• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Support Nem tölt be a játék

Vicacica1

Erős harcos
Sziasztok...Érdeklődnék hogy másnál sem tölti be a játék Winyandort vagy csak engem tisztel meg eme bosszantó jelenség...Ha pedig nagy nehezen sikerül utána rögtön folyamat hibát jelez...Arendyllnél viszont semmi gond sincs...
 

WarriorKingu

Erős harcos
:( Sorozatosan fagy be a játékom most, Winyandorban. :( Elvesztettem sok nyersanyagot is, mert egy tétemet emiatt 2x számította a Toronyban, ráadásul egy szintzáró találkozónál... :( Remélem hamar megjavul a rendszer, nem tudom frissítés lesz-e, van-e.

Update: most már be sem tölt :(
 

Csatolmányok

  • kampó.jpg
    kampó.jpg
    670,3 KB · Megtekintések: 2
Utoljára szerkesztve:

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok...Érdeklődnék hogy másnál sem tölti be a játék Winyandort vagy csak engem tisztel meg eme bosszantó jelenség...Ha pedig nagy nehezen sikerül utána rögtön folyamat hibát jelez...Arendyllnél viszont semmi gond sincs...

Ugyanez..most írtam a főnixes topikba én is emiatt. :(
 

Csatolmányok

  • kampó.jpg
    kampó.jpg
    670,3 KB · Megtekintések: 2

DeletedUser4194

Vendég
Sziasztok...Érdeklődnék hogy másnál sem tölti be a játék Winyandort vagy csak engem tisztel meg eme bosszantó jelenség...Ha pedig nagy nehezen sikerül utána rögtön folyamat hibát jelez...Arendyllnél viszont semmi gond sincs...
Szintén zenész ...
 

Deleted User - 204368

Vendég
nekem is ez vlt a gondom a support momdta h a chrome-val gondok vannak de a firefoxon gond nélkül megy a játék. lehet nálatok is ez a gond
 

Syntex

Ex-Csapattag
Sziasztok!

Köszönjük a jelzést! Rendszer adminisztrátoraink ellenőrizték a szervereket és jelenleg nem találtak semmilyen globális problémát. Ugyanakkor rövid ideig valóban túlterheltséget érzékeltünk a hu2-es világon, a problémát megoldottuk. Ezért elnézésetek és megértésetek kérjük! Kérjük próbáljátok most újra.

Több túlterheltségre való jelzést is kapunk, köztük leggyakoribb esetekben a játék időnként kidob, lassan tölt be vagy egyáltalán nem is tölt be. Sajnos a világszinten megnövekedett internetforgalom miatt történhetnek ezek a túlterhelések és a szolgáltató okozza, és a legtöbb esetben nem a mi oldalunkon tapasztalható a probléma.

Amennyiben Chrome böngészőt használtok kérjük ideiglenesen használjatok egy más böngészőt, hátha megoldja a problémát. Sajnos néhány esetben a játék elérése problémás lehet Chrome böngészőből, a hiba javításán dolgozunk. Megértésetek kérjük.

Továbbá minden más esetben amit ajánlani tudunk, ha a probléma továbbra is fennáll:
  • csekkoljátok ezt az oldalt,
  • ellenőrizzétek a kapcsolatotokat, ha lehet használhatok más kapcsolati pontot,
  • szüntessetek meg minden háttér tevékenységet amely terhelheti az internetkapcsolatotokat,
  • indítsátok újra az eszközötöket, routereteket / töröljétek a gyorsítótárat,
  • lépjetek kapcsolatba az internetszolgáltatótokkal további információkért,
  • legyetek türelemmel és próbáljátok újra később.
Ha továbbra is nem oldódik meg a probléma, kérjük lépjetek kapcsolatba velünk és megpróbálunk segíteni és ellenőrizni újra szervereink elérhetőségét. Ugyanakkor ha továbbra is az internetszolgáltató hibája miatt tapasztalható a probléma, mi sajnos nem sokat tudunk tenni.

Köszönjük a megértésetek és türelmeteket!
 

DeletedUser5383

Vendég
kifagy a gép ? én kb 2 éve hajszárítóval fűtöttem a gépet nyáron , hogy bekapcsoljon egyálltaán .
 
Fent