• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

nem minden bonuslinkérték kerül be a raktárba

DeletedUser4590

Vendég
Szeretek játszani az Elvenaron, de a hibákat is felfedezem.Most megint egy ilyent kell bejelentenem.Nyertem egy teljes karneváli szettet, felépítettem és kiváncsi voltam egy szüret/realizálás változásaira. Ezért rögzítettem a realizálás előtti és utáni áru, arany, ...stb változásokat - a mellékelt ábrák és tábla szerint. Örömmel tapasztaltam, hogy az áruk és a mana rendben jóváíródott a raktárban Viszont aranyból és alapanyagból az infó táblák szerintinél jóval kevesebb íródott jóvá a raktárban Azt szeretném kérdezni, hogy miért? Ha egyszer kiírja az információs tábla hogy ennyi jár, akkor a raktárba miért nem kerül be annyi? Köszönöm szépen a választ -előre is. alapanyag-előtte.png alapanyag-utána.png Arany-előtte.png arany-utána.png Set info-02 Alapa.png Set info-05 arany.png Set info-12 alapa.png Set info-15 arany.png Snipaste_2019-03-12_10-48-32.png
 

DeletedUser

Vendég
Azért, mert rossz a kiírás. (Többször megbeszélték már itt a fórumon az utóbbi időben.) Mivel a bónuszokat is beleveszi az alapértékbe, abból számolja a kultúrbónuszt. De csak a kiírásban van így, egyébként csak az alapértékkel számol, ezért kapsz kevesebbet, mint a kiírás. A kiírás a rossz, a helyes értéket kapod.
 
Fent