• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nagykövetségek

Melkor

Tapasztalt építő
sziasztok

kérdés a kötelező küldetéshez: tényleg 5 teát akart a költő? :D
nem zavar, csak furcsa, mert ügye sokkal többet termel az ember egy termeléssel...

elvenar_kuldi.PNG
 

bere007

Veterán
sziasztok

kérdés a kötelező küldetéshez: tényleg 5 teát akart a költő? :D
nem zavar, csak furcsa, mert ügye sokkal többet termel az ember egy termeléssel...

A 3 órás termelés neve az, hogy szolgálj fel teát. Tehát itt 5db 3 órás termelést kér. Csak gondolom 5 vagy több gyárad van, egyszerre arattad le és ezért pipálta ki.
 

DeletedUser4917

Vendég
A meditációs körre szükség van a faj végigviteléhez ?
 

Rikari

Veterán
A meditációs körre szükség van a faj végigviteléhez ?
Nem azt mondom hogy elengedhetetlen, de amellett korteskedek, hogy érdemes a Meditációs köröket letenned, és azokat fejlesztened. Ezek a a faji itemek emelik a Portálod termelési bónuszát és az összes városodban letett Ősi csoda bónuszára is jótékony hatással vannak. Ezek olyan előnyök, amiért nem kell dolgoznod a városban. Ha van elegendő helyed rájuk (4x4), akkor csak magadnak teszel azzal jót ha kihasználod az általuk nyújtott lehetőségeket.
 

DeletedUser3513

Vendég
érdemes a Meditációs köröket letenned, és azokat fejlesztened. Ezek a a faji itemek emelik a Portálod termelési bónuszát és az összes városodban letett Ősi csoda bónuszára is jótékony hatással vannak.
Ezt nagyon nem értem, mert még nem tudtam letenni a mediköröket. Az ősi csodák bónuszát emelik a medi körök???
 

DeletedUser4917

Vendég
Putyika és Rikari köszönöm a válaszokat , hát így tényleg megéri .
 

Rikari

Veterán
Putyika és Rikari köszönöm a válaszokat , hát így tényleg megéri .
Feri. Most mondjam azt, hogy nem titkolom, hogy azt szerettem volna ha leteszed őket és szépen leviszed a fajt szőröstől-bőröstől. Örülök, hogy így teljességében látni fogod a faj felemelkedését, elegendő időt adva magadnak arra, hogy közben tapasztalatokat is szerezhess a Követségek terén. Volt már a múltban nekem is olyan faj amit szó szerint átugrottam szinte és utólag jöttem rá, hogy pont attól az élménytől fosztottam meg magam amiért rendszeresen belépek a játékba.
A fajok nem követik egy idő után azonnal egymást így teljesen felesleges a haladást még időgyorsítókkal, gyémántokkal felturbózni, mert ha hamar kész vagy mindennel, akkor már csak malmozni jársz vissza és robotolni.
A legfőbb küldetésünk mindig a fajok kikutatása és a vele kapcsolatos épületfejlesztések elvégzése. Amikor egy fajjal végeztél az nagyon jó érzés tud lenni akkor is ha ugrásokkal csináltad meg, de ha számottevő ugrások nélkül, a városod erejéből haladtál az az igazi. "Meditáljál" csak te is és mindenki más, aki a Követségek fajban jár, mert kell az a kis elmélkedés menet közben. ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
Szerintem ez idáig az egyetlen faj amivel nyugodtan kell haladni , de azért Elvenart semmi nem múlja felül szépségben legalább is nekem, annál a fajnál mindent ki kell pakolni és szép lassan ki kell élvezni , itt a magyar szerveren ezt is fogom tenni , most az erdei elfeknél járok még az épületeiket se kutattam ki mind és nem is fogom mert szükségtelen (márvány,-acél és deszkafeldolgozóhely) meg a városba ha benéz valaki látja , hogy csak a portál van letéve és 1 hét múlva be is fejezem ezt a fajt.
 

Rikari

Veterán
Szerintem ez idáig az egyetlen faj amivel nyugodtan kell haladni , de azért Elvenart semmi nem múlja felül szépségben legalább is nekem, annál a fajnál mindent ki kell pakolni és szép lassan ki kell élvezni , itt a magyar szerveren ezt is fogom tenni , most az erdei elfeknél járok még az épületeiket se kutattam ki mind és nem is fogom mert szükségtelen (márvány,-acél és deszkafeldolgozóhely) meg a városba ha benéz valaki látja , hogy csak a portál van letéve és 1 hét múlva be is fejezem ezt a fajt.
Most mondjam azt, hogy én pont az Erdei Elfek korától szerettem bele a játékba. Ez a faj hozta meg nekem a kedvet s főként a grafikájával ahhoz, hogy ne hagyjam el Elvenart. Játszottam már néhány játékkal, volt amivel több évet is, de egyszer mindennek vége lett, mert beleuntam, egysíkúvá vált. Ha ébren tudja tartani az érdeklődésemet valami, akkor maradok és nem keresek más izomlazítót magamnak. Eléggé agyat megviselő, idegmunkát végzek, ezért számomra a játék az ami kizökkent a taposómalomból, amitől kiengedek. Az Erdei Elfek itt tartottak, megfogtak (persze részleteiben levittem és nagyon tetszett), náluk tanultam meg sok mindent a játékról. Az biztos, hogyha egy újabb ork-goblinos széria jött volna már a nyomaimat sem lehetett volna látni, hogy itt jártam valaha is. :)
Az Elvenar faj visszahozta nekem azt az érzést sajnos. Csinálom-csinálom de nem haladok vele. Olyan mértékben növelték meg az érző árúk szükségletét, hogy az már nekem is meredek volt. Egy darabig szenvedtem vele, de aztán bevetettem a tartalékokat, hogy megszabaduljak a hiábavalóság érzésétől. Az épületei szépek, csak a menetrendje lassabb mint a korlátozott sebességű erdei kisvasút. Koccanók, döcögők és sehol sem vagyok. A kereke csak nyikorogtak, az ütközők csattogtak, de sosem értem a végállomásra.
Reméltem, hogy majd az új faj hoz egy kis friss levegőt. Érdemes volt remélnem. A Követségek szépen vihetők, bár itt sem kevés az érző, de valahogyan jobban van elosztva és nem kell mindenhová horrormennyiség. A faj önmagában is szépen tervezett, csodálatos grafikával van megáldva. Itt a fajjal kikutatott épületfejlesztésekbe rejtették el inkább a nehézségeket. Jól kell gazdálkodni az Érzőárúkon kívül a Manával, Orkokkal és az Istenimaggal. Érdekesek, szépek és kellemes faj ha három szóban kell őket jellemezni.
 

creatin

Erős harcos
Az utolsó küldetés a főépület fejlesztése volt, ami után meg is adta a 200 gyémántot és nincs több faji küldetés. A kutatási fán is kész az összes olyan, amihez rendelet is kellett. Szerintetek el lehet adni a szenátust? Olyan feladat nem volt (és már nem is lesz, hiszen kész az összes) hogy add el a szenátus épületét. Persze a következő faj első küldetései során lehet olyan, hogy ezzel kezdi. Akkor fel lehet húzni gyorsan egy alapot. De ha azzal kezdi, hogy "Add el a 4-es szintű szenátusodat!"... ?:)
Vélemény?
 

Wiccara

Veterán
De ha azzal kezdi,
Szia creatin :)
Gratulálok, hamar letudtad az "új" fajt! Egyetértek veled abban, hogy akkor elég az első szintű szenátus. A szenátusnál az se katasztrófa, ha 4-est kérne; csak arany, alapanyag és időgyorsító fog hozzá kelleni; bármikor megoldható. ;)
 
Fent