• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Javítva Nyári napforduló küldetésben szöveg hiba.

DeletedUser

Vendég
A nyári napforduló sorozatos küldetéseiben bukkant fel, vagyis nem a napi egyszeri, hanem a másik típusban. A szöveg kettő fejlett szerszámot kér, a diagram hármat.

Vagyis a szöveg: Készíts fejlett szerszámot két alkalommal, mellette a vonalon kétharmad töltöttség, benne 2/3.

Oké, én szúrtam el, nem olvastam teljesen végig, de így vesztettem 3 órát... :/

Üdv, Dina
(nem tudom, hogy kell ide képet beilleszteni saját gépről, Prt Screen-nel mentettem, nem engedi feltölteni)

elhiba2.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1224

Vendég
Hasonlóan jártam, bár csak fél órát csúsztam.....

Nekem a következő feladat szövegezésével is gondom van. Oldj meg 20 találkozót (vagy legyen legalább 200 tartományod). - És a 200-at számolja!!!! Akkor ez nekem teljesíthetetlen küldetés lesz... Vagy hogyan kellene értelmeznem?

Köszi
Bogi
 

DeletedUser

Vendég
Oldj meg 20 találkozót (vagy legyen legalább 200 tartományod). - És a 200-at számolja!!!! Akkor ez nekem teljesíthetetlen küldetés lesz... Vagy hogyan kellene értelmeznem?

Ilyen a versenyben is volt, mindig azt számolja, amit éppen teljesítesz. ha épp találkozót teljesítesz (harccal vagy alapanyaggal), akkor a kis vonal átugrik annak számlálására. Legalábbis ott úgy volt, szerintem itt is ez várható.
 

DeletedUser3

Vendég
A napfordulós szövegezési hibák elméletileg javításra kerültek.
 
Fent