• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Nem tölt be a játék

Margo 0

Újonc
Indításkor 3/16-ig elszámolás, utána azt írja ellenőrizze az internet kapcsolatot, és nem tölt tovább. Kapcsolatom van, most is azon írok.
Segítség!
 

Szano

Tag
Nekem 100%-ig is betölt: telefonon és tableten is, de folyamatosan írja, hogy internet kapcsolat probléma van. Pedig én is most telefonról írok.
 

DeletedUser4917

Vendég
tényleg frissítik , megvártam míg kiírja , asszongya hamarosan jövünk
 
A karbantartás már legalább másfél órája tart. Fél 6 előtt engem is ez a '' Hamarosan visszatérünk '' felirat fogadott.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok
Elvenar karbantartás alatt volt a reggeli órákban, de már zavartalanul működik a belépés.
Köszönjük a türelmeteket.
 

Caitlen

Felderítő
Fél 8 óta nem tudok belépni,azért ez már nem kevés idő,ahogy olvasom 5 ora környékén volt az első jelzés a be nem töltésről :(
 

Xenia

Veterán
A Winyandor még nálam nem működik.
Winya nálam sem tölt be, pedig Arendyllben már fél 8-kor betudtam lépni, végre.
Telón meg állítólag nincsen internet kapcsolatom, de csak a játéknál, másnak mindennek van internet kapcsolatom.
A játékot már 3x letöröltem és újra feltöltöttem, de semmi. Felháborító!!!!
 

Csatolmányok

  • karbantartás.JPG
    karbantartás.JPG
    35,7 KB · Megtekintések: 5

Caitlen

Felderítő
Winyandorra nem enged be fél 8 óta :(
Tableten,mobilon miért nem tudja azt kiirni,hogy karbantartás miatt jelenleg nem elérhető? Miért kell a szivbajt hozni az emberekre,hogy az internete szállt el,nem működik??? :(
 

Deleted User - 204368

Vendég
Winya nálam sem tölt be, pedig Arendyllben már fél 8-kor betudtam lépni, végre.
Telón meg állítólag nincsen internet kapcsolatom, de csak a játéknál, másnak mindennek van internet kapcsolatom.
A játékot már 3x letöröltem és újra feltöltöttem, de semmi. Felháborító!!!!
felháborító h egy ingyenes játékon ami akadás mentesen működik az esetek 99%ban szerver problémák léptek fel??? megint kezdődik? igen vmi nem működik jól és dolgoznak a megoldáson.... mi lenne ha kicsit türelmesek lennénk
 
Szerintem az a felháborító, hogy '' VALAKI '' képes beírni ide, hogy már zavartalanul működik a belépés, mikor ez nyilvánvalóan nem fedi a valóságot.
 

Xenia

Veterán
felháborító h egy ingyenes játékon ami akadás mentesen működik az esetek 99%ban szerver problémák léptek fel??? megint kezdődik? igen vmi nem működik jól és dolgoznak a megoldáson.... mi lenne ha kicsit türelmesek lennénk
Miért, mert állítólag javítva van.
 
Fent