• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nagykövetségek

Deleted User - 373998

Vendég
Végre működik a fórum,nincs hátráltató tényező...
Kedves @Vicacica1
Igen a Fórum a Játékosoké. Nagyon örülünk neki,hogy ilyen sokan "beszélgettek".Fontosak a visszajelzések ugyan úgy a negatív és a pozitív kritika is.Azon dolgozunk,hogy ez még jobb legyen.
Jó szórakozást kívánunk az Új Fajhoz!Reméljük elnyeri a tetszéseteket!
További jó játékot kívánunk!
 

DeletedUser4917

Vendég
Az új faj jó , pontosabban még nem láttam ilyen élvezetes lehetőséget a játékban , kivéve a főnix , medve , sellős eventet .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Ennél látszik, hogy nagy háttérmunka volt. Az igények, mint kb másik 2-3 fajnál összesen, a PP kapott pár nagy pofont, mert a többséghez használhatatlan. Gratulálok hozzá, végre van valami kihívás és nem csak a rutin.
 

peltar

Felderítő
Egy techfát érintő kérdés az illetékeseknek: A két új csoda valóban "zsákutca" ágon van, ahogy azt a rajz és a fa eddigi logikája diktálja vagy azokra is szükség lesz mint előfeltételre a majdan eljövendő új faj első fejlesztéséhez? Mire odaérek a fejlesztésben, jó lenne ha ez kiderülne, feleslegesen nem ölném bele az erőforrásokat olyanba amit nem használok semmire.
 

Wiccara

Veterán
A két új csoda valóban "zsákutca" ágon van
Szia, nagyon jó észrevétel, bevallom, csak most néztem rá, ahogy felhívtad rá a figyelmem. Elképzelhető, hogy utána egy csinos hármas kapoccsal fog jönni a felfedező/új portál/ork-elf szenátus, akármi... vagy semmi, és itt a vége .

Egy techfát érintő kérdés az illetékeseknek

De miért lettek külön véve a csodák?? Logikailag nagykövetségek csodái egy kocka a főépületes után.
Mire odaérek a fejlesztésben, jó lenne ha ez kiderülne
Nem nagyon lehet ezzel rohanni, szóval esélyes, hogy addigra megkapjuk a megfejtést.
 

peltar

Felderítő
De miért lettek külön véve a csodák?? Logikailag nagykövetségek csodái egy kocka a főépületes után.
Nem ez az egyetlen, ami teljesen szembemegy az eddigi gyakorlattal, szóval a miértre nem is keresem a választ.
Ott van a termelő épületek egy kalapba vétele és egyszerre fejlesztése. Elsőre jó ötletnek tűnt, hogy nem kell azon filózni, melyikkel kezdjem. Aztán mikor megláttam, hogy szintenként külön fejlesztés van, már nem volt őszinte a mosoly...
Szóval ha a kettéválasztással az ár is el lett osztva, akkor nyilván örül, akinek csak az egyik szimpatikus. Részemről nem igazán volt még olyan kor, ahonnan mindkét csodát használtam vagy akár csak fontolóra vettem volna, a legutóbbit kivéve. De az összegekből nekem nem pont így tűnik, inkább csak további lassítás a csodahalmozóknak. Ha pedig nem zsákutca, akkor mindenki másnak is.
Nem nagyon lehet ezzel rohanni, szóval esélyes, hogy addigra megkapjuk a megfejtést.
Az inno-t ismerve egyértelmű és 100%-ban biztos választ majd akkor kapunk, ha megérkezik a következő fejezet.
Szóval akinek nem kell egyik vagy mindkét csoda, annak tényleg nincs oka elsietni.
 

Erica

Veterán
Szombat reggel van..7:00 nem tudok aludni..így feltűnt..szóval a szenátusban lévő fa..ha megfordítva nézed.. kicsit másra hasonlít xD
Háát valami nagyon tökös gyerek alkothatta.:):DViszont összességében,meg nagyon szép.Egyébként ez a"fura'fa,eltűnik majd fejlesztésnél.
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Szia, nagyon jó észrevétel, bevallom, csak most néztem rá, ahogy felhívtad rá a figyelmem. Elképzelhető, hogy utána egy csinos hármas kapoccsal fog jönni a felfedező/új portál/ork-elf szenátus, akármi... vagy semmi, és itt a vége .
A vége szerintem még nem várható, mert a T3-as manuk nem lettek felengedve 31-es szintre, mint a T1- és most a T2. A csodákban is van sok egység, amelyekre még nincs termelés (kaszárnyás egységeket mind termeli már, és most lett egy méhlovasos). Amíg vannak ilyen "helyek, lehetőségek", még biztos futhat a szekér. :)

Egyébként egyetértek azzal, hogy itt most jól, ki lett maxolva a belassítás. Ügyesen belőtték az arányokat, el kell ismerni (ilyen az, amikor valami nem feltétlenül tetszik, de a tervezést értékelni kell).
 

SirSmithy

Veterán
A vége szerintem még nem várható, mert a T3-as manuk nem lettek felengedve 31-es szintre, mint a T1- és most a T2. A csodákban is van sok egység, amelyekre még nincs termelés (kaszárnyás egységeket mind termeli már, és most lett egy méhlovasos). Amíg vannak ilyen "helyek, lehetőségek", még biztos futhat a szekér. :)

Egyébként egyetértek azzal, hogy itt most jól, ki lett maxolva a belassítás. Ügyesen belőtték az arányokat, el kell ismerni (ilyen az, amikor valami nem feltétlenül tetszik, de a tervezést értékelni kell).
Nincs bajom azzal, ha lassítanak. Elvenariaknal én nem találtam az egyensulyt a lássítással.
Most úgy érzem, h jobban el sikerült találni. A kolónia sem lesz olyan óriási, jobban lepakolhato (legalább is nalam). Meg végre van egy kis értelmes “old school” vedégfajozás. :)
 

gilingalang

Veterán
Nekem is nagyon tetszik az új fejezet, fényévekkel jobban, mint az előző. Gratu hozzá!
Egy kérdés: a Nagykövetségek csodáihoz tartozó rúnákat mikor vezetitek be? Egyelőre még a listában sem látom őket, nemhogy a nyeremények között...
 

Erica

Veterán
Nekem is nagyon tetszik az új fejezet, fényévekkel jobban, mint az előző. Gratu hozzá!
Egy kérdés: a Nagykövetségek csodáihoz tartozó rúnákat mikor vezetitek be? Egyelőre még a listában sem látom őket, nemhogy a nyeremények között...
Szia.
Az 1.101 verzió frissítésnél van megadva,:hogy nem lesznek Rúnaszilánkok olyan Csodára, ami még nincs megszerezve. Valószínű a Rúnakép is csak akkor jön a Rúnaszilánkok áttekintése rovatba,ha azt kikutattuk.
 

gilingalang

Veterán
Szia.
Az 1.101 verzió frissítésnél van megadva,:hogy nem lesznek Rúnaszilánkok olyan Csodára, ami még nincs megszerezve. Valószínű a Rúnakép is csak akkor jön a Rúnaszilánkok áttekintése rovatba,ha azt kikutattuk.
Köszi, erről lemaradtam. Nem mondanám, hogy a hét híre, de majd ezt is megoldjuk. ;)
 

GreenKnight

Veterán
Szia,
Az előbb ellenőriztem le, nekem rendesen jelenik meg. Kérlek töröld a gyorsítótárad és próbáld újra. Ha továbbra is fennáll a probléma, kérlek írj egy support levelet, hogy kivizsgálhassuk az ügyet. Köszönöm!
Több gépen (otthoni, munkahelyi, ismerős), több op. rendszeren (XP, W10), több böngészővel (Firefox, Chrome) mindkét verzióval (Flash, HTML5) megnéztem és mindenhol ugyanazt látom. Lehet, hogy ezt csak a 3-as szenátusnál csinálja, Te pedig a 4-esben nézted?
Annyira nem izgat, hogy ezért support jegyet nyissak, megnéztem az appban (ott jó) és kész.
 

gilingalang

Veterán
A nap kérdése: 2x107 törvénytervezet begyűjtéséből hogyan jön ki 213? :oops:
1588881383769.png
 

Csatolmányok

  • 1588881383278.png
    1588881383278.png
    571,4 KB · Megtekintések: 14

SirSmithy

Veterán
A nap kérdése: 2x107 törvénytervezet begyűjtéséből hogyan jön ki 213? :oops:
2022 bővítmény megtekintése
Kerekitesi hiba. Az alap termelés 90 cucc, erre kapsz 18% bónuszt így 106,2 cuccot termelsz egyszerre. A kerekites miatt lehet több vagy kevesebb.
Igazabol jó lenne, ha rendesen lenne a kerekites megoldva, és pontosan szamolna a rendszer.
masik tippem, h helyesen íródott jóvá a raktárban, csak rosszul lett kijelezve.
 

gilingalang

Veterán
Kerekitesi hiba. Az alap termelés 90 cucc, erre kapsz 18% bónuszt így 106,2 cuccot termelsz egyszerre. A kerekites miatt lehet több vagy kevesebb.
Igazabol jó lenne, ha rendesen lenne a kerekites megoldva, és pontosan szamolna a rendszer.
masik tippem, h helyesen íródott jóvá a raktárban, csak rosszul lett kijelezve.
Köszi, így már kijön a 4x107=425 is. Ezen még lehetne pofozni kicsit valóban.
 
Fent