• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Sellők

bere007

Veterán
Ráadásul a manuk közül csak egy bónuszos van, a többi csak alapmenyiséget ad és csak 23. szintig, mert utána már csak a 3 és 9 órás termelései vannak.

Bárcsak lenne valami mód, hogy csak a bónuszos árut kelljen gyártani, hogy maximalizálni lehessen a termelést... :( Ja várj van, úgy hívják, hogy piac és cserélni lehet rajta a bónuszos árudat a nem bónuszosra, ha jól tudom... ;) Attól még a 23. szint feletti is ad alap árut, csak a napi meg a 2 napi termelés fog eltűnni. De ez igaz a bónuszos manura is, tehát nem értem, hogy ezt most minek írtad. A nem bónuszos nagy manut meg nem értem, hogy miért kevered bele. Nem hinném, hogy túl sokan gyártanak olyanokban, hiszen az nem éri meg. Aki meg úgy gyárt, az ne lepődjön meg, hogy nincsen áruja.

Látom a későbbi írásomat nem olvastad mert akik olvasták azok azóta csendben vannak , leírom neked is .

Én a magam részéről azért nem reagáltam, mivel meguntam, hogy nem bírod felfogni, hogy vannak, akiknek nem éri meg. Elég vita volt itt mostanában és a hitelességed és a szavahihetőséged már ezen a fórumon ez alatt a név alatt nagyon sokunk nevében ki merem jelenteni, hogy nincsen. Számolgathatsz itt akármit, hidd el, hogy akik a fa égén vannak, van annyi eszük és rálátásuk, hogy el tudják dönteni, hogy megéri-e nekik, vagy sem. Nagyon sok fajta játék stílus van ebben a játékban. Sokan vannak, akiknek ez az épület nem illik bele. Ezt kellene már végre felfognod és nem bizonygatni, hogy aki szerint nem éri meg az nem tud számolni, nehéz a felfogása, meg hasonló. Egyszerűen annyi az egész, hogy nem illik bele sokunknak a terveibe. Ennek a helyére inkább leteszek 2 ork dobáló képzőt, ad napi 1360at. Az számomra többet ér. Persze akinek kevés az áruja, van fölös helye és kell neki, az örülhet ennek, de nem mindenki jár ebben a cipőbe. Később, majd egyszer valami csoda folytán elképzelhető, hogy másnak is jó lesz, de jelenleg ez a helyzet. Evvan.

A magam helyzetét már régebben leírtam, de nem reagáltál rá semmit. Az előbbi logikád alapján, akkor te ott beláttad, hogy abban a helyzetben nem lehet igazad és kussoltál inkább.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
@Hoshi Szeretnék egy véleményt írni az eventről mert ugye fontos a visszajelzés. Egy részről egyik legélvezetesebb event volt a részemről én minden percét élveztem és a korlátlanságot kihasználtam amennyire tudtam. tehát ez egy hatalmas pozitívum volt a játékban. nagyon sok hasznos dolgot halmoztam fel (gyorsítók bűbáj töredékek tp-k stb) viszont talán már túl sokat is, így elég nagy előnyre tettem szert a többiekkel szemben akik most kezdik vagy nincs elég nagy városuk játszani. ami nekem előny neki hátrány ugye bár ha versenyként tekintünk a helyezésre. viszont arról le kéne szokni a fejlesztőknek h pl. deríts fel 1 tartomány fejezz be 2 tartományt. nekem nem volt gáz 20 óra 1 tartomány 1 gyorsító és hopp meg van és úgy is visszajön az eventből ez a veszteség viszont akiknek már 2-3 vagy több nap a felderítés azokat csak szivatjátok ezzel. kicsit jobban át kéne gondolni a feladatokat mert így őket s nagy hátrányba rakjátok.
 

bere007

Veterán
Bere ezt nem neked írtam :)

Pedig érdekes módon általánosságban írtad mindenkire, aki nem tartja ezt olyan hiper szuper épületnek. És ezekben magamra ismertem.

Látom a későbbi írásomat nem olvastad mert akik olvasták azok azóta csendben vannak , leírom neked is .

Ebben azt írod, hogy akik ellenezték és olvasták a bölcs írásodat elhallgattak, utalva rá, hogy beláttuk, hogy a hülyeség, amit írsz az igaz és meg tudtál minket gyűzni. Pedig csak beleuntunk.

Szia !
Szerintem hagyd , nem valami nagy számoló művészek , mert nem tudják , hogy a hely az korlátozott a játékban .

Na, itt ugyan az. Aki nem tartja jó épületnek, az szerinted nem tud számolni és ráadásul egy eléggé alapvető dologgal nincsen tisztába. Itt már megint, igaz burkoltan, de okosabbnak nevezed magad.

Neked fizetnek azért, hogy itt dicsérd ezt az épületet és bele állj mindenkibe, aki le meri írni, hogy szerinte miért nem jó? Mivel nagyon úgy tűnik. Egy kicsi játékosnak, mint amilyen vagy, elhiszem, hogy ez jó. De az 5 sellőt akkor sem látom a városodban. Egy beollózott kép meg nem jelent semmit. Ha állítólag olyan nagy király vagy, akkor ott okosítsd a népet, ahol ilyen hihetetlen nagy eredményeket értél el. De gyanítom, hogy ott is csináltad, csak ha ezt a stílust használtad ott és beleálltál mindenkibe, szerintem kiraktak onnét... Ez a magyar fórum. Itt aki, amit ír, azt le lehet ellenőrizni, hogy igazat ír-e egyáltalán. Te meg ide jössz osztod az észt és győzködsz olyanokat a hülyeségeiddel, akik már évek óta itt vannak és tudják, hogy mit miért úgy csinálnak, ahogy. Mást nem tudunk alapul venni, mint az itteni városodat. Ott meg nyoma sincs annak sem, hogy egyáltalán rutinos lennél.


És ahogy látom azt sem olvastad végig amit írtam , de akkor átemel ide , tessék :

Olvastam ezt is. Először lehülyézed azokat, akiknek nem tetszik, utána meg leírod, hogy megérted, hogy van, akinek nem tetszik.

Na mindegy, a részemről befejeztem. És most leírom, hogy nem fogok a sellőre reagálni, de az nem azért van, mivel egyetértek veled és olvastam az indoklásodat, hanem unalmas és idegesítő az, amit itt csinálsz. Még mindig ugyan olyan hülyeségnek tartom. Előadod megadat, mint egy nagy játékos és... mindegy is, inkább nem folytatom. Nem akarom, hogy kitiltsanak a fórumról. Okos enged...
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4917

Vendég
Rájöttem , hogy nem az a probléma , hogy nem tudtok számolni , úgyhogy bocsánatot kérek mindenkitől !

Írok egy utolsó matekpéldát lesz olyan aki ránézésre átlátja majd . Íme :
Vegyél annyi lakóépületet amennyi kiad 16 vagy több négyzetet ( mindenki a saját városába pl építmények korában elfeknél 5x3 az 15 ezért legyen 2 lakóépület ha ezzel számolsz az 30 négyzet, tehát legyen egész lakóépület )
Nézd meg a lakóépületek 24 óra alatt mennyi aranyat adnak mondjuk 170 % on és vásárolj rajt annyi mindent amennyit a te városodban adna 1 Sellők paradicsoma 10 es szinten !
A kérdés költői : sikerült ?
Mindenki magának válaszolja meg ha akarja , ahogy írtam lesznek olyanok akik ránézésre tudni fogják a választ .
Köszönöm , hogy feltártátok előttem miért "nem éri meg" . Leírom ezt is .
Nem a külseje miatt , nem a termelése miatt , nem azért mert nekem tetszik ,nem azért mert attól féltek , hogy később nem ad majd ilyen jó paramétereket vagy nehéz beszerezni hozzá a királyi restaurációt , nem azért mert a számok terén elbeszéltünk egymás mellett .


kiegészítés : tudom , hogy 1 négyzetre levetítve a lakóépület több lakost ad mint a Paradicsom , de abból a lakosból csak nagyon keveset lehetne kihozni .

Titeket csípőből nem érdekel mert többre vágytok , ezért elutasítottátok , én meg a mostaniból akartam veletek együtt kihozni a legtöbbet , de mostantól ötleteket nem fogok megosztani , legyen béke a lelketekben :)
 

DeletedUser4520

Vendég
Rájöttem , hogy ...
, legyen béke a lelketekben :)
Az én koromban 10-es szinten adna 1088 lakost, 2176 kultúrát, valamint naponta 9129 alapvető árut és 3 tp-t.
Van 4839 plussz lakosom, 32121 plussz kultúrám, valamint 1.766 ezer alapvető árum a raktárban. Egy ősi tudás emlékműve 2x2 területen is ad 3 tp-t, ugyanakkor ha bedarálom az idézhető épületet és az ereklyéit, akkor kapok értük 1920+9*3000=28.920 bűbájtöredéket. Nekem ez utóbbi jobban megéri és nagyobb szükségem van rá, mint hogy megépítsek egy olyan épületet, amit hamarosan restaurálnom kellene. Szóval nekem se éri meg.
Remélem talán az én példám alapján jobban megérted, hogy esetleg másnak miért nem éri meg letenni, ami amúgy az adott korban valóban jónak tűnik. De ha nincs rá szükség, akkor nincs és ennyi. Neked lesz elég királyi restaurációd mondjuk két-három korral odébb, hogy fejleszthesd ? Nekem lenne, de inkább olyanra fogom költeni, ami sztem nekem jobban megéri.
 

DeletedUser3317

Vendég
Nekem nagyon tetszik a homokozó, mert bár egymaga többet foglal el, mint amennyi nyersanyagot adna, de 3 nyersanyagot is ad, plusz kultúrát, plusz lakost, plusz könyvet... Ahhoz képest böszme kicsi helyet igényel, hogy mennyi mindent ad, és semmibe sem kerül a termelés. Persze ha valakinek más a stratégiája, akkor persze mást választ, de nekem pont kapóra jött.:) Köszi!!
Btw, jöttem verni a mellkasomat, hogy van 9 kutam, és sikerült az építőket meg a varázsakadémiát is fejlesztenem a gyémántkákból.:cool:Korábban sosem tudtam ennyi kutat összeszedni, ez a rotálós rendszer a gyöngyökkel (hogy mindig változik a bekért korallok száma) nagyon bejött. :oops:
Kinek hány kútja lett?
 

DeletedUser4576

Vendég
98 db jöttt winyandoron (rakiban pihen), 6 vagy 7 arendyllen, de ott le se teszem, nincs hely:D
 

DeletedUser1766

Vendég
Én ezért kapcsoltam be a "Mellőz" c. lehetőséget nála. Azt hiszem, vagyunk így egy páran.
Csak a mondataidból sejtettem, hogy kivel beszélgethetsz. :)
És majd biztosan regisztrál más névvel is, ismerjük ezt a típust sok fórumról.
Engedd el a történetet, szerintem.
Köszönöm-köszönöm-köszönöm! Örök hálám! Nem szoktam alkalmazni, mert alapvetően nem értek egyet ezzel a megoldással, így nem is gondoltam a lehetőségre, de ezúttal... :D
 
Fent