• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nyári napforduló 83. feladata

Samas

Mentor
A feladat a következő: Fejlessz ki 1 technológiát, vagy fejlesz tovább 1 épületet 14. vagy magasabb szintre.

Tegnap este indítottam a kaszárnya fejlesztését 14-es szintre, reggelre elkészült de nem voltam online. És nem is fogadta el. Most délután indítottam fegyvertár fejlesztést 14-es szintre. Bejelentkeztem mielőtt elkészült volna de így sem fogadta el.

Mi a teendő?
 

bere007

Veterán
Játékban jobb klikk, azután support és utána a sárga rész, hogy lépj kapcsolatba velünk. Ők pontosan utána tudnak nézni a dolgoknak. Csak ők látnak bele, hogy mi történt. Mi nem. Ha ilyen hibát tapasztalsz, akkor azt ott jelezd, itt csak a felesleges körök vannak futva.
 

Samas

Mentor
Köszi, a segítséget. Magamtól ki nem találtam volna. Azt olvastam hogy jelenteni kell a supporton, csak azt nem tudtam hol.
 

Rikari

Veterán
A 14-re fejlesztés nekem sem volt jó, csak a 15. De még egy kis idővel ez is megoldható volt.
 
Fent