• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Nem tölt be a játék

Szano

Tag
Bétára be tudok lépni gépen egyenlőre. Telefonon nem tudom, mert a tableten amerikai szerverhez vagyok csatlakozva, telefonon a magyarhoz, így ezt most nem tudom leellenőrizni. De gépen is próbálom most a másik kettőt: az amerikai szerverhez nem tudok csatlakozni, a magyarhoz igen.
 

Laci0212

Erős harcos
Nálam tegnap délután óta nem elérhető,100%-ig tölt,de 1/16 nál nem megy tovább.Kiírja ellenőrizzék az internetet,de az működik.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Nagyon sajnáljuk, hogy problémákat tapasztaltok a játék elérésekor. Sajnos szervereink jelenleg leterheltek. A hiba megoldásán fejlesztőcsapatunk már dolgozik, ugyanakkor sajnos nem tudjuk megmondani, hogy mikor végeznek vele. Jelenleg szervereink stabilabb elérése végett előfordulhat, hogy bizonyos jutalmakat később fogtok megkapni, így kérjük legyetek türelemmel amíg jóváíródnak. Addig is szíves türelmetek és megértésetek kell kérnünk ebben az ügyben!

Amennyiben további információnk van az üggyel kapcsolatban, ebben a topciban értesíteni fogunk titeket.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Érthető, hogy mindenki másképp reagál az ilyen problémákra, kérlek ne vitatkozzunk egymással ezen.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Továbbra sem tölt be,szombat kora délután óta,mi legyen, hogy jó legyen?
Kedves @Laci0212
Ha minden Topicba beírod , hogy nem tölt be a játék, akkor ez még nem fog működni. Kérlek szépen legyél türelemmel, a hiba ismert dolgoznak rajta. PC-ről már rendesen kell működnie a belépésnek, a mobil belépésnél van még némi belépési gond. Elnézést kérünk a kellemetlenségért.
Kérjük szíves türelmedet.
Szép Napot.
 

DeletedUser1759

Vendég
Telefonról szombat óta engem sem enged be, frissítés, újratelepítés nem segített. Persze türelmesen várakozom, de azért jeleztem.
(Sajnos nem vagyok gépközelben, viszont gépről tegnap be tudtam lépni:) )

Remélem sikerül mihamarabb megoldanotok.

Screenshot_2020-06-01-10-50-57.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent