• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyereményjátékok

Deleted User - 204368

Vendég
miért ekkora méretű képet kellett kirakni???
 

Lupuj

Erős harcos
Kb. 30 másodperc megtalálni az eltéréseket. :p
(ha nem számoltam el ... de ez majd kiderül)
 

Rikari

Veterán
Élveztem a keresgélést, arról nem is beszélve, hogy szépen kizökkentett abból a szomorú világból, ami jelenleg körülvesz minket. Elvenarban is többet vagyok mióta az otthonmaradáson van a hangsúly. Itt az ideje a szem-agytornáknak és még sok egyéniben játszható hasonló minifeladatokat adjatok nekünk, hogy ezzel is kiszakadhassunk a mindennapok valóságából, hacsak néhány percre is. Üdítő volt és mókás....ez kell nekem. Köszönöm. :)
 

Lupuj

Erős harcos
Azért több mint 30 másodperc, mert van olyan eltérés is amin kétszer is átsiklottam mire felfedeztem. Ettől függetlenül lehet rossz számot írtam. ;)

Szia!
Bocsánat, de ... itt ültél mellettem az alatt a 30 másodperc alatt?
Szerintem ÉN tudom, NEKEM mennyi ideig tartott! (az én szememmel) ;)
És szintén ... "Ettől függetlenül lehet rossz számot írtam."
 
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
Üdv,
Sajna sosem tudom hogy mikor és hogy lesznek kiértesítve a nyertesek, így azt sem tudom hogy pl. nem nyertem, és nézegetnem kell a fórumot. Csak én nem vettem észre az erre vonatkozó információkat, vagy tényleg nem szokott kiírva lenni?
Köszönettel
Arnold
 

Deleted User - 373998

Vendég
Üdv,
Sajna sosem tudom hogy mikor és hogy lesznek kiértesítve a nyertesek, így azt sem tudom hogy pl. nem nyertem, és nézegetnem kell a fórumot. Csak én nem vettem észre az erre vonatkozó információkat, vagy tényleg nem szokott kiírva lenni?
Köszönettel
Arnold
Kedves @MesterAlma13
Természetesen kiértékelés után tájékoztatva lesznek a Játékosok itt a Fórumon, az eredményről.Kis türelmedet kérem.
Szép Napot!
 

DeletedUser4149

Vendég
Sziótok! Az új Keresztrejtvény játék rejtvénye ugyan megjelenik,de kitölteni nem tudom,mert nem enged a felületre írni. Akkor mégis hogyan? Üdv: Polarbear
 

Lupuj

Erős harcos
Azért több mint 30 másodperc, mert van olyan eltérés is amin kétszer is átsiklottam mire felfedeztem. Ettől függetlenül lehet rossz számot írtam. ;)

Szia!
Úgy látszik, mégis elég volt a JÓ megoldás megtalálásához az a 30 mp (egy egyszerű megoldással). ;)
... és még be is sorsoltak a nyertesek közé.

Köszönöm!
 
Fent