel. Csakhogy a hivatalos sorrend (tudtommal) az, hogy először jönnek a 3 csillagos ajánlatok és utána a 2 csillagosok. Ha nem lapozgatok és hiszek a kijelzésnek, akkor nem is találom meg a jobb ajánlatokat. Pedig valamikor pont ez volt a piaci sorrend átalakításának indoklása.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
már egy ideje úgy van, hogy a nagyobb darabszám beelőzi a kisebb darabszámú ajánlatot, akár mennyi csillaggal
ezért van előrébb a 9999-s ajánlat, mint a 9990-s
nem tudom, hogy ez szándékos átalakítás volt-e, vagy hiba
a mobilon maradt a korábbi sorrend: minél jobb az aránypár, annál előrébb van az ajánlat, függetlenül a darabszámtól
 

GreenKnight

Veterán
már egy ideje úgy van, hogy a nagyobb darabszám beelőzi a kisebb darabszámú ajánlatot, akár mennyi csillaggal
ezért van előrébb a 9999-s ajánlat, mint a 9990-s
nem tudom, hogy ez szándékos átalakítás volt-e, vagy hiba
a mobilon maradt a korábbi sorrend: minél jobb az aránypár, annál előrébb van az ajánlat, függetlenül a darabszámtól
Ezen logika mentén elmagyaráznád nekem az alábbi lista sorrendjét?
1574200944115.png

Mennyiség, mennyiség, de látszólag az ajánalati mennyiség és nem a kínálaté. Márpedig az 10.000 mindkét esetben az eredeti példában.
 

DeletedUser3

Vendég
Valamiért az ajánlati mennyiség elsődleges lett a sorrend beállításakor. Továbbítottuk hibaként.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Ezen logika mentén elmagyaráznád nekem az alábbi lista sorrendjét?
Mennyiség, mennyiség, de látszólag az ajánalati mennyiség és nem a kínálaté. Márpedig az 10.000 mindkét esetben az eredeti példában.
Azt hittem, hogy aki olyan penge, mint Te, ezt magától is levágja, de megpróbálom szerény képességeimmel megvilágítani számodra:
1. rendezési szempont: ajánlati mennyiség; ha ez megegyező, akkor 2. rendezési szempont: kínálati mennyiség

Mondjuk a legszebb, hogy ez legalább egy hónapja így van és nem került belejtésre - ez azért elárul egyet-s-mást, hogy milyen apátiába süllyedt a játékos közösség. :( Ami persze érthető, hiszen azokhoz a változásokhoz képest, amiket az elmúlt negyed évben ránk erőszakolt az inno, ezt a hibát még csak zavarónak sem tudom nevezni. :mad:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent