• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nyári napfordulós játék épületei

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Átnéztem az összes fejezetben megnyerhető épületek szomszédi segítség pontjait https://hu.wiki.elvenar.com/index.p...3_.C3.A9p.C3.BCleteinek_.C3.A1ttekint.C3.A9se
Egy dolgot szeretnék felhozni példának.
Ha valaki még csak pl. az I. fejezet végénél tartott, amikor sikerült megszerezni a Venar kövei I-et, akkor 180 a szomszédi segítségi pont, ha pedig a VIII. fejezetnél, akkor 940.

Lehet, hogy valamit nem vettem észre, ezért a kérdésem a következő.
Ahogy a fejezetekben előrébb jut valaki, akkor a szomszédi segítség pontjai is emelkedni fognak vagy marad annyi, mint amikor megnyerte?
 

Xenia

Veterán
Mondták is és én is léptem már másik fejezetbe és nem változott.
Szia Kiralyno!

Ez szerintem akkor is igazságtalan.

Az életből egy példa:
Egy 20 éves vesz magának pl. 1 liter tejet 235,- Ft-ért egy boltban.
Ugyanabban a boltban egy 60 éves pontosan azt a fajta tejet veszi, az ára neki is 235,- Ft. A 20 éves sem kap kevesebb tejet ugyanazért az árért.
Lehet, hogy béna a hasonlat, de ha annyiba került a Venar kövei I. megszerzése egy I.fejezetben járónak, mint a VIII. fejezetben lévőnek, akkor miért a nagy különbség?
(Nem magam miatt kérdezem, mert én szerencsésen a VIII. fejezetben jártam, amikor megszereztem.)
 

DeletedUser

Vendég
Szia Kiralyno!

Ez szerintem akkor is igazságtalan.

Az életből egy példa:
Egy 20 éves vesz magának pl. 1 liter tejet 235,- Ft-ért egy boltban.
Ugyanabban a boltban egy 60 éves pontosan azt a fajta tejet veszi, az ára neki is 235,- Ft. A 20 éves sem kap kevesebb tejet ugyanazért az árért.
Lehet, hogy béna a hasonlat, de ha annyiba került a Venar kövei I. megszerzése egy I.fejezetben járónak, mint a VIII. fejezetben lévőnek, akkor miért a nagy különbség?
(Nem magam miatt kérdezem, mert én szerencsésen a VIII. fejezetben jártam, amikor megszereztem.)
Szia!

Hát nem jó példa, szerintem. :) És nem is ugyanannyiba kerül különböző szinteken pl. egy ereklye megszerzése (ha nem találja az ember egy ládikában, persze ;-) ). Nagyobb szinten több kultúra is kell, tehát kis szinten a 180 hasonlóan sokat számít, mint nagyon a 940. Nem számoltam utána, de én jól vagyok ezzel így. :) Az másik kérdés, hogy változik-e idővel.... De az mindenkinél így van, te is ha fejlődsz, egyre kevesebbet fog érni. ;-)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser183

Vendég
Én a bétán jártam még így a napfordulós játék elején. Nyertem egy "Venar kövei"-t és nagy boldogan letettem, erre másnap átértem egy másik fejezetbe és akkor láttam, hogy ha akkor nyerem, akkor már többet ért volna :( Bár azt még nem próbáltam, hogy ha nem teszem le, hanem a raktárban hagyom amíg fejezetet váltok, akkor is maradnak az értékek, vagy többet fog adni? o_Oo_O
 

DeletedUser

Vendég
Én a bétán jártam még így a napfordulós játék elején. Nyertem egy "Venar kövei"-t és nagy boldogan letettem, erre másnap átértem egy másik fejezetbe és akkor láttam, hogy ha akkor nyerem, akkor már többet ért volna :( Bár azt még nem próbáltam, hogy ha nem teszem le, hanem a raktárban hagyom amíg fejezetet váltok, akkor is maradnak az értékek, vagy többet fog adni? o_Oo_O
Azt hiszem, a raktárba kerüléskor számít, hol vagy. Ott már nálad van, ott nem változik. :) Nekem most ezekről előbb olvasva sikerült a Venar II-t az új fejezetben kiváltani, az összes többi a régi értékek szerint van. De imádom őket így is. :)
 
Fent