• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Napi tüzelőkristályokat nem kaptam meg

DeletedUser5131

Vendég
Nekem ma már nem adta a napi ingyenes bigyócsomagot...
Szia!
Ha a 25 bigyócskára gondolsz, amit a napi bejelentkezésért adtak, akkor egy cipőben járunk, én sem kaptam ma.
Pedig többször ki-be jelentkeztem telón és PC-n is
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tejinashi

Erős harcos
Én viszont ma (július 5. vasárnap) nem kaptam meg a bejelentkezés utáni kristályokat és ahogy látom, más sem. Lehet ennek az okáról tudni valamit? A leírásban nem láttam ilyet, hogy az utolsó előtti naptól már ne járna.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Sziasztok,
Sajnáljuk a kellemetlenséget, egy hiba miatt az utolsó 2 napra nem jelenik meg a napi bejelentkezési bónusz. A hiba jelezve lett, szíves türelmetek kérjük, amint több információnk lesz, azonnal visszajelzünk.
 

DeletedUser5984

Vendég
Köszönjük szépen ! :) Eddig én sem kaptam kristályt, de nemrég újra beléptem. Jött a manó és írta hogy a világ frissítés alatt. Talán 1 perc volt és megkaptam a 25 kristályt én is. Köszönjük ! :)
 
Fent