• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Nincsenek bejövő üzenetek

Samas

Mentor
A boríték melletti kis szám jelzi, hogy van olvasatlan üzenetem.
Ennek ellenére a bejövő üzeneteknél azt írja; "A mező üres!".
 

Deleted User - 373998

Vendég
A boríték melletti kis szám jelzi, hogy van olvasatlan üzenetem.
Ennek ellenére a bejövő üzeneteknél azt írja; "A mező üres!".
Kedves @Samas
Kérlek vedd fel a Support-al a kapcsolatot, kérünk egy képernyő mentést is mellé , ha nem gond. Köszönöm a megértésed.
 
Nem csak az üzeneteknél van a hiba.
Gondol egyet, és kis piros számocskák jelennek meg az épületeknél, a csodáknál, és a raktárnál is.
Amikor frissítem a játékot, ezek eltűnnek.
Edge böngészőnél produkálja.
Most nem tudok képet küldeni, mert perpill. nem produkálja.
 

Xandria

Erős harcos
Nem csak az üzeneteknél van a hiba.
Gondol egyet, és kis piros számocskák jelennek meg az épületeknél, a csodáknál, és a raktárnál is.
Amikor frissítem a játékot, ezek eltűnnek.
Edge böngészőnél produkálja.
Most nem tudok képet küldeni, mert perpill. nem produkálja.
Nálam is pontosan ugyanezt csinálja, Firefox alatt is. A tesóságban másnál is előfordult.
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Szintén hibás nálam is, már több mint 1 hete (IE).

Kijelzés HIBA.png

Hiába szedegetem le a - piros alapon fehér szám - kijelzést, rendszertelen időközönként ismét megjelenik egy csomó jel.

Ügyesek ezek a fejlesztők!
Mint az "picipuha".
Hibajavítás néven csempészik bele a játékba az újabb és újabb hibákat. :mad:
 

Jani011

Újonc
Sziasztok
Nálam is ez a hiba ,de tegnap kaptam egy csomó árút utána vissza vette dupláján.
Sajnos arról nem tudtam képet csinálni.
 

Samas

Mentor
Sajnos nem készítettem képernyőmentést az esetről.
Viszont most küldtem magamnak üzenetet egy másik profilból, és azt megkaptam.
Egyébként Chromium böngésző.
 

Lupuj

Erős harcos
... Ha teljesen hülyék lennének, Te sem játszhatnál most Elvenarral.;)

Te írtad, nem én.
Én szándékosan nem minősítettem le őket.
A dícséretben viszon benne volt az irónia.
De ... majd idővel ezt is kijavítják. (vagy inkább ... mégse?)
Ha csak IE-ben flash alatt ilyen, akkor hamarosan megoldódik magától.
 
Megnyugtatok mindenkit, hogy nem csak flash, hanem IE-ben, FF-ban, Chromeban és Edge-ben is ugyanaz a hiba jelentkezik. Többnyire akkor jelentkezik, ha begyűjtés után nem jelentkezek ki, csak multitaskingot kihasználva mással foglalkozom. Visszatérés után jönnek elő a hibás jelzések.
Csak azt nem értem, hogyha nem frissítenek a programozók, akkor, hogy kerül a programba olyan hiba, ami korábban nem volt.
Vagy suttyomban, titokban bele-belenyúlnak a programba?
 

bere007

Veterán
Vagy suttyomban, titokban bele-belenyúlnak a programba?

A játékba való belépéskor alul kiírja, hogy a jelenleg futó verzióhoz mikor lett utoljára hozzányúlva. Most megnéztem és 2020.12.22 12:30 van kiírva.

És itt is írta Simple, hogy nagyobb frissítés nem lesz, de hibajavítások lesznek a háttérbe. Azután zakkant meg a cseten az idő kijelzése annak, aki flasht használ, rossz az üzenet és értesítés kijelzés. Mondjuk ezekre nem a hibajavítás a legjobb szóhasználat.
 

Jani011

Újonc
Azt mivel lehet magyarázni hogy kaptam egy csomó árút utána vissza vette dupláján .Csak azt láttam hogy tölti fel és utána vissza veszi. Alig hagyott valamit. Ez 1 perc alatt történt január 3.-án volt délután.
 
Utoljára szerkesztve:

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
A mai frissítésben javításra került, kérlek jelezzétek, ha nem ezt tapasztaljátok.
 
Fent