• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nem tudtam, hogy ilyen nehéz lesz :((

DeletedUser

Vendég
Sajnos itt Winyandorban nem találok testvériséget, még annyira sem, hogy elutasítsanak....egyszerűen semmi...Rólam néhány info: acél-kristály-elixír bónuszos vagyok, van városom ariban, és a bétán játszom még. Fontos lenne egy jó Testvériséget találni, főleg itt az elején, korrektül piacolnék, bajnokságban, kalandban részt veszek, naponta többször benézek, társaimat motiválom, fejlődésem folyamatos, dinamikus. Utazó kereskedőkkel rendelkezem. Fogadjatok be egy jó csapatba, ne kelljen ezért abbahagyni a játékot, mert nagyon szeretem. Köszönöm, hogy végigolvastad.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Sajnos itt Winyandorban nem találok testvériséget, még annyira sem, hogy elutasítsanak....egyszerűen semmi...Rólam néhány info: acél-kristály-elixír bónuszos vagyok, van városom ariban, és a bétán játszom még. Fontos lenne egy jó Testvériséget találni, főleg itt az elején, korrektül piacolnék, bajnokságban, kalandban részt veszek, naponta többször benézek, társaimat motiválom, fejlődésem folyamatos, dinamikus. Utazó kereskedőkkel rendelkezem. Fogadjatok be egy jó csapatba, ne kelljen ezért abbahagyni a játékot, mert nagyon szeretem. Köszönöm, hogy végigolvastad.
Ma este lesz üresedés nálunk, szerencsére pozitív magánéleti változás állt be egy testvériségi tagunknál, (munkahelyi előléptetés) de ez magával hozta a szabadidejének csökkenését. Ezért elhagy minket. Igaz, hogy a pontjaid még gyérek és a városod szintje sem túl nagy, de ha amit leírtál és betartod, akkor nálunk lehet helyed. Keress meg privátban bent a játékban.
 

DeletedUser5189

Vendég
Szia!

TTomi vagyok a Haverok a szomszédból nevű csapatból. Keresünk 1-2 új tagot a csapatunkba.
Jelenleg stabil 9 ládát tudunk hozni bajnokin folyamatos fejlődés mellett.
Jól kialakított segítő rendszerünk van a testvériségi tagok fejlődése érdekében.
Amennyiben érdekel és szeretnél részese lenni egy különös, baráti csapatnak akkor várom válaszod.
Mivel mobilról játszok többet így üzenetet napi szinten 2-3 szor olvasok csak.
Köszönöm hogy időt szántál rám.
Üdv.: Tamás
 

DeletedUser4106

Vendég
Sajnos itt Winyandorban nem találok testvériséget, még annyira sem, hogy elutasítsanak....egyszerűen semmi...Rólam néhány info: acél-kristály-elixír bónuszos vagyok, van városom ariban, és a bétán játszom még. Fontos lenne egy jó Testvériséget találni, főleg itt az elején, korrektül piacolnék, bajnokságban, kalandban részt veszek, naponta többször benézek, társaimat motiválom, fejlődésem folyamatos, dinamikus. Utazó kereskedőkkel rendelkezem. Fogadjatok be egy jó csapatba, ne kelljen ezért abbahagyni a játékot, mert nagyon szeretem. Köszönöm, hogy végigolvastad.
Szia, biztosan találtál már testvériséget, de ha nem, keresd a Black Zerot☺
 

Klarao

Tag
Szia. Levendula-vidéke szívesen befogad, ha még nem találtál helyet. Keress nyugodtan meg. Klarao
 
Fent