• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Piaci ajánlatok átláthatóbb értékelése.

  • Témaindító DeletedUser1890
  • Kezdés ideje

DeletedUser1890

Vendég
Sziasztok !

Szeretném javasolni, hogy a jelenlegi 3 csillagos rendszer helyett minimum 5, de inkább 10 csillaggal, legyen jelölve egy ajánlat a piacon.

A jelenlegi rendszerben, ha felajánlok 10000 Deszkát és csak 9990 Acélt kérek cserébe,(azaz 10 db-al kevesebbet) akkor három csillagos az ajánlatom.

Ugyan úgy három csillagos az is ha felajánlok 10000 Deszkát DE CSAK 6000 Acélt kérek cserébe. (itt 4000 acéllal kérek kevesebbet)

Véleményem szerint a két ajánlatot nem szabadna egy kalap alá venni, hiszen a példában említett második ajánlat SOKKAL kedvezőbb.

Amennyiben 5 vagy 10 csillaggal lenne jelölve az ajánlat a jövőben akkor pontosabban lehetne mutatni az ajánlat minőségét.

Ezzel a fejlesztéssel szerintem határozottan fel lehetne pörgetni a piacot és ezáltal a játékot is.

Üdv: Griffendel
 

DeletedUser1519

Vendég
És akkor a piac még átláthatatlanabb lenne, főként az 1.46-os újítás után... Nem támogatom.
 

DeletedUser1890

Vendég
És akkor a piac még átláthatatlanabb lenne, főként az 1.46-os újítás után... Nem támogatom.

Az hogy a jelenlegi 3 csillag helyett mondjuk látsz 5 csillgot egy VALÓBAN JÓ ajánlat mellet az számodra átláthatatlanabbá teszi a rendszert ? :eek:
Tényleg megzavarja a látásmódodat plusz/minusz 2 csillag a jelenlegi 3 helyett ? ? ?
Sajnálom hogy téged ennyire negatívan tud érinteni egy ilyen , szerintem apró de hasznos változás lehetősége.

De hát mások vagyunk , mindenki másképpen dolgozza fel az információt.;)
 

DeletedUser3697

Vendég
én megbeszéltek szerint szoktam kereskedni 2* csöppsége
1* 3* ajánlatok megbeszéltek szerint két játékos közt ájálatokal kereskedek

de nem rossz az ötlet pár szűret lehetne pővitení nem felfedezett kilövésével
 

DeletedUser1519

Vendég
Az hogy a jelenlegi 3 csillag helyett mondjuk látsz 5 csillgot egy VALÓBAN JÓ ajánlat mellet az számodra átláthatatlanabbá teszi a rendszert ? :eek:
Tényleg megzavarja a látásmódodat plusz/minusz 2 csillag a jelenlegi 3 helyett ? ? ?
Sajnálom hogy téged ennyire negatívan tud érinteni egy ilyen , szerintem apró de hasznos változás lehetősége.

De hát mások vagyunk , mindenki másképpen dolgozza fel az információt.;)

Ha megvalósulna a csillagokra való szűrés, még támogatnám is.
 

DeletedUser1890

Vendég
Ha megvalósulna a csillagokra való szűrés, még támogatnám is.

Végül is, ha már meg van a több csillagos jelző rendszer, akkor már szerintem nem ördöngösség egy sorrend gombot hozzá rendelni , mint ahogy most is lehet szűrni bizonyos termékekre ! ;););)
 

Siorna

Veterán
Ha megvalósulna a csillagokra való szűrés, még támogatnám is.
Ezt most nem értem. Megvalósult, nem? Csillagok szerint látjuk sorban az ajánlatokat ... Így akkor nem a 3 csillagosok, hanem az 5 csillagosok lennének elöl. Egyébként szerintem nem oszt, nem szoroz.
 
Fent