• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nagykövetségek

DeletedUser4917

Vendég
Sokkal jobb lenne a faj épületindításának a hangja ha a megnyitási hang nem lenne , elnyomja az utánna következő kellemes egyedi hangot pl a teacsoborgósat , na mindegy ennek nincs jelentősége a végigvihetőség szempontjából , de a fajt sokkal jobban ki lehetne élvezni :)
Arra gondolok , hogy 10 - 10 épületnél gyors egymás utáni indításnál az elf bal egér 1 es kombóval végigszalad az épületeken . Egyébként jó harmonikusan vihető faj , tetszik .
 

DeletedUser4917

Vendég
A kifinomult Elvenari stílusú főépület 37. szintjének a kikutásához szőkség van a szenátusra vagy elbonthatom ?
( Már megvan hozzá termelve a faji áru )
 

Melkor

Tapasztalt építő
A kifinomult Elvenari stílusú főépület 37. szintjének a kikutásához szőkség van a szenátusra vagy elbonthatom ?
( Már megvan hozzá termelve a faji áru )
Hát én úgy jártam hogy már megvannak az áruk, a sörfőzőket meg teaházakat töröltem és erre most jönnek a kötelező küldik, hogy gyártsál sört...
 

Rikari

Veterán
(Elvenar wiki)

Sajnos nekem ez nem így működik, hanem közvetlen összeköttetésben kell lennie a Szenátussal :-(
Joe a Szenátushoz kapcsolódnak a Nagykövetségek és a járulékos épületeik a sajátjukhoz, valamint egymáshoz (belőlük elég ha egy kapcsolódik a követségéhez). Egyedül a Szenátusnak kell úthoz csatlakoznia.
 

w.Joe

Felderítő
Igen, köszönöm, kitapasztaltam. A wiki hibáját próbáltam jelezni, hogy esetleg aki szintén a wiki alapján tervezi meg az alaprajzot annak ne kelljen duplán dolgozni vele.
Vagy nyissak rá egy hibajegyet?
 

Rikari

Veterán
Igen, köszönöm, kitapasztaltam. A wiki hibáját próbáltam jelezni, hogy esetleg aki szintén a wiki alapján tervezi meg az alaprajzot annak ne kelljen duplán dolgozni vele.
Vagy nyissak rá egy hibajegyet?
Igen, jelezd a supporton, ha hibát találsz. Ez a legjobb megoldás.
 

w.Joe

Felderítő
A karneváli szett mulatozók szökőkútja nevű épülete fejlesztéskor tényleg nem ad már többé manát, vagy csak nem növekszik a mana termelése?

Screenshot_20200721-112100_Elvenar.jpg
 

peltar

Felderítő
Egy techfát érintő kérdés az illetékeseknek: A két új csoda valóban "zsákutca" ágon van, ahogy azt a rajz és a fa eddigi logikája diktálja vagy azokra is szükség lesz mint előfeltételre a majdan eljövendő új faj első fejlesztéséhez? Mire odaérek a fejlesztésben, jó lenne ha ez kiderülne, feleslegesen nem ölném bele az erőforrásokat olyanba amit nem használok semmire.
Várható, hogy erre választ kapunk valamikor?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Várható, hogy erre választ kapunk valamikor?
mivel senki nem lát a jövőbe nem fogtok rá értékelhető választ kapni. de itt van egy. lehet. ez itt egy fórum a játékosok használják főként akik annyit tudnak erről mint te. ha ennél jobb választ szeretnél kapni keresd fel a support rendszert ők kielégítőbb választ tudnak majd adni
 

peltar

Felderítő
mivel senki nem lát a jövőbe nem fogtok rá értékelhető választ kapni. de itt van egy. lehet. ez itt egy fórum a játékosok használják főként akik annyit tudnak erről mint te. ha ennél jobb választ szeretnél kapni keresd fel a support rendszert ők kielégítőbb választ tudnak majd adni
Bocsánat, elfelejtettem, hogy a support nem olvashatja a fórumot, és nem válaszolhat egy közérdekű kérdésre nyilvánosan...:rolleyes:
 

bere007

Veterán
válaszolhat csak nem várhatod el tőlük h válaszoljanak is :)

Sok sikert, és diplomáciai tapasztalatot kívánunk Neked a Törpök, és a Tündérek újraegyesítésében vívott csatádban. Továbbra is várjuk kérdéseiteket, tapasztalataitokat, visszajelzéseiteket a kibeszélő témában.

Kiemeltem azt a részt feketével, ami minden bizonnyal elkerülte a figyelmedet és azért írsz ilyeneket...
De az egyszerűség kedvéért lefordítom, így talán megérted. Ez egy olyan topik, ami kimondottan ehhez a fajhoz készült, hogy ha valami kérdés merül fel, akkor azt itt fel lehessen tenni és meglegyenek egy helyen, hogy ha mást is érdekelne, akkor itt könnyen rátaláljon.

Még ezek után is azt állítod, hogy itt nem várhat el választ? Ugye, hogy nem... ;)
 

Deleted User - 204368

Vendég
@bere007 ez jogilag megtámadható hisz azt mondták csak várják ezeket egy szóval sem mondták h válaszolnak is rá :) egyik meg nem nevezhető admin is közölte h a fórum a játékosoké ők nem igazán szólnak bele az 5letekbe csak moderálnak. nyilván próbálnak segíteni ha tudnak de nem ez a prioritásuk
 

DeletedUser4917

Vendég
A kifinomult Elvenari stílusú főépület 37. szintjének a kikutásához szőkség van a szenátusra vagy elbonthatom ?
( Már megvan hozzá termelve a faji áru )
Mivel az újrahúzáshoz csak arany és alapanyag kell kipróbálhatod , ha nem sajnálod az időt és az erőforrásokat .
 
Fent