• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Pénzváltó

Nazaroff

Tapasztalt építő
Üdv!
Az áldások gyűjtögetése során mint a képen is látszik összegyűlt jó néhány portálprofit, arany, alapanyag.
1598982383068.png
A felhasználás során persze szükség van a kisebb címletekre, de ekkora mennyiségnél már ennek nincs jelentősége.
Ugyanakkor erősen rontja a meglévő áldások áttekinthetőségét.

A javaslatom egy Váltóhely, ahol ezeket az elaprózott tételeket össze lehetne vonni, nagyobb tételeket felváltani, esetleg az így felhalmozott készletből
kisebb tételre váltani
Nem feltétlenül önálló épületre gondolok, hanem a fejlett kereskedőn belül pl. egy új fülre

Tudom volt már hasonló javaslat, itt nem kereskedésre gondolok, hanem egyszerűen az átláthatóságon javítana ez a lehetőség.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Kiváló ötlet, nekem is volt/lesz (per pill nincs) milliónyi gyorsítom meg ezerféle alapanyag és arany Áldásom, és szerettem volna őket összevonni bármilyen módon, mert már szinte átláthatatlan volt az egész
 

Putyika

Veterán
Nekem ez egy teljesen felesleges dolognak tűnik.
Mivel, ahogyan te is írtad szükség van a kisebb címletekre is, így nyilvánvaló, hogy nem váltanám be az összes kicsit nagyra. Tehát a raktárban továbbra is ugyanannyi helyet foglalnának mint most, csak kevesebb darab lenne a kicsikből és több a nagyokból.
Igaz, hogy így egy kicsit többet kell számolgatni, hogy hány % van összesen, de pont az a jó ebben a játékban, hogy nem fagolyó ;) (bár lassan haladunk abba az irányba, sajnos :confused:)!
 

Wiccara

Veterán
pont az a jó ebben a játékban, hogy nem fagolyó
Teljesen egyet értek veled!
Nem mindegy, hogy 100%os áldásom van, és még nem érdemes ellőnöm, vagy 14 órás gyorsítóm és kétszer meggondolom, elpazaroljam-e.
Ezekre az áldásokra úgy tekintek, mint értékes ajándék; az, hogy még kényelmi átváltogatások legyenek, hogy nehogy gondot okozzon az, hogy van.... az már nemhogy nem fagolyó, egyenesen színesre festett, arannyal futtatott piramis...
Az ötleteket nem a " könnyebb legyen a játék" hanem a segítő funkciók felé kéne orientálni.
Nem a göröngyös utat kell lebetonozni, hanem megélni, átélni, megtapasztalni.
Ha minden nehézséget kivennének a játékból, mi értelme lenne.....?
Nekem ez egy teljesen felesleges dolognak tűnik.
Nekem is.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Üdv!
Az áldások gyűjtögetése során mint a képen is látszik összegyűlt jó néhány portálprofit, arany, alapanyag.
2371 bővítmény megtekintése
A felhasználás során persze szükség van a kisebb címletekre, de ekkora mennyiségnél már ennek nincs jelentősége.
Ugyanakkor erősen rontja a meglévő áldások áttekinthetőségét.

A javaslatom egy Váltóhely, ahol ezeket az elaprózott tételeket össze lehetne vonni, nagyobb tételeket felváltani, esetleg az így felhalmozott készletből
kisebb tételre váltani
Nem feltétlenül önálló épületre gondolok, hanem a fejlett kereskedőn belül pl. egy új fülre

Tudom volt már hasonló javaslat, itt nem kereskedésre gondolok, hanem egyszerűen az átláthatóságon javítana ez a lehetőség.
Kedves @Nazaroff
Köszönöm az értékes ötleted, bár ez nekem is nagyon tetszik, sajnos a konvertálásra mód egyenlőre nincs. Engedj meg pár gondolatot: Mivel a portálprofit is nagyon nagy értékkel bír, (bár elég sok van belőle) a felhasználása nagyban megkönnyíti a játék menetét, haladását. Figyeld meg ,hogy nálad sincs 50% vagy 20% olyan sok, hiszen ezek ritka kincsek. Ellenben van sok 5%, amit szinte bárhol lehet már nyerni. Mivel ezeket vagy eventek alatt, vagy toronyban kapjuk java részt, meghatározó a nyerési esélye, százaléka. Tehát amit ide belinkeltél, Te nyerted, vagy munkával szerezted. Pont ezért nem lehet átkonvertálni, beváltani egyenlőre. Ez olyan kérés lenne, mint ha 2 jelentéktelen Itemet váltanánk be egy értékesebbre. Használd fel a fajoknál, (nagyon gyorsan tud fogyni) nagyban meggyorsítja a haladást.
Szép Napot.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kedves @Nazaroff
Köszönöm az értékes ötleted, bár ez nekem is nagyon tetszik, sajnos a konvertálásra mód egyenlőre nincs. Engedj meg pár gondolatot: Mivel a portálprofit is nagyon nagy értékkel bír, (bár elég sok van belőle) a felhasználása nagyban megkönnyíti a játék menetét, haladását. Figyeld meg ,hogy nálad sincs 50% vagy 20% olyan sok, hiszen ezek ritka kincsek. Ellenben van sok 5%, amit szinte bárhol lehet már nyerni. Mivel ezeket vagy eventek alatt, vagy toronyban kapjuk java részt, meghatározó a nyerési esélye, százaléka. Tehát amit ide belinkeltél, Te nyerted, vagy munkával szerezted. Pont ezért nem lehet átkonvertálni, beváltani egyenlőre. Ez olyan kérés lenne, mint ha 2 jelentéktelen Itemet váltanánk be egy értékesebbre. Használd fel a fajoknál, (nagyon gyorsan tud fogyni) nagyban meggyorsítja a haladást.
Szép Napot.
Kedves Ciklon!
Részben megértem amit írtál. A gond nem a kis játékosoknál jelentkezik, hanem a nagyoknál.
Egyszerűen túl sok gyűlt össze. Nekem már nem "ritka kincs".
Az utolsó fajnál már nem is használtam azokat az épületeket, amiket ki lehetett váltani portálprofittal.
És még is alig fogyott.
Ezért jött az ötlet
De ha nem, hát nem
Üdv
Nazaroff
 
Fent